Asami

sprej Asami na vlasyMuže a ženy trápí vypadávání vlasů poměrně často. Možná vás napadne, že pleš u mužů není nic tragického a je to zkrátka přirozený proces. Nicméně také muži chtějí mít bujnou kštici, a zdaleka ne každému z nich pleš skutečně sluší. Na trhu je několik přípravků, které slibují „zázraky“, tedy že vlasy budou znovu růst a pleš zmizí. Většinou se jedná o různé tabletky, vodičky či jiné přípravky. A jedním z nich je také sprej Asami. Toto přírodní sérum na vlasy skutečně stojí za pozornost, proto bychom se mu rádi věnovali podrobně v tomto článku. Jaké je složení, cena, jak užívat a jaké jsou recenze a zkušenosti? Opravdu to funguje, nebo je to jen podvod?

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Asami

Sprej Asami na vlasyAsami je 100 % přírodní sérum na vlasy, jehož hlavním účelem je pomoci při vypadávání vlasů – alopecii. Pod tímto názvem se ukrývá nepředvídatelné autoimunitní onemocnění, které vede k vypadávání vlasů často ložiskově. Tvoří se tedy lysiny. Někdy mohou vlasy vypadávat po celé hlavě, jindy velmi nerovnoměrně. Vlasy nejprve přestanou růst a poté začnou vypadávat. Často je toto onemocnění spojeno s nadměrným stresem nebo při užívání některých druhů léků. Důležité je umět najít cestu, jak to vyřešit. Ztráta vlasů totiž často vede k dalším stresům a snižuje sebevědomí.

Asami je sprej, který má účinkovat v těchto oblastech:

  • Podporuje rychlost celkového růstu vlasů
  • Vlasy jsou hustší a silnější
  • Zbavíte se řídkých vlasů a lysin

Výrobce dále zaručuje hypoalergenní složení, výrobek neobsahuje žádné syntetické chemikálie ani konzervační látky. Je vyroben pouze z čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybrány. Nemusíte se obávat nepříjemných vedlejších účinků. Snadno se používá a účinkuje komplexně. První účinky by se měly dostavit již po týdnu užívání. Přípravek proti vypadávání vlasů Asami byl uveden na trh v roce 2011.

Jak sprej používat?

Použití je velmi snadné a zvládne to opravdu každý. Přípravek stačí nanést na postiženou oblast 2 krát až 3 krát týdně, neoplachuje se. Důležité je pravidelné používání po delší dobu. Sérum stimuluje vlasové folikuly a tím zajistí rychlejší růst a hustší kštici.

Složení

Jak již bylo výše uvedeno, přípravek Asami se skládá pouze z čistě přírodních surovin, což je také velké plus. Jedná se o tyto ingredience:

Ricinový olej

Pokud toužíte po krásných a hustých vlasech, ricinový olej patří zkrátka k těm hlavním přísadám. Tento olej používají ženy již po staletí, má skvělé regenerační účinky na namáhanou pokožku, posiluje slabé a lámavé vlasy, hojí a chrání.

Všehoj asijský a Urtica Dioica

Tyto přípravky regulují fungování vlasového folikulu a přispívají ke zlepšení struktury vlasu. Ochraňují vlasy a působí jako významný antioxidant.

Podběl léčivý

Proniká do vlasové pokožky a zabezpečuje strukturu buněk, čistí ucpané póry a podporuje růst vlasů

Vitamíny a minerály

Působí na vlasy velmi komplexně od kořínků až po konečky. Pomáhají obnovit strukturu slabých a poškozených vlasů.

Výsledkem by měly být silnější a především zdravé vlasy. Je třeba si uvědomit, že zdraví vlasů začíná nejen u folikulů, ale také u vlasové pokožky. Alopecii je třeba řešit komplexně a tento přípravek obsahuje všechny potřebné složky, které vedou ke zmírnění vypadávání vlasů a ke zlepšení stavu těch stávajících. Přípravek je klinicky testovaný a certifikovaný.

Jak objednat?

Přípravek Asami můžete objednat pouze přes oficiální stránky, které jsme našli jak pro ČR, tak ve slovenské verzi. V lékárnách zatím není k dispozici. Doručení je zdarma, což je výhodné a platbu můžete zvolit na dobírku, tedy zaplatit při převzetí. Výrobce také garantuje záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Zkušenosti a recenze uživatelů

K tomuto výrobku nelze najít na běžných fórech a diskuzích mnoho reálných zkušeností. To člověka trochu zarazí a nabízí se myšlenka, zda to není zase další podvod.

Nicméně z toho, co jsme objevili se zdá, že přípravek skutečně funguje. Muži potvrzují, že po užívání Asami jim začaly růst opět vlasy a zmizely lysiny. Ženy si chválí, že jejich vlasy byly silnější, pružnější a zdravější. Některým dokonce tento produkt doporučili kadeřníci nebo dermatologové. Což je velké pozitivum. Je však třeba počítat s tím, že na každého produkt účinkuje jinak. Někdy se mohou první účinky objevit velmi rychle, jindy až po delší době. Také záleží na konkrétním důvodu padání vlasů. Nicméně za vyzkoušení určitě stojí.

Recenze

Asami
4.9 Celkem
Plusy
  • zcela přírodní přípravek
  • žádné vedlejší účinky
  • jednoduché používání
Mínusy
  • na českých webech o něm není mnoho informací, lze koupit pouze na oficiálních stránkách
  • vyšší cena
  • málo recenzí uživatelů
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

2 Replies to “Asami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.