Black Latte

Black LatteBlack Latte je tekutý přípravek určený pro všechny milovníky sladkého, kteří chtějí zhubnout. Co přípravek obsahuje, jak funguje a nejedná se o podvod? Vše se dozvíte v následující recenzi.

 

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Výsledky od prvního dne

Black Latte drink slibuje viditelné výsledky od prvního dne. Chuťově je nápoj podobný běžnému latte, složení je ovšem odlišné. Je upraveno tak, aby urychlovalo metabolismus a snižovalo chuť k jídlu. Výrobce uvádí, že pozitivních výsledků dosáhnete i bez další fyzické námahy a dietních omezení.

Složení

Aktivní uhlí

Aktivní uhlí zabraňuje absorpci tuku z jídla a jeho další akumulaci v těle. Dále zajišťuje bezpečné dělení, zpracování a odstraňování chronických tukových zásob a toxických látek.

Kokosové mléko

Kokosové mléko ovlivňuje zrychlení metabolismu. Pomáhá v procesu samočistění a při zpracování vnitřního tuku nahromaděného na bocích a břiše.

L-carnitin

L-carnitin se často využívá při dietách a hubnutí. Podporuje úbytek tuku, pomáhá dosahovat lepších výsledků při cvičení a reguluje tukové zásoby.

Omega-3

Pomáhá zvýšit hladinu leptinu (hormon zodpovědný za míru rozpadu tuku v těle).

Jak Black Latte užívat?

Příprava nápoje je snadná, stačí zalít jednu nebo dvě lžíce horkou vodou a rozmíchat. Šálek je ideální pít během snídaně. Doporučená kúra je alespoň jeden měsíc.

Kde přípravek koupit?

Tento doplněk lze zakoupit na internetu. Budete-li mít štěstí, můžete ho získat i se slevou. V lékárnách a kamenných prodejnách není prozatím dostupný.

Názory a diskuze uživatelů

Podle nalezených recenzí a diskuzí jsou reakce na produkt pozitivní. Uživatelé uvádějí, že přípravek jim při hubnutí pomohl.

Recenze

Black Latte
4.9 Celkem
Plusy
 • potlačuje chuť k jídlu
 • pomáhá při redukci hmotnosti
 • snadná příprava a výborný chuť
Mínusy
 • dostupný pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

6 Replies to “Black Latte

 1. Vyzkoušela jsem uz mnoho diet na zhubnutí, le žádná nezabrala.A pokud se mě po-dařilo shodit pár kilo, ty jsem po ukončení kury zase hned nabrala. Pravda tedy je, že Black latte denně v pohodě piju a za cca 10 dni se mě ztratilo už pět kilo.A doufám, že nejsou ty poslední. Zatím samozřejmě nevím, jestli mě tento stav vydrží i nadále, ale zdá se mi, že hmotnost ubyvá pozvolna a doufám, že to tak bude i nadále.

  1. Dobrý den,ráda se s Vámi podělím o mou velice krátkou zkušenost.
   Bleck latté užívám dnes pátý den. Je pravda, že nemám takový pocit hladu.
   Možná nás ovládá i psychika. Ale za těch pět dní jsem zhubla necelé kg.
   Odhadem bych mohla uvést 800g. Ale i tak si myslím, že je to úspěch.
   Bleck latté chuťově není špatné, ale pro mě je hodně sladké. Piju kávu bez cukru. Ráno si udělám dle doporučení do šálku 2 lžičky Bleck latté a zaliju 200ml. horkou vodou, ne vroucí. Dobrou chuť.

 2. Dobrý den, balení o váze 100g při spotřebě 2 kávových lžiček denně je na jakou dobu..
  Děkuji

 3. Dobrý den, chci se zeptat když se to pije jen měsíc, co potom nabere se váha zpět nebo se drží váha kterou jste zhubli?

 4. Zdravím, piju Black latte s přestávkamy již od dubna a shodila jsem 17kg. Cca 1kg za týden. Necvičím, ale nejím tolik co dřív a nijak mi to nevadí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.