Choco Lite

Hubnutí je jednou z nejčastějších aktivit, o které se snaží mnoho žen i mužů. Obezita je totiž celosvětově obrovský problém a přináší s sebou řadu neduhů a zdravotních problémů. Nehledě na estetickou stránku věci. Dnešní trend je totiž vypadat cool, být štíhlý, vysportovaný a upravený. Jenže někdy je velice těžké toho dosáhnout. Proto lidé zkouší různé věci, možné i nemožné.  A jednou z variant je přípravek Choco Lite. Je to jen další podvodný výrobek, nebo to skutečně funguje?


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Nápoj jako přírodní přípravek na hubnutí

ChocoLiteJak již název napovídá, jedná se o čokoládový koktejl. Tento přípravek je chutný a měl by být také účinný. Výrobce slibuje, že rychle spaluje tuk, pomáhá bojovat proti nepříjemné celulitidě a odstraňuje pupínky i akné. Zkrátka působí komplexně na krásu. Jde o komplex zcela přírodních ingrediencí, které vedou při pravidelném užívání k úbytku váhy. Výrobce říká, že výsledky budou ohromující.

Z čeho se Choco Lite skládá?

Asi nejzajímavější je složení, které je skutečně pestré. Snoubí se zde samé přírodní ingredience, které mají pozitivní vliv. Pojďme si je přiblížit.

Hnědá rýže

Podpoří efektivní hubnutí, hnědá rýže má oproti bílé rýži nižší glykemický index.

Hrách

Obsahuje řadu vitamínů (A, B, C a K) a dalších látek (fosfor, mangan, měď, vápník, vlákninu), má vysoký obsah bílkovin. Pomáhá zahnat únavu a napomáhá soustředění se.

Kakao

Přírodní kakao dodává nápoji výbornou čokoládovou chuť. Zároveň urychluje oxidaci tuků a podporuje imunitní systém. Snižuje hladinu cholesterolu.
Kakao je hojně využívá ve farmacii, obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů (hořčík, měď, zinek, železo a další) a antioxidantů. Kakao podporuje metabolismus tuků, přispívá k poklesu krevního tlaku a zvyšuje psychickou odolnost.

Otruby

Mají pozitivní vliv na trávení, jsou vhodné při hubnutí, protože napomáhají udržet pocit sytosti. Dále napomáhají vyrovnávat hladinu glykemického indexu a snížit cholesterol, podporují detoxikaci organizmu. Snižují také rychlost, jakou se cukry dostávají do krve. Obsahují velké množství vlákniny, bílkoviny a vitamín B, fosfor, hořčík a železo.

Pohanka

Wikipedia uvádí, že „Pohanka je často užívanou surovinou ve zdravé výživě. Neobsahuje lepek, takže je na rozdíl od obilovin vhodná pro osoby trpící celiakií. Je významným zdrojem rutinu, který léčí problémy s cévami, hemoroidy i křečovými žilami. Vhodná je také pro psychicky a fyzicky namáhané osoby. Obecně je považována za velmi zdravou potravinu, její konzumace je stoupenci alternativních výživových směrů doporučována hlavně v zimním období“.

Obsahuje draslík, fosfor, hořčík, mangan, měď, vápník, zinek a železo, vitamín B, E a cholin. Pomáhá při detoxikaci organismu, snižování cholesterolu a také napomohá odbourávat nahromaděný tuk v játrech.

Spirulina

Řadí se k „zeleným potravinám“, pochází z Japonska, má antioxidační účinky. A hojně se využívá jako doplněk při hubnutí. Mimo jiné se vhodná pro chudokrevné osoby, podporuje regulaci krevního tlaku, cukru a cholesterolu v krvi, zvyšuje odolnost proti infekcím a virům.

Na wikipedii se dočtete, že „Spirulina je výjimečnou potravinou a úžasným zdrojem koncentrovaných, netoxických a lehce vstřebatelných živin. Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Spirulina obsahuje látku zvanou fykocyanin. Dále obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, E, a K. Navíc Spirulina dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy, stejně jako vysoké množství chlorofylu a dalších prospěšných barviv.“.

Podle toho výčtu je třeba říci, že přípravek Choco Lite obsahuje opravdu ty nejlepší ingredience, které by se měly stát součástí našeho stravování.

