ArthroNEO

ArthroNEONáš pohybový aparát je denně vystavován obrovské námaze. Není divu, že klouby tak trpí a mohou začít bolet. Na trhu existuje řada různých přípravků, jejichž úkolem je posílit klouby, zmírnit bolesti a zlepšit tak váš pohyb. Ovšem ne každý funguje. Navíc každý jsme jiný, a každému z nás pomáhá něco jiného. Objevili jsme přípravek na klouby sprej AtrhroNEO. Výrobce slibuje 100 % záruku spokojenosti a výborné účinky. Je to pravda, nebo další podvod? Pojďme si o tomto produktu říci více.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to revmatoidní artritida?

S tímto pojmem se dnes můžeme setkat stále častěji. Jde o zánětlivé autoimunitní onemocnění, které postihuje zejména klouby. Může se však objevit také v jiných orgánech těla. Revmatoidní artritidu v současné době nelze zcela vyléčit. Existuje však řada léků a mastiček, které mohou potlačit projevy a poskytnout tak alespoň úlevu.

Na trhu se objevil sprej proti artritidě s názvem ArthroNEO, který pochází z USA. Produkt se skládá z přírodních surovin, které mají za úkol tlumit bolest, obnovovat klouby a posilovat je, zamezovat tak degenerativním změnám.

Jaké jsou hlavní účinky tohoto přípravku?

Přípravek ArthroNEO pomáhá obnovit pohyblivost kloubů a snižuje bolest. Jde o novinku na trhu, která byla uvedena do prodeje poměrně nedávno.

Obsahuje složku, která podporuje tvorbu kolagenu v těle. Jde o významný protein, který obnovuje vazivové tkáně, jež jsou náchylné k opotřebení.

Dalším významným účinkem je zachování vápníku v těle. Jak lidé stárnou, dochází postupně ke snižování kostní hustoty. Tento přípravek využívá vápník k posílení kloubů, šlach i páteře.

A v neposlední řadě výrobce uvádí, že ArthroNEO slouží jako skvělá prevence i v případě, že dosud nemáte žádné obtíže.

Z čeho se ArthroNEO skládá?

Největší tajemností tohoto produktu se ukrývá ve složení, které je zcela přírodní. Pojďme si vyjmenovat jednotlivé suroviny a popsat si je podrobněji.

Arnika Montana

Je jedním z nejznámějších homeopatických léků. Tato bylinka má přední postavení v celostní medicíně. Její účinky byly prokázány při různých poranění a pohmoždění. Popel arniky je bohatý na mangan. Jde o velmi důležitý stopový prvek, který pomáhá k tomu, aby naše kosti byly zdravé, urychluje hojení ran.

Ricinový olej

Se hojně využívá v kosmetice. Hydratuje pleť, vlasy i nehty. Má také ozdravné účinky a používá se mimo jiné jako přírodní lék při léčbě artritidy. Sloučeniny obsažené v tomto oleji mají podobné účinky jako steroidy, slouží k prevenci zánětu. Používá se k léčbě otoků, ztuhlosti svalů.

Levandule lékařská

Je nejen krásná, ale také našemu zdraví prospěšná rostlinka. Levandulová silice je velice složitá, skládá se více než ze 150 látek. Při vtírání do pokožky se velice rychle vstřebává a v krvi je patrná už za 5 minut. Díky tomu má velice rychlé účinky nejen vnější, ale také vnitřní. Již od pradávna se využívá na podporu trávení, pro lepší spánek, proti depresím. Levandulový olej působí proti mikrobům. Posiluje klouby a účinkuje proti zánětům.

Kafr

Je pevná silice, která se získává z kafrovníku lékařského. Jde o bezbarvou vonnou hmotu, která má léčivé účinky a obsahuje řadu terpenických látek. Je často využíván při léčbě zánětlivých procesů, které jsou spojeny s bolestí a otokem. Uvolňuje svaly a pomáhá při revmatických problémech.

Jak používat?

sprej ArthroNEOJde o přírodní výrobek, který má velice snadné použití. Před samotnou aplikací je třeba jej pořádně protřepat. Poté podržte asi 15 cm od postiženého místa a nastříkejte 2x až 3x. Před použitím si důkladně umyjte ruce a po použití také. Výrobce doporučuje aplikovat alespoň 3x denně.

Jak objednat?

Produkt ArthroNEO můžete objednat pouze přes webové stránky výrobce. Doprava je zdarma, způsob platby na dobírku při převzetí zboží. Výrobce garantuje kvalitu, jinak vrátí peníze. Jde o certifikovaný produkt. Aktuálně není dostupný v lékárnách.

Recenze a názory uživatelů

Protože byl produkt uveden na trh teprve nedávno, mnoho recenzí jsme nenašli. Více informací a zkušeností s produktem ArthroNEO jsme se dozvěděli z diskusních fór. Obecně jej uživatelé chválí.

Recenze

ArthroNEO
4.9 Celkem
Plusy
 • jednoduché použití
 • bez vedlejších účinků
 • žádná chemie
 • výrobek má certifikát kvality
Mínusy
 • relativně vysoká cena
 • lze objednat pouze přes webové stránky výrobce
Kvalita
Účinek hubnutí
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

3 Replies to “ArthroNEO

 1. Dobrý den, zakoupila jsem si Arthro NEO ve sprei. Jak ho užívat. Kolik krát denně, nebo kdy?

 2. Anča
  kde prosím mohu získat arthro neo již ho používám ale vebové stránky neodpovídají
  děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.