Choco Lite

Hubnutí je jednou z nejčastějších aktivit, o které se snaží mnoho žen i mužů. Obezita je totiž celosvětově obrovský problém a přináší s sebou řadu neduhů a zdravotních problémů. Nehledě na estetickou stránku věci. Dnešní trend je totiž vypadat cool, být štíhlý, vysportovaný a upravený. Jenže někdy je velice těžké toho dosáhnout. Proto lidé zkouší různé věci, možné i nemožné.  A jednou z variant je přípravek Choco Lite. Je to jen další podvodný výrobek, nebo to skutečně funguje??


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Nápoj jako přírodní přípravek na hubnutí

ChocoLiteJak již název napovídá, jedná se o čokoládový koktejl. Tento přípravek je chutný a měl by být také účinný. Výrobce slibuje, že rychle spaluje tuk, pomáhá bojovat proti nepříjemné celulititě a odstraňuje pupínky i akné. Zkrátka působí komplexně na krásu. Jde o komplex zcela přírodních ingrediencí, které vedou při pravidelném užívání k úbytku váhy. Výrobce říká, že výsledky budou ohromující.

Z čeho se Choco Lite skládá?

Asi nejzajímavější je složení, které je skutečně pestré. Snoubí se zde samé přírodní ingredience, které mají pozitivní vliv. Pojďme si je přiblížit.

Zelená kávová zrna

Mají skvělé antioxidační účinky a podporují hubnutí. Jedná se o nepražená kávová zrna, která jsou tvrdší a také ohebnější. Obsahují tedy látky, které se pražením ztrácejí. Jedná se o kyselinu chlorogenovou. Je to antioxidant, který s kofeinem brání tvorbě cukru a následné přeměně na tuk.

Wikipedia uvádí, že „Od poloviny desátých let 21. století se zelený kávový extrakt prodává jako doplněk výživy a byl klinicky studován na obsah chlorogenové kyseliny, a pro lipolytické vlastnosti a hubnoucí účinky.“.

Goji

Další významnou složkou Choco Lite je GOJI neboli bobule kustovnice čínské. Červené plody mají širokospektré účinky na naše zdraví a řadí se mezi superpotraviny. Není divu, účinně podporují imunitu, snižují krevní tlak a zlepšují krvetvorbu. Zmírňují únavu, posilují orgány a snižují riziko cukrovky. Goji obsahuje hodně vlákniny, které vede k zasycení. Má navíc nízký glykemický index, který tlumí hlad a chuť na jídlo. Na Wikipedii se dočtete, že „Ve vícero studiích in vivo i in vitro bylo prokázáno antioxidační působení plodů kustovnice“, „Ve studiích in vitro bylo zaznamenáno komplexní stimulující působení na imunitní systém“ a další pozitivní informace.

ACAI Berry

Mimořádně bohatým zdrojem antioxidantů jsou bobule ACAI. Příznivci zdravé výživy jej považují za superpotravinu. Obsahují stejně, jako bobule Goji, vysoký obsah vlákniny. Přináší pocit sytosti a navíc v sobě ukrývají nespočet vitamínů a minerálů.

Chia semínka

Záchranou pro každého, kdo se snaží zhubnout, jsou semínka Chia. V současné době velký trend. Také Chia semínka jsou zdrojem vlákniny, která vede k pocitu zasycení. Navíc obsahují důležité bílkoviny, které vedou ke svalové hmotě. Jsou zdravá, snadno stravitelná a navíc je můžete přidávat prakticky do všech jídel. Pozitivní účinky Chia semínek jsou zmíněny na Wikipedii „Chia semínka mají na lidské tělo mnoho pozitivních účinků. Semínka jsou vhodnou potravinou při hubnutí, protože v žaludku absorbují velké množství vody, čímž nabobtnají a navozují pocit plnosti.“.

Výtažek z houby Ganoderma lusidum také pomáhá při hubnutí. Stabilizuje metabolismus tuků a snižuje hladinu cholesterolu v těle.

Poslední ingrediencí je přírodní kakao, které dodává nápoji výbornou čokoládovou chuť. Zároveň urychluje oxidaci tuků a podporuje imunitní systém. Snižuje hladinu cholesterolu.

Podle toho výčtu je třeba říci, že přípravek Choco Lite obsahuje opravdu ty nejlepší ingredience, které by se měly stát součástí našeho stravování.

Jak užívat ChocoLite?

Užívání je velice jednoduché. Výrobce doporučuje pít koktejl každé ráno. Připravíte si šálek tohoto lahodného nápoje. Jedná se o dvou až čtyřtýdenní kúru.

Každé ráno si připravíte koktejl. Budete postupovat podle návodu: 250 ml vody, 1 – 2 lžičky pro ženy, 2 až 3 lžičky pro muže. Vypijte jej každé ráno místo snídaně.

Výrobce slibuje, že není potřeba držet diety nebo se věnovat více cvičení.

Jak objednat?

Tento výrobek můžete objednat pouze přes oficiální stránky výrobce. Vyplníte jednoduše své jméno a telefon.

Jaké jsou recenze a zkušenosti uživatelů?

Recenze uživatelů jsou velice uspokojivé. Našli jsme mnoho pozitivních recenzí, kde ženy skutečně chválí, že zhubly bez strií a povislé kůže. Navíc není třeba nijak extrémně upravovat jídelníček a cvičit. Nicméně na každého to může působit jinak, proto je třeba jej vyzkoušet.

Recenze

Choco Lite
4.9 Celkem
Plusy
  • čistě přírodní přípravek
  • bez vedlejších účinků
  • samé osvědčené ingredience
  • vhodný pro každého
Mínusy
  • není levný
  • lze objednat pouze přes web výrobce
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

5 Replies to “Choco Lite

  1. Na internetu je napsáno 250 ml vody a na návodu na krabičce je 150 ml, co je správné? A rozpustit ve vodě teplé či studené? Děkuji,

  2. Dobrý den, chci se zeptat jak nejlépe užívat 1x denně ráno nebo i večer? děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.