Bactefort

BactefortVe vašem těle možná žijí larvy parazitů, aniž byste si to uvědomovali. Jste často unavení, podráždění, máte oslabenou imunitu, trpíte alergiemi nebo se „jen“ necítíte ve své kůži? I to mohou být příznaky parazitů v těle. Většina z nás si říká, že nám se to prostě stát nemůže. Vždyť jsme nebyli nikde v exotické zemi, dodržujeme hygienu, stravujeme se zdravě. Ovšem ani to není záruka, že se parazitům ubráníme.

Parazity v těle není snadné odhalit. Naštěstí existují přípravky, které zcela přírodní cestou pomohou tělu zbavit se parazitů i nebezpečných toxinů, které v těle paraziti zanechávají. Je tedy vhodné zvolit detoxikaci proti parazitům alespoň jednou za čas.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Bactefort

Jde o unikátní přípravek ve formě kapiček, který slibuje, že organismus zbaví všech druhů parazitů. Bactefort je založen na čistě přírodní bázi a skládá se z unikátní kombinace rostlinných extraktů. Ty mají prý negativní vliv na život parazitů. Působí na vylučování žluči a trávení. Zbavují naše tělo hlístů, které se drží ve střevech a dalších orgánech. Tento přírodní lék má mírně projímavé účinky, které jsou ovšem žádoucí. Díky častější stolici tak snadněji odejdou z našeho těla všechny „nečistoty“ způsobené parazity.

Bactefort je volně dostupný, prozatím pouze na internetu. V lékárnách aktuálně k dostání není. Nemá žádné vedlejší účinky a jeho užívání je snadné.

Jaké jsou přednosti přípravku?

  • Snadno odstraňuje z těla toxiny
  • Působí projímavě, zlepšuje trávení
  • Dodává tělu energii
  • Působí také na krásu, vaše pleť bude svěží a hebká
  • Budete se cítit lépe

Z čeho se Bactefort skládá?

Hlavní účinnost produktu tkví především ze složení:

Vlašské ořechy

Vlašské ořechy jsou bohatým zdrojem vitamínu B, který má na starosti činnost mozku i nervového systému. Ořechy jsou cenné pro správné fungování imunitního systému a zároveň pročišťují zažívací trakt, mají antibakteriální účinky a pomáhají odstraňovat toxiny z těla.

Máta peprná

Patří mezi oblíbené bylinky, které mají v naší kuchyni bohaté využití. Posiluje nervovou soustavu, zvyšuje tělesnou kondici, používá se k léčbě různých žaludečních obtíží. Léčí zánětlivé stavy a navíc má příjemné chladivé aroma.

Papája

Odborníci tvrdí, že papája zbavuje tělo nebezpečných toxinů, neutralizuje nadměrné množství žaludeční kyseliny a v neposlední řadě posiluje imunitní systém.

Fenykl

Fenykl je oblíbená bylinka, kterou využíváme především pro lepší trávení. Je hodně oblíbená mezi těhotnými a kojícími ženami, fenyklový čaj se podává i novorozencům, kteří trpí bolestmi bříška. Fenykl má zklidňující a protizánětlivé účinky.

Dýně

Dýně působí výborně na močový měchýř. Nejvíce účinných látek se ukrývá v semenech. Působí velmi dobře proti cizopasníkům.

Doba užívání by měla trvat několik týdnů. Důležité je pravidelné užívání.

Jak koupit?

Výrobek Bactefort neseženete v lékárnách či drogeriích. Můžete jej objednat pouze přes webové stránky výrobce. Při zadání objednávky musíte vyplnit své jméno a telefon. Operátor vás poté kontaktuje telefonicky a dojednáte společně podrobnosti.

Recenze a zkušenosti

Na tento přípravek není na internetu mnoho recenzí. Na stránkách výrobce se dočtete samá pozitiva. Našli jsme také několik pozitivních recenzí na diskuzních webech a na stránkách blogerů, které poukazují na to, že produkt má příjemnou chuť a aroma, a účinně působí.

Recenze

Bactefort
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní a certifikovaný přípravek
  • certifikovaný produkt
  • dodává tělu energii
Mínusy
  • objednání pouze přes oficiální webové stránky
  • výsledky nemusí být na první pohled patrné
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Bactefort
Rate this post

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.