Bioxelan Skin Renewal Excellence

BioxelanPrvní polibek, první láska, první večírek, první kocovina, první cigareta, první práce… V životě zažijeme mnoho prvních okamžiků. Některé si rádi uchováme ve své paměti, na jiné bychom naopak chtěli navždy zapomenout. První šedý vlas a první vráska, to jsou objevy, které nepatří k těm vítaným. Nepotěší nás; některé dokonce vyděsí. Je to chvíle, kdy si uvědomíme, že naše tělo stárne bez ohledu na to, jak mladí se cítíme. Nenechte vrásky, aby vám ubíraly na kráse. Zbavte se jich a žasněte nad novým mladistvým, svěžím a působivým vzhledem. Vyzkoušejte Bioxelan!
Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Pleť je jako zrcadlo

Již od narození máme daný typ pleti. Může být suchá, mastná, normální anebo smíšená. Tento fakt předurčuje, jak bude naše pokožka náchylná k působení vlivů okolního prostředí. Během života kvalitu pokožky určuje spolu s měnící se hladinou hormonů i to, zda např. užíváme léky. Na pokožku také působí řada vnějších faktorů – UV světlo, mráz, vysoké teploty či znečištěné ovzduší. Nevhodně zvolené ošetřující přípravky (peelingy, krémy, čistící vody) mohou namísto pomoci uškodit. Rovněž přehnaná hygiena může být spíše na škodu. Nezdravý životní styl, málo pohybu, nedostatek spánku či kouření se na naší pleti rovněž podepíšou. Vaše pleť je zrcadlem, ve kterém se odráží všechny tyto vlivy. Stav pokožky můžete z velké části ovlivnit vy sami. Ale jsou faktory, nad kterými vyzrát nejde. A tak vaše pokožka stárne a objevují se na ní vrásky. Zastavte je včas!

Zvolte správné řešení – Bioxelan

Zapomeňte na drahé krémy. Vyhněte se zbytečným chirurgickým zákrokům. Nemyslete na výplně, botoxové injekce ani na cenově nedostupné terapie. Tato řešení jsou navíc jen krátkodobá a hlavně riziková. Hledejte řešení v přírodě! Již po staletí jsou známy příznivé účinky rostlin a bylin na pokožku. Vsaďte na přírodní produkt. Zbavte se vrásek s prostředkem Bioxelan Skin Renewal Excellence!

Neztrácejte čas a vysvoboďte svou pleť od vrásek

Bioxelan je krém stvořený přírodou, proto jej můžete bez obav používat, ať máte jakýkoli druh pleti. Navíc je dermatologicky testován, což znamená, že nemá žádné vedlejší účinky. Tento přípravek pokožku hydratuje a regeneruje. Zbaví vás vrásek, malých i těch větších! Pleť získá znovu hebkost, svou přirozenou pevnost, barvu i pružnost. Nikdo už neuhodne váš skutečný věk! A proč Bioxelan doopravdy funguje? Obsahuje totiž kombinaci účinných přírodních substancí. A jaké jsou ty nejpodstatnější?

Složení Bioxelan

Hydrolyzovaný elastin

Je látka, která stimuluje regenerační procesy. Podporuje pružnost kůže a zvyšuje její odolnost vůči chemickým i fyzikálním vlivům Napomáhá produkci kolagenu, a tím k následnému zpevňování pokožky. Ta se rychleji obnovuje, vyživuje a rovněž získává zdravou barvu. Spolu s Nature Cells Anti-aging (rostlinné kmenové buňky) úspěšně přispívá k omlazení vaší pleti.

Aloe Vera

Gel z rostliny Aloe Vera – tato stálezelená, sukulentní rostlina, kterou můžeme najít v sušších a teplých oblastech téměř celého světa, obsahuje celou řadu důležitých vitamínů, minerálů a enzymů, jež vykazují okamžité zklidňující účinky. Díky ligninu se tyto látky dostanou do hlubších vrstev pokožky, čímž dochází k jemnému vypínání pleti. Ta bude navíc dostatečně hydratována, ošetřena a následně i spolehlivě chráněna před negativními vlivy. I samotný gel má všestranné léčivé účinky: zklidňuje pokožku po opalování, urychluje hojení oděrek i řezných ran, lze jej užít také pro léčení následků popálenin. Navíc se po aplikaci se snadno vstřebává do pleti.

Rozmarýn lékařský

Extrakt z rozmarýnu lékařského má silné léčivé účinky a působí jako účinný antioxidant. Samotný rozmarýn stahuje póry, hojí rány a čistí pleť. Pokožce navrací ztracenou pružnost. Při jeho používání mizí nevzhledná povadlá kůže a pigmentové skvrny, které se objevují s vyšším věkem.

Zelený čaj

Silné antioxidační účinky tohoto čaje bojují proti zanášení pórů. Polyfenoly v zeleném čaji obsažené pomáhají neutralizovat škodlivé látky. Chrání pleť před působením slunečního záření a před negativními vlivy venkovního prostředí. Výtažek ze zeleného čaje také zajišťuje hydrataci pokožky, posiluje ji a regeneruje.

Olej z meruňkových jader

je bohatým zdrojem různých vitamínů. Zlepšuje pleť, obnovuje kožní buňky a hydratuje. Zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu. Prospívá každému typu pleti, bez ohledu na různý věk uživatelů. Jakmile začne pokožka stárnout, mohou se objevit první vrásky. Díky oleji z meruňkových jader ovšem nejsou tak viditelné.

Buďte atraktivní, sebevědomá a úspěšná. S Bioxelanem to všechno můžete mít!

Nevěříte? Podívejte se na výsledky, které přináší používání krému Bioxelan Skin Renewal Excellence. Vyhlazení vrásek potvrdilo 1157 žen. 81 % z nich se zbavilo vrásek na čele. 67 % žen uvádí, že se nemusí trápit s vráskami kolem očí a 75% už nemusí myslet na vrásky kolem úst. 893 ženy zaznamenaly zlepšení pleti. Jejich pokožka se stala pružnější a pevnější nejen v obličejových partiích, ale ze 46 % také v oblasti dekoltu. Došlo u nich rovněž ke zmenšení otoků kolem očí. Celkově se jim rysy obličeje zvýraznily a projasnily. Hydratovanou pokožku až po dobu 48 hodin cítilo 1421 žen. A 67 % z nich se mohlo radovat z rozzářené a svěží pokožky.

Kde krém objednat?

Krém Bioxelan Skin Renewal Excellence je dostupný pouze na internetu, v lékárnách a kamenných obchodech zatím není k dostání.

Další informace o krému

Zkušenosti a recenze zákazníků

Recenze na Bioxelan jsou velice pozitivní, ženy ho v diskuzích často chválí. Proto doporučujeme vyzkoušet.

Recenze

Bioxelan
4.9 Celkem
Plusy
  • můžete jej použít v jakémkoli věku
  • poradí si s každým typem pleti
  • doporučují ho tisíce spokojených klientek
  • má prokazatelné výsledky
  • používají ho i v luxusních kosmetických salónech
Mínusy
  • kupujte pouze originální výrobek, který vám zaručí výše zmiňované výsledky. Nakupujte tedy jen u ověřených prodejců, vyvarujete se tak zklamání.
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

2 Replies to “Bioxelan Skin Renewal Excellence

  1. Zajimalo by mne,jak často se krém používá a po jaké cca době jsou viditelné výsledky?
    děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.