Catch Me, Patch Me!

Catch Me, Patch MeCo se ukrývá pod poněkud netradičním názvem Catch Me, Patch Me? Jde o přípravek na hubnutí. Abychom byli přesní o náplasti na hubnutí. A protože s váhou bojuje téměř každý z nás, je to stále aktuální téma. Upřímně řečeno věříte tabletkám, koktejlům, sprejům či náplastím? Někomu to pomůže, jiní v tom vidí jen placebo. Nás tento produkt však zaujal, proto jsme se rozhodli vám jej více přiblížit. Je to skutečně pomoc nebo spíše podvod a tahání peněz z kapes?
Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Bez hladovění a cvičení, přesto zhubneme?

Výrobce náplastí Catch Me, Patch Me! Slibuje, že zhubnete a nemusíte přitom měnit životní styl. Zní to až moc krásně, že? Navíc náplasti na hubnutí mají snadné použití a žádné vedlejší účinky. Nemusíte se tak omezovat v jídle ani trápit v posilovně.

 • Pomáhají spalovat nežádoucí tuk
 • Zlepšují psychickou i fyzickou kondici
 • Odstraňují z těla nebezpečné toxiny

Jak vlastně náplasti Catch Me, Patch Me fungují?

Náplasti jsou složené výhradně z přírodních a bezpečných ingrediencí. Jsou určeny pro každého, kdo se snaží zhubnout, zbavit se přebytečného tuku a zabránit nežádoucímu jojo efektu. Výrobce také upozorňuje na to, že tento produkt je na trhu již delší dobu. Mezitím prošel různými testy. Není se tedy třeba nikterak obávat.

Skládá se ze čtyř vrstev, které ovlivňují hubnutí:

 • První vrstva spaluje tuk
 • Druhá potlačuje chuť k jídlu
 • Třetí má antioxidační účinky
 • Čtvrtá podporuje metabolismu tuků

Z čeho se výrobek skládá

Přípravek je složený z přírodních prvků. Náplasti Catch Me, Patch Me využívají transdermální technologii, která umožňuje náplastím doručovat všechny přirozené aktivní složky rovnoměrně po dobu 24 hodin do tukové tkáně, které se nachází v problematických částech našeho těla.

Garcinia

Výtažek z Garcinie kambodžské. Keř, který roste v jihovýchodní Asii. V tradiční čínské medicíně má své postavení. Používá se odvar plodové kúry při revmatismu, při střevních potížích a plody mají skvělý potenciál také pro dietetiky. Potlačuje chuť k jídlu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Guarana

Výtažek z Guarany – dodává energii, léčí střevní potíže a podporuje rychlost rozkladu tuků. Je to především velice významný antioxidant. Ale to hlavní, čím je Guarana výjimečná, jsou její stimulační účinky, které jsou skutečně jedinečné.

Chaluha bublinatá

Výtažek z Chaluhy bublinaté – jde o mořskou řasu, která doplňuje tělu potřebný jód. Podporuje štítnou žlázu a zrychluje metabolismus. Má tedy velmi cenné účinky na hubnutí.

Jaké jsou výsledky?

Dochází ke snížení chuti k jídlu a tím i ke snížení příjmu kalorií. Tuk se nehromadí v problematických partiích a organismus se očistí od toxinů. Vy se budete cítit lépe fyzicky i psychicky, neboť získáte zpět ztracené sebevědomí.

Jak si přípravek Catch Me, Patch Me objednat?

Bohužel objednávku lze učinit pouze přes webové stránky výrobce. Pozor si dávejte na padělky, se kterými se snadno setkáte. Je lepší si produkt objednat pouze a výhradně přes tyto webové stránky. Stačí jen kliknout na tlačítko a vyplnit objednávku. Náplasti nejsou bohužel prozatím k dostání v lékárnách. První výsledky by se měly objevit již po několika dnech, což se nám tedy zdá až neuvěřitelné.

Jaké jsou zkušenosti a recenze od uživatelů?

Tyto náplasti jsou velkým hitem v USA. Našli jsme mnoho recenzí, povětšinou pozitivní. Prakticky jako u každého výrobku, někteří s tím mají skvělé zkušenosti a jiné říkají, že se jedná o podvod. Není nad osobní zkušenost, produkt doporučujeme vyzkoušet.

Recenze

Catch Me, Patch Me
4.9 Celkem
Plusy
 • bezpečný přípravek bez vedlejších účinků
 • jednoduchá aplikace
 • 60 denní záruka vrácení peněz
 • platba na dobírku
Mínusy
 • nedostupnost v lékárnách, lze objednat pouze přes internet
 • nelze vyzkoušet předem
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.