BacteOFF

Parazité a hlísty, to vše je velká hrozba, která se může týkat každého z nás. Často o tom příliš nepřemýšlíme. Většinu z nás napadne myšlenka, že tohle se týká chudých zemí, kde nemají zdravotnictví na tak dobré úrovni jako u nás. Nicméně podle statistik Světové zdravotní organizace na to umírá stále více lidí. Lékaři často hledají příčinu zcela jinde a nenapadne je, že by se mohlo jednat právě o parazity. To je právě ta největší hrozba. Toto téma je v poslední době poměrně časté. Jedni nad tím mávnou rukou, druzí se snaží rizika maximálně eliminovat. 

Existují volně prodejné přípravky, které by měly pomoci odstranit nezvané hosty z našeho těla. Jedním z nich je také BacteOFF. Pojďme si jej více přiblížit.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Bacte OFF a jaké jsou jeho hlavní účinky?

Jde o inovativní produkt, jeho cílem je odstranit všechny typy parazitů z našeho organismu. Výrobce poukazuje na snadné užívání a přírodní složení. Přípravek je naprosto bezpečný bez vedlejších účinků. Prošel různými testy a získal certifikát kvality. Ačkoliv je přípravek poměrně nový, získal si už mnoho příznivců po celém světě.

Hlavními účinky jsou:

 • Eliminace parazitů v těle
 • Obsahuje cenné přírodní extrakty, které fungují přesně tam, kde je třeba
 • Podporuje metabolismus a peristaltiku střev
 • Má detoxikační účinky – čistí tělo od vajíček parazitů
 • Ochraňuje játra, plíce, srdce, žaludek
 • Přispívá k lepšímu zdraví a také posiluje imunitní systém

Z čeho se BacteOFF skládá?

Jako u většiny přírodních přípravků nás nejvíce zajímá především složení. V tomto produktu najdeme to nejlepší z přírody, veškeré ingredience jsou pečlivě vybrané.

Černucha setá

Výtažek ze semen černuchy seté. Wikipedia uvádí, že má „stimulující účinek na imunitní systém, antioxidační působení, protirakovinné, protizánětlivé, analgetické, antibakteriální, antivirotické, antimykotické a antiparazitické účinky, působení proti vysokému tlaku a další“.

Česnek

Výtažek z česneku negativně působí na parazity, má pozitivní účinky na trávení a obranyschopnost organismu. Je také bohatým zdrojem vitamínů A, B a C, selenu, vápníku a jódu.

Kyselina citronová

Používá se jako ochranná látka a jako zdroj minerálů při různých dietách či při onemocnění.

Blahovičník kulatoplodý

Výtažek z listů blahovičníku kulatoplodého se hojně používá ve farmaceutickém průmyslu. Má antibakteriální a antivirové vlastnosti.

Řebříček obecný

Používá se ke zlepšení trávení.

Jak poznáme, že máme parazity v těle?

To se pozná velmi těžko, ovšem příznaky mohou být následující:

 • Únava
 • Podrážděnost
 • Alergie
 • Častá nemocnost
 • Úzkost
 • Tmavé kruhy pod očima
 • Bolesti svalů a kloubů

Bohužel většina příznaků bývá spojena s jinými nemocemi a málokoho tedy napadne, že by se mohlo jednat právě o parazity.

Jak se parazité mohou dostat do našeho těla?

Je to jednodušší, než se na první pohled zdá. Můžete dodržovat hygienu, ale přesto si parazité najdou určitou cestičku. Nejčastěji to bývá ovocem a zeleninou, které konzumujeme, vodou, z půdy, přes domácí mazlíčky nebo třeba přes předměty, na které sahá více lidí (bankovky). Samozřejmě platí, že čím více budete dodržovat hygienu, tím eliminujete vznik parazitů.

Přípravek BacteOFF neobsahuje žádné škodlivé chemické ingredience ani jiné látky, které by mohly negativně ovlivnit naše zdraví. Navíc nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Na rozdíl od jiných přípravků nezpůsobuje nevolnosti a bolesti hlavy.

Kde koupit a jaká je cena?

BacteOFF můžete pořídit pouze přes webové stránky výrobce. I když do budoucna by se mohl začít objevovat i v lékárnách. Je to zatím nový produkt, který si hledá své místo na trhu a lidé o něm často neví. Stačí, když do formuláře vyplníte své údaje a zanecháte na sebe kontakt. Výrobek zaplatíte až při dodání, tedy na dobírku.

Prodejce nabízí různé slevy, aktuální cenu zjistíte přímo v eshopu. Výrobcem přípravku je společnost BERNADATTE LTD, Av Ricardo J. Alfaro, Panama International. Kontakt a oficiální stránka prodejce je http://cz.bacteoffnd.com/.

Recenze a zkušenosti

Jedná se o poměrně nový produkt, proto na BacteOFF nelze najít mnoho recenzí.  Nicméně z dostupných zdrojů jsme našli převážně kladné recenze,  ve kterých uživatelé tento přípravek chválí. Proto doporučujeme Bacte OFF vyzkoušet.

Recenze

BacteOff
4.9 Celkem
Plusy
 • přírodní složení produktu
 • bez vedlejších účinků
 • platba při převzetí zboží
Mínusy
 • dostupnost pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Další odborné zdroje

5 Replies to “BacteOFF

 1. Přeji hezký den a při té příležitosti bych se zeptal, jak Bacte off používat? Děkuji za vyřízení.

 2. Dobrý den.rada bych se zeptala na návod použití.Pribalovy leták k výrobku nebyl a nikde jsem tuto informaci nenašla.Dekuji

 3. Dobrý den. Rad bych se zeptal na návod použití. Příbalový leták k výrobku nebyl a nikde jsem tuto informaci nenašel. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.