Dental White Strips

Dental Whitestrips

Dental Whitestrips je přípravek určený k bělení zubů pro domácí užití. Výrobce slibuje rychlý výsledek už po 3 až 4 dnech užívání. Zároveň upozorňuje na to, že proužky Dental White Strips nejsou nepříjemné a neškodí sklovině. Mít bílé zuby, znamená krásný úsměv, po kterém touží každý. Bohužel bělící procedury jsou drahé, navíc vyžadují objednání a váš čas. S Dental Whitestrips si můžete zuby pohodlně vybělit doma. Jaké jsou zkušenosti a recenze na tento přípravek?

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Jak výrobek funguje?

Dental White Strips

Jde o novinku na trhu. Tyto bělící pásky představují šetrnou metodu bělení. Zuby si můžete vyčistit již po krátké době od aplikace. Výrobek nepoškozuje sklovinu a nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů. S krásně vyběleným chrupem získáte větší sebevědomí a budete se více usmívat na svět. Navíc produkt umožňuje regulovat si stupeň bělosti zubů podle potřeby. Jistě oceníte jednoduchou aplikaci z pohodlí domova a rychlé výsledky.

Udržet si bílé zuby není snadné. V důsledku zvýšené konzumace čajů, kávy, Coca Coly, sladkostí, omáček, koření i různých dalších sladkých nápojů se ve sklovině hromadí pigment. Naše zuby tak dostávají nažloutlý odstín, který nevypadá vůbec pěkně. Na druhou stranu, jakmile se žlutá barva jednou objeví, velmi špatně se jí lze zbavit. I když přestanete konzumovat všechny tyto pokrmy a nápoje, stejně se jí jen tak nezbavíte. Řešením mohou být právě tyto unikátní bělící pásky na zuby.

Jak výrobek používat?

Jistě oceníte tu jednoduchost. Nehledejte v tom vůbec nic složitého. Stačí se držet následujících kroků.

 • Nejprve si dobře vypláchněte ústa
 • Vyndejte bělící proužky z krabičky, ve které se nachází dohromady 28 jednotlivých balíčků. Odstraňte ochranný obal.
 • Stoupněte si nejlépe k zrcadlu, abyste na sebe dobře viděli. Přiložte proužek s gelem na povrch zubů. Dlouhý proužek patří na horní čelist a kratší na dolní. Jinak vypadají prakticky stejně. Proužky dobře přitiskněte k zubům.
 • Vše dělejte pomalu a pečlivě, okraje bělících proužků přehněte přes zuby velice pečlivě, gel by měl být nanesený rovnoměrně po celém povrchu zubů a zaplnit tak mezery mezi nimi.
 • Abyste dosáhli co nejlepších účinků, nechte proužky působit alespoň 30 minut.
 • Poté sundejte bělící proužky ze zubů a vyhoďte je, jsou pouze na jednorázové použití. Ústa si dobře vypláchněte vodou a pomocí prstů odstraňte zbytky gelu.

A to je celé. Je to velice snadné a zvládne to opravdu každý. Stačí se držet návodu a výsledek se dostaví velmi rychle.

Důležité informace

Výrobek Dental Whitestrips lze objednat přímo na webu. Výrobce garantuje 100 % kvalitu, dodání produktu po celé ČR do tří dnů. Využít můžete také platbu na dobírku, tedy až po převzetí zásilky.

Produkt bývá ve slevě, ale akční nabídka je časově limitována. Dental Whitestrips představuje jedničku na světovém trhu.

Recenze a zkušenosti

Zajímá vás, jaké jsou zkušenosti uživatelů, zda to skutečně funguje, anebo se jedná o podvod? Zkušenosti jsou samozřejmě různé. Protože se jedná o novinku, není mnoho recenzí. Obecně jsou však uživatelé spokojení. Chválí si především jednoduchou aplikaci a také viditelně vybělení zubů již po krátké době. Někteří litují toho, že k nám tato novinka dorazila teprve nedávno. V USA se proužky Dental Whitestrips používají již několik let. Dokonce i vášniví kuřáci si je nemohou vynachválit.

Recenze

Dental WhiteStrips
4.9 Celkem
Plusy
 • šetrná metoda vhodná pro každého
 • zuby si můžete vyčistit za krátkou dobu po této aplikaci
 • produkt nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů
 • lze si regulovat stupeň bělosti
 • vhodné pro ženy i pro muže
Mínusy
 • vyšší cena
 • výsledek může ovlivnit mnoho okolností
 • nutné pravidelně opakova
 • t
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.