Alcobarrier

AlcobarrierPijete alkohol příležitostně, každý den nebo už ráno nemůžete odolat? Alkoholismus je obrovský problém a závislost, se kterou lze jen stěží bojovat. Existuje mnoho způsobů, jak se této závislosti zbavit. V nejhorším případě odvykací kúra. Ovšem pomoci si můžete také za pomoci běžně dostupných přípravků. Jedním z nich je Alcobarrier. Je skutečně účinný?

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Alcobarrier?

Výrobce uvádí, že jde o velice účinný prostředek, který by měl pomoci zbavit se závislosti na alkoholu. Přípravek obsahuje mimo jiné kyselinu jantarovou a fibregum. Obě tyto složky pomáhají odstraňovat toxiny z těla. A protože alkohol náš organismus doslova zamořuje, je tento přípravek skutečně velmi blahodárný.

To ovšem nejsou jediná pozitiva tohoto produktu. Alcobarrier by měl pomoci zbavit vás touhy po alkoholu. Obsahuje zajímavou rostlinnou složku – extrakt z artyčoku. Ten má za úkol odstranit psychickou závislost na alkoholu. Produkt obsahuje také dostatečné množství vitamínu B6. A právě tento vitamín je často velmi postrádaný u lidí, kteří konzumují příliš mnoho alkoholu a potřebují jej tak rychle doplnit. A právě zvýšení tohoto vitamínu v těle má za následek, že se člověk snadněji zbaví této nepříjemné závislosti.

Jak se Alcobarrier užívá?

Přípravek je rozpustný ve vodě. Funguje na zcela jednoduchém principu. Prášek nasypete do vody a necháte rozpustit. Chuť není nikterak výrazná a mnohým lidem tento způsob užívání vyhovuje více než nějaké pilulky. Navíc většina přísad je na přírodní bázi, což je obrovské plus pro tento produkt. Mezi hlavní funkce patří:

 • Odstranění nebezpečných toxinů z těla
 • Zlepšuje metabolismus
 • Zbavuje tělo závislosti

Z čeho se skládá?

Klíčové je především složení přípravku:

Kyselina jantarová

Je doslova zázračná přísada. Vyskytuje se prakticky ve všech živých buňkách. V potravinářství se uplatňuje jako významný regulátor kyselosti. To znamená, že dodává pokrmům kyselou chuť. Perfektně působí také proti alkoholu. Díky zvýšenému procesu buněčného dýchání krásně čistí organismus od fenolů a alkoholu.

Fibregum

Pod tímto názvem se ukrývá rozpustná vláknina, která se extrahuje z akácie. Je velice přínosná pro náš zažívací trakt. Pomáhá regulovat metabolismus a regulovat chuť k jídlu.

Extrakt z artyčoků

Perfektně působí při detoxikaci organismu, tedy odstranění škodlivých toxinů z našeho těla. Přispívá k regeneraci jater a podporuje chuť k jídlu. Snižuje hladinu tuků v těle a celkově přispívá k lepšímu zdraví.

Vitamín B6

Pomáhá urychlovat metabolické reakce v buňkách, působí při rozkladu a zužitkování bílkovin, tuků a cukrů. Pokud je nedostatek tohoto vitaminu v těle, dostaví se podrážděnost, slabost a únava. Vitamin B6 působí také na psychiku a snižuje tak závislost na alkoholu.

Všechny ingredience jsou čistě přírodní a nemají žádné vedlejší účinky, což je samozřejmě obrovské plus. Výrobce slibuje, že pravidelné (dlouhodobé) užívání přípravku vám pomůže zbavit vás touhy po alkoholu.

Čeho všeho můžete s Alcobarrier dosáhnout?

 • Ztratíte chuť na alkohol
 • Přípravek eliminuje příznaky spojené s častým pitím alkoholu
 • Je to přírodní odvykací kúra
 • Vyplavuje toxiny z těla
 • Zlepšuje fyzickou i psychickou zdatnost
 • Přispívá k normální činnosti jater, zabraňuje cirhóze
 • Pomůže vám začít normálně fungovat bez alkoholu

Jak objednat?

Výrobek můžete objednat pouze přes webové stránky výrobce, v lékárnách prozatím k dostání není. Stačí vyplnit kontaktní údaje a zanedlouho se Vám ozve operátor, který zodpoví vaše dotazy a dokončí s vámi objednávku. Platba pobíhá při převzetí zboží.

 

Recenze a zkušenosti uživatelů

Jedná o novinku na trhu, proto mnoho recenzí na internetu nenaleznete. Přesto jsme našli jsme hodně kladných recenzí a vyloženě záporných jen málo. Proto doporučujeme vyzkoušet.

Recenze

Alcobarrier
4.9 Celkem
Plusy
 • snadné použití
 • přírodní složení bez vedlejších účinků
 • rozpustný ve vodě
Mínusy
 • objednávka pouze u výrobce
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.