Jak užívat ChocoLite?

Užívání je velice jednoduché. Výrobce doporučuje pít koktejl každé ráno. Připravíte si šálek tohoto lahodného nápoje. Jedná se o dvou až čtyřtýdenní kúru.

Každé ráno si připravíte koktejl. Budete postupovat podle návodu: 250 ml vody, 1 – 2 lžičky pro ženy, 2 až 3 lžičky pro muže. Vypijte jej každé ráno místo snídaně.

Výrobce slibuje, že není potřeba držet diety nebo se věnovat více cvičení.

Jak objednat?

Tento výrobek můžete objednat pouze přes oficiální stránky výrobce. Vyplníte jednoduše své jméno a telefon, následně dokončíte objednávku.

Jaké jsou recenze a zkušenosti uživatelů?

Recenze uživatelů jsou velice uspokojivé. Našli jsme mnoho pozitivních recenzí, kde ženy skutečně chválí, že zhubly bez strií a povislé kůže. Navíc není třeba nijak extrémně upravovat jídelníček a cvičit. Nicméně na každého to může působit jinak, proto je třeba jej vyzkoušet. Přečtěte si také aktuální diskuze pod článkem.

Recenze

Choco Lite
4.9 Celkem
Plusy
 • čistě přírodní přípravek
 • bez vedlejších účinků
 • samé osvědčené ingredience
 • vhodný pro každého
Mínusy
 • není levný
 • lze objednat pouze přes web výrobce
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Často kladené otázky

Kde koupit Choco Lite?

Přípravek můžete koupit na oficiálních stránkách. Aktuálně je k dispozici pouze na internetu, v lékárně není k dostání.

Jaká je cena?

Cenu zjistíte přímo v eshopu. Prodejce nabízí různé slevové akce, můžete mít štěstí a produkt koupit levněji…

Kdy zboží dorazí?

Prodejce vyřizuje objednávky okamžitě, objednávka dorazí na vaši adresu do několika dní.

Mohu Choco Lite vrátit?

Ano, balení musí být však kompletní (nelze vrátit např. otevřený produkt). Pro další instrukce kontaktujte přímo prodejce.

Jaké je složení?

Choco Lite má čistě přírodní složení, obsahuje extrakty z hnědé rýže, hrachu, otrub, kakaa, pohanky a Spiruliny.

Jaký je recept na přípravu a dávkování?

Koktejl připravíte tak, že do cca 250 ml vody přidáte směs Choco Lite (ženy 1-2 lžičky, muži 2-3 lžičky). Následně zamícháte.
Koktejl užívejte ráno místo snídaně. Případně ho vypijte místo jiného jídla v průběhu dne. Přečtěte si oficiální návod výrobce.

Jaké jsou zkušenosti a recenze ostatních?

Choco Lite si ženy i muži chválí. Uvádí, že jim skutečně pomohl při hubnutí. Podívejte se na zkušenosti.

24 Replies to “Choco Lite

 1. Na návodu je napsáno 150ml vody a na internetu 250ml vody. Co si mám vybrat??? J. J.

 2. Na internetu je napsáno 250 ml vody a na návodu na krabičce je 150 ml, co je správné? A rozpustit ve vodě teplé či studené? Děkuji,

 3. Dobrý den. Chci jen zeptát prosim jak dlouho mam používat tento přípravek? Děkují.

 4. Dobrý den, chci se zeptat jak nejlépe užívat 1x denně ráno nebo i večer? děkuji za odpověď.

 5. Kdyz si chcete přípravek objednat zadáte tedy objednávku a do několika málo minut it vám zavolá paní, ktera vám řekne, že se dává 1 odměrka do 200-250ml teplé vody. Odměrka není součástí balení.. Takze se dává 1-2 lžičky.
  Přípravek mám teprve druhý den, nemůžu nic moc soudit, ale cítím se dobře 😂a nemám tak nafoukly bricho 😂.. Někde jsem četla recenzi, ze je koktejl hnusny a nedá se pít.. Dle mého je to v pohode.. 💪

 6. Stojí to za to vůbec koupit? Jako mám obrovsky zájem zhubnout. Má někdo stín zkušenost?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.