Bioveliss Tabs

Bioveliss TabsVysoká hladina cholesterolu je jedním z faktorů, které zvyšují riziko onemocnění cév a srdce. Tablety Bioveliss Tabs pomáhají při řešení problému zvaný „špatný cholesterol“. Efektivně spalují přijaté kalorie, a to v průběhu 24 hodin. Tím vám pomohou odstranit všechny nepříjemné důsledky spojené s nadváhou – nejen vysoký cholesterol, ale i pocit zvýšené únavy. Získáte více energie, současně si nebudete nuceni odpírat to, co máte rádi. Ani vás nebude trápit pocit hladu a z něj pramenící podrážděnost.

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Cholesterol a jeho úloha v lidském těle

Cholesterol je látka tzv. steroidní povahy, přirozeně přítomná v našem organismu. Vyskytuje se v každé buňce našeho těla a plní v něm velmi důležitou úlohu – pomáhá zachovat základní životní funkce. Přítomnost cholesterolu je podstatná při tvorbě buněčné membrány, tělu pomáhá tvořit vitamín D a hormony i zpracovávat tuky. Lze tedy říct, že z hlediska lidského těla je cholesterol jakýmsi stavebním materiálem.

Rozhodně jej však nesmí být v těle příliš. Za jeho správné množství zodpovídají naše játra. V játrech tvořená žluč totiž napomáhá k emulgování tuku. Tento proces si můžeme velmi zjednodušeně představit jako jakýsi „rozklad“ na drobnější části, s nimiž může organismus dále pracovat. Přijímáme-li tedy v rámci stravy větší množství tuku, játra na to reagují vyšší produkcí žluči. A tím dochází i ke zvýšené tvorbě cholesterolu.

Co to znamená, když mám vysoký cholesterol?

Nás ovšem budou zajímat hlavně údaje o LDL cholesterolu, tedy toho tzv. špatného. V ordinaci vám ještě změří HDL cholesterol, jemuž se přezdívá „hodný“, a také triglyceridy.

Vysoký cholesterol pacientovi vesměs žádné subjektivní obtíže nepůsobí. Proto často doporučení lékaře bere na lehkou váhu. Dopady na organismus přitom mohou být závažné, např. v podobě ischemické choroby srdeční, při níž srdce není dostatečně zásobeno krví. To může v konečném důsledku vyvolat i infarkt myokardu. Účinnou prevenci přitom máme ve vlastních rukou.

První doporučení zpravidla bude omezení konzumace tuků. Vhodné je zhubnout a obecně dodržovat zásady správné životosprávy. To však vyžaduje silnou vůli, disciplínu a sebezapření, a tak i proto pokusy dodržovat zdravý životní styl končívají častým neúspěchem. Kapsle Bioveliss Tabs v tomto směru představují účinnou zbraň, která kromě cholesterolu dokáže redukovat i nadbytečný cukr a částečně také eliminovat poruchy metabolismu.

Bioveliss Tabs – abyste získali zpět ztracenou energii a cítili se skvěle

Kapsle Bioveliss Tabs rovněž pomáhají zajistit nezbytný přísun antioxidantů a napomáhají k odplavování toxinů z organismu. Dále přispívají k odstraňování tzv. arterómů neboli tukových látek z cévních stěn, čímž zajišťují jejich opětovnou optimální průchodnost a brání rozvoji dalších komplikací.

Složení

Složení přípravku Bioveliss Tabs je založeno na čtyřech vysoce účinných spalovačích tuku čistě přírodního původu. Proto je zcela šetrný, přitom stoprocentně účinný. Na rozdíl od jiných podobných doplňků ve své kategorii, které využívají působení pouze jedné či dvou složek, přípravek poskytuje vyvážený poměr těch nejúčinnějších extraktů.

Garcinia

Látky ukryté ve žlutých plodech garcinie kambodžské příznivě ovlivňují lidský metabolismus a jsou od nepaměti používané v tradiční asijské medicíně. Eliminují tvorbu cholesterolu a mastných kyselin a představují bohatý zdroj kyseliny hydroxycitrónové HCA.

Bakopa drobnolistá

Bakopa drobnolistá je drobná plazivá rostlinka, rovněž známá pod jménem Brahmi. Celá staletí se používá v čínské i ajurvédské medicíně. Extrakt z této rostliny obsahuje účinné látky – bakopasidy, které napomáhají obnovovat synapse (nervová spojení) a pozitivně působí na duševní výkonnost a zdraví. Kromě toho výtažek podporuje správnou funkci žlučníku, odbourává stres, omezuje ukládání cholesterolu v cévách a příznivě ovlivňuje krevní oběh.

Zelená káva

Výtažek ze zrn zelené kávy obsahuje mj. fenolické sloučeniny, látky, které urychlují spalování tuků a zlepšuje řízení hladiny cukru v krvi. Zelená káva také slouží jako bohatá zásobárna antioxidantů, které dokážou zbavit organismus škodlivých volných radikálů.

Cesmína paraguayská

Sušené a drcené lístky cesmíny paraguayské jsou ve světě známé jako tradiční indiánský nápoj – yerba maté. Obsahuje až 2 % kofeinu, třísloviny, silice, minerály, teofylin, vitamíny A, B1, B2, B3, B5 a C a řadu dalších, pro lidské tělo nezbytných látek. Zahání únavu i neustálý pocit hladu, zbavuje tělo toxických látek snižuje hladinu cukru a zlepšuje trávení.

Jak užívat? Dávkování přípravku

K tomu, abyste na vlastní kůži pocítili přínos kapslí Bioveliss Tabs, stačí docela málo.

Užívejte je dvakrát denně, nejlépe jednu tabletu ráno před snídaní, druhou pak před obědem. Působit začíná prakticky okamžitě. Přípravek Bioveliss Tabs je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Užívat ho můžete začít kdykoli, nezáleží na vaší výchozí hmotnosti ani na tom, kolikrát už jste se v předchozích letech bezúspěšně pokoušeli držet libovolnou dietu.

Objednávka a cena

Chcete produkt objednat a vyzkoušet? Není nic snazšího: objednávku můžete uskutečnit u oficiálního prodejce (odkaz na konci článku). Lze ho objednat prozatím pouze přes internet, v lékárnách dostupný aktuálně není. Jakmile dokončíte objednávku, již za několik dní poté vás příjemně překvapí zásilková služba, která bude pro vás bude mít balíček s přípravkem.

Recenze uživatelů, co na něj říkají?

Na internetových diskuzích a v článcích jsme našli většinou pozitivní zkušenosti zákazníků, kteří Bioveliss Tabs vyzkoušeli. Určitě tedy stojí za zkoušku

Recenze

Bioveliss Tabs
4.9 Celkem
Plusy
  • preparát je velmi dobře snášen
  • lze jej kombinovat taktéž s jinými doplňky, proto nemusíte přerušovat jejich užívání
  • není nutné dodržovat speciální redukční diety ani cvičit, účinek se však samozřejmě úpravou životosprávy a začleněním vhodných pohybových aktivit podpoří
Mínusy
  • vyhněte se souběžnému užívání Bioveliss Tabs a držení drastické redukční diety
  • omezená dostupnost - lze zakoupit pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

One Reply to “Bioveliss Tabs”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.