Articulatio Pro

Articulatio ProTrápí vás neustálé bolesti kloubů a svalů a přemýšlíte, jak je zmírnit? Na trhu existuje řada různých přípravků, které jsou více či méně nápomocné. Articulatio Pro je přípravek založený na zcela přírodním složení. Má pomoci v boji proti artritidě a bolesti kloubů. Jak tento produkt skutečně pomáhá a není to pouze reklamní tah?

 

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

K čemu je Articulatio Pro vhodný?

Degenerace a zánět kloubů, to je velmi častý problém, který v současné době postihuje podle statistik až 50 % dospělých po 40. roce života. U každého pátého se objevuje omezení funkce. Mezi ohrožené skupiny patří sportovci, lidé s nadváhou, lidé, kteří mají náročné zaměstnání a samozřejmě nutno přidat také určité genetické dispozice.

Samozřejmě je důležité zaměřit se na určitou prevenci a při prvních příznacích začít užívat vhodné doplňky stravy. A jedním z nich je právě Articulatio Pro.

Z čeho se přípravek skládá?

Hlavní tajemství tkví právě ve speciálním složení. Jde o čistě přírodní ingredience, které většina z nás dobře zná. Pojďme si je vyjmenovat:

Přeslička polní

Představuje bohatý zdroj minerálů – křemíku a draslíku. Pomáhá zlepšovat pružnost pojivé tkáně, tlumí bolest a má regenerační schopnosti. Velkou výhodou přesličky jsou její výrazné hojivé účinky a působí také močopudně. Nachází se podél cest, na lukách a často ji považujeme za plevel.

Violka trojbarevná

Tato jednoletá bylina působí protizánětlivě, rozpouští hleny a podporuje látkovou výměnu. Nutno zmínit, že odstraňuje nepříjemné pocity ztuhlých kloubů a posiluje chrupavky. Je tedy neodmyslitelnou součástí tohoto přípravku.

Kopřiva

Říká se, že kdy se spálíš o kopřivu, tak nebudeš mít revma a je na tom mnoho pravdy. V žahadlech se totiž vyskytuje kyselina mravenčí, která představuje skvělý lék proti revmatickým a artritickým bolestem.

Maca

Tato bylina má silné protizánětlivé účinky. Často bývá spojování s plodností, nicméně nutno podotknout, že i na náš pohybový aparát má velmi dobré účinky. Odstraňuje bolesti kyčelních kloubů a také páteře, tlumí záněty a mírní následky úrazu.

Smetánka lékařská

Neboli pampeliška roste prakticky všude jako nepříjemný plevel. V posledních letech však lidé stále více odhalují její pozitivní účinky na naše tělo. Podporuje tvorbu kolagenu, který je základním stavebním kamenem chrupavek. Podporuje oslabené klouby, přispívá k celkové regeneraci.

Mezi další důležité složky patří meduňka, vitamíny A, C a E.

Díky tomuto speciálnímu složení působí přípravek na všechny problémy spojené se záněty, degenerací a bolestmi kloubů. Zlepšuje také výrazně kvalitu života.

Jaké jsou hlavní přednosti přípravku Articulatio Pro?

  • Zcela přírodní složení
  • Žádné vedlejší účinky
  • Certifikát kvality
  • Snadné a rychlé objednání
  • Platba na dobírku
  • Výrobce zaručuje vysokou účinnost produktu

Jak objednat?

Tento produkt můžete objednat výhradně přes webové stránky výrobce. Stačí vyplnit základní údaje. Platit budete na dobírku po převzetí zboží. Articulatio Pro není momentálně k dostání v lékárnách.

Recenze klientů

Na tento výrobek jsme našli řadu recenzí. Lidé Articulatio Pro chválí a často tvrdí že skutečně pocítili po měsíci užívání úlevu.

Recenze

Articulatio Pro
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní složení
  • rychlé dodání s platbou na dobírku
Mínusy
  • nedostupnost v lékárnách
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

One Reply to “Articulatio Pro”

  1. Dobrý den , chtěla bych objednat ARICULATIO PRO se slevou. Nemohu nikde vyhledat výrobce kde se to objednává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.