Detonic

Detonic je poměrně univerzální doplněk stravy. Výrobce uvádí, že díky svému složení napomáhá při hypertenzi, hubnutí a cystitidě. Účinkuje nebo se jedná o podvod? Pojďme si blíže představit tento produkt.

Více informací

Jak Detonic užívat?

Výrobce doporučuje Detonic užívat 2x denně a to ráno a večer po dobu dvou týdnů až měsíce. Následně doporučuje opakovat 3 až 4x ročně.

Jaké je složení přípravku Detonic?

Jde o známé i méně známé bylinky a přírodní látky, které mají mnoho pozitivních účinků. Pojďme si je blíže popsat:

Aloe

Aloe je hojně využívána jako léčivá rostlina. V medicíně se využívá pro své příznivé účinky pro lepší hojení ran, lepší funkci trávicího systému a metabolismu, posílení imunity a obrany proti infekcím. Více informací na Wikipedii.

D-manosa

Pomáhá účinně bojovat s bakteriemi, např. E.coli.

Poupě karafiátů

Výtažek se používá při rehabilitaci dýchacích cest, při průjmu a střevních potížích, při stresu a úzkosti, při nespavosti. Obsahuje také mnoho antioxidantů.

Rezavec šikmý

Obsahuje celou řadu živin a přírodních léčivých látek jako betulin a kyselinu betulinovou, melanin, polysacharidy, beta glukany, stopové minerály, vlákninu a aminokyseliny.

Srdečník

Využívá se v lékařství i homeopatii, mimo jiné pomáhá snížit tepovou frekvenci a krevní tlak, také přispívá k lepšímu trávení a odstraňuje nadýmání.

Výtažek ze semen dýně

Obsahuje látky, které pomáhají ke zlepšení cirkulace a tvorbě krve, dobře působí i na nervový systém.

Výtažek z plodů Hlohu

Zlepšují srdeční činnost a snižují krevní tlak, pomáhají také při nespavosti a mají uklidňující účinky.

Cena produktu a objednávka

Doplněk stravy můžete objednat přes internet (Detonic na cystitiduDetonic na hubnutíDetonic na vysoký tlak), do několika dní vám objednávka dorazí na uvedenou adresu. Oficiální prodejce nabízí různé slevy, proto sledujte jeho stránky, můžete při nákupu ušetřit.

Výrobcem přípravku je společnost BERNADATTE LTD, Av Ricardo J. Alfaro, Panama International. Kontakt a oficiální stránka prodejce je http://cz1.detocysnd.com/.

Recenze a diskuze – co na to uživatelé?

Příznivé účinky produktu již po krátké době potvrzují i sami uživatelé, případně ti, kteří preparát objednali svým nejbližším – rodičům i prarodičům. Za nás tedy palec nahoru. Samozřejmě ovšem záleží na příčině problému, proto byste svůj zdravotní stav měli vždy konzultovat i s příslušným odborníkem.

Recenze

Detonic
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní složení
  • efekt nastává již po krátkodobém užívání
  • platba při převzetí zboží
Mínusy
  • objednávka pouze přes internet
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Více informací

12 Replies to “Detonic

  1. Dobrý den, jaké množství se má používat 2x denně? A jedno balení vydrží na 14dnů? Děkuji za odpověď.

  2. Dobrý den jaký je rozdíl mezi Detonic na vysoký tlak , hubnutí , cystitidu , když jde o jeden výrobek a jedno dávkování . Děkuji za odpověď chci si objednat proto to potřebují vědět . Už jsem jedno balení koupil a spotřeboval .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.