Black Mask

Black maskKaždá žena touží po tom být krásná. Na trhu existuje celá řada různých krémů, odličovacích prostředků a také masek na obličej. A právě na obličejové masky jsme se zaměřili. Zaujal nás produkt s názvem Black mask neboli černá maska. Jde o pleťovou slupovací masku temně černé barvy, která se doporučuje pro problematickou pleť. Tato maska není na trhu moc známá, ovšem slibuje doslova zázraky. Proto bychom ji rádi rozebrali podrobněji. Je to skutečně takový poklad, nebo se jedná o podvod?


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Slupovací maska proti černým tečkám

Máte problematickou pleť se sklonem k akné a černým tečkám? Můžete vyzkoušet speciální masku na obličej Black mask, která je určena pro hloubkové čištění problematických obličejových partií. Akné trápí mnoho žen, a nemusí se to týkat jen dívek v dospívání. Zejména pak ucpané póry, které se projevují černými tečkami, jsou velice nepříjemné.

Maska obsahuje aktivní bambusové uhlí, které tvoří hlavní složku tohoto kosmetického výrobku. Díky slupovacímu procesu pleť zbavuje odumřelých částeček, černých teček a zabraňuje vzniku akné. Výrobce slibuje jednoduché použití a skutečně viditelné výsledky.

Z čeho se Black mask skládá?

Bambusové uhlí

Jedná se o tradiční produkt vyrobený japonskou řemeslnou technikou. Je bohaté na aktivní aniont, který dorovnává pH pokožky a funguje jako výborná prevence proti stárnutí kůže. Perfektně čistí pokožku do hloubky a zbavuje ji nepříjemných černých teček. Udržuje pokožku čistou, jemnou a plnou života.

Pšeničné klíčky

Obsahují velké množství cenných vitamínů a bývají často označovány jako „koncentráty“ zdraví. Jsou bohaté na aminokyseliny, minerální soli, vitamíny a bílkoviny. Ukrývají v sobě zejména vitamín E a antioxidační látky. V masce působí jako tonikum s regenerativními účinky. Vyhlazují vrásky, pokožku zjemňují a dostatečně hydratují.

Provitamín B5 neboli panthenol

Představuje účinnou látku, která prospívá nejen vlasům, ale také pokožce. Má léčivé účinky, pleť zklidňuje, hydratuje do hloubky, zmírňuje podráždění a záněty. Panthenol často používáme v létě při nadměrném slunečním záření.

Grepový olej

Představuje skvělý prostředek proti bakteriím, kvasinkám, plísním a virům. Normalizuje funkci mazových žláz, stahuje póry a odvádí škodliviny z kůže. Zmírňuje svědění, často se používá také proti lupům na vlasovou pokožku. Navíc pleť krásně hydratuje.

Všechny tyto látky jsou zcela přírodní, což dodává pleťové masce ty nejlepší vlastnosti. Jednotlivé ingredience se vzájemně perfektně doplňují.

Jak masku používat?

Použití je velice snadné. Stačí se držet následujících kroků.

  1. Naneste masku na dobře očištěnou pleť v silné vrstvě. Vyhýbejte se oblasti kolem očí a vlasů.
  2. Masku nechte působit asi 20 – 25 minut. Jakmile zaschne, bude elastická a neměla by být na obličeji nepříjemná. Aktivní látky se dostávají hluboko pod kůži.
  3. Po uplynutí času masku jednoduše sloupnete a sundáte. Je to velice pohodlné bez použití odličovacích prostředků, vody a mýdla. Přesto je vhodné si obličej poté lehce opláchnout a ošetřit krémem.

BlackMaskA to je celé. Je to rychlé a velice pohodlné. Říkáte si, jak vlastně poznáte problematickou pleť? Pokud se vám tvoří vyrážka, různé fleky, pupínky, nebo se pleť loupe. To vše je označení pro problematickou pleť. Zejména pak hnisavé pupínky a jejich mačkání je velice nebezpečné. Tekutina je totiž infikovaná a snadno se tak zvýší jejich počet.

Výrobce uvádí, že maska na obličej Black mask prošla dermatologickými a klinickými testy. Ukázala se jako velice účinná k léčbě akné a pupínků.

První výsledky by uživatelky měly zpozorovat již po první použití. Po 14 dnech jsou výsledky patrné u každého. Pro dosažení optimálních výsledků je vhodné používat masku alespoň 1 měsíc. Díky přírodnímu složení maska nezpůsobuje alergické reakce.

Jak objednat?

Tento výrobek lze objednat pouze přes webové stránky výrobce, což mnohé uživatele může odradit. Aktuálně není maska k dostání v lékárnách nebo drogeriích. Objednáte tak, že zadáte jméno a příjmení, telefonní číslo a počkáte, až vás kontaktuje příslušná osoba.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Na tento výrobek není mnoho recenzí. Z těch několika recenzí jsme se dočetli, že maska skutečně zbavuje černých teček a zjemňuje pokožku. Rozhodně jde o zajímavý kosmetický výrobek.

Recenze

Black Mask
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní složení
  • žádné vedlejší účinky
  • dermatologicky testováno
  • dle výrobce jsou výsledky ověřené
Mínusy
  • relativně vysoká cena
  • každému nemusí slupovací maska vyhovovat
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.