Black Latte

Black LatteBlack Latte je tekutý přípravek určený pro všechny milovníky sladkého, kteří chtějí zhubnout. Co přípravek obsahuje, jak funguje a nejedná se o podvod? Vše se dozvíte v následující recenzi.

 

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Výsledky od prvního dne

Black Latte drink slibuje viditelné výsledky od prvního dne. Chuťově je nápoj podobný běžnému latte, složení je ovšem odlišné. Je upraveno tak, aby urychlovalo metabolismus a snižovalo chuť k jídlu. Výrobce uvádí, že pozitivních výsledků dosáhnete i bez další fyzické námahy a dietních omezení.

Složení

Aktivní uhlí

Aktivní uhlí zabraňuje absorpci tuku z jídla a jeho další akumulaci v těle. Dále zajišťuje bezpečné dělení, zpracování a odstraňování chronických tukových zásob a toxických látek.

Kokosové mléko

Kokosové mléko ovlivňuje zrychlení metabolismu. Pomáhá v procesu samočistění a při zpracování vnitřního tuku nahromaděného na bocích a břiše.

L-carnitin

L-carnitin se často využívá při dietách a hubnutí. Podporuje úbytek tuku, pomáhá dosahovat lepších výsledků při cvičení a reguluje tukové zásoby.

Omega-3

Pomáhá zvýšit hladinu leptinu (hormon zodpovědný za míru rozpadu tuku v těle).

Jak Black Latte užívat?

Příprava nápoje je snadná, stačí zalít jednu nebo dvě lžíce horkou vodou a rozmíchat. Šálek je ideální pít během snídaně. Doporučená kúra je alespoň jeden měsíc.

Kde přípravek koupit?

Tento doplněk lze zakoupit na internetu. Budete-li mít štěstí, můžete ho získat i se slevou. V lékárnách a kamenných prodejnách není prozatím dostupný.

Názory a diskuze uživatelů

Podle nalezených recenzí a diskuzí jsou reakce na produkt pozitivní. Uživatelé uvádějí, že přípravek jim při hubnutí pomohl.

Recenze

Black Latte
4.9 Celkem
Plusy
  • potlačuje chuť k jídlu
  • pomáhá při redukci hmotnosti
  • snadná příprava a výborný chuť
Mínusy
  • dostupný pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Black Latte
1.6 (32%) 15 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.