Dietonus

DietonusDietonus – nemilosrdný protivník přebytečných kil

Obezita je závažné onemocnění, které se projevuje nadměrnou vrstvou tukové tkáně, v níž se hromadí značná energetická rezerva. Organismus ji nedokáže účelně zužitkovat, a proto tento nerovnovážný stav doprovází vyšší hmotnost postiženého jedince. Otylost se projevuje negativně jednak z estetického hlediska, jednak z hlediska zdraví. Průvodním jevem obezity jsou např. bolesti a degenerativní změny nosných kloubů a páteře, neustálé pocení aj. Jak se nadbytečných kil účinně zbavit? Odpověď na tuto otázku touží znát milióny lidi na světě. My ji známe. Zní: kapsle Dietonus.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Za vším hledej tuk

Tuková tkáň se skládá z adipocytů neboli tukových buněk, které v sobě uchovávají tuk a slouží coby rezervoár energie. Tukovou tkáň lze dále rozdělit na tzv. hnědou a bílou. Přirozený výskyt tukové tkáně u štíhlých jedinců je asi 20 % celkové tělesné hmotnosti, u obézních jedinců to však může být klidně až 50 %.

Tuky jsou pro náš organismus nepostradatelné. Jsou jednou ze tří základních makroživin (další jsou bílkoviny a sacharidy) a fungují jako zdroj esenciálních mastných kyselin. Podílejí se na kvalitě pokožky, vlasů a nehtů, pozitivně ovlivňují zvýšení obranyschopnosti organismu, mají protizánětlivé účinky a rovněž se starají o správnou termoregulaci organismu a produkci hormonů. V tucích jsou rozpustné některé vitamíny, bez nichž se lidské tělo neobejde.

Tuky přijímáme prostřednictvím stravy a podle toho, jakého jsou původu, je dělíme na živočišné či rostlinné. Z našeho jídelníčku je vynechat zcela nelze, na druhou stranu to s jejich konzumací nesmíme přehánět. Abychom nepřibírali, musíme množství tuku ve své stravě udržovat na optimální hranici. To znamená pestrý a vyvážený jídelníček. V něm by neměl chybět dostatek ovoce a zeleniny, měl by zahrnovat hodně bílkovin v podobě ryb, mléčných výrobků nebo vajec.

A pak je tu ještě jedno řešení určené pro rychlé hubnutí: třífázový doplněk stravy Dietonus.

Dietonus – cílem není hubnout, ale zhubnout

Základem pro úspěšné hubnutí je osvojení správných stravovacích návyků tak, aby příjem energie nebyl vyšší než její výdej. To ale může být poměrně obtížné. Kromě genetických dispozic řadu z nás omezuje také sedavý způsob života, v němž není žádný prostor pro intenzivní pohyb. Trápí nás nedostatek času, nepřemýšlíme o tom, co jíme, kdy a v jakém množství. Když jsme navíc v permanentním stresu, řešíme to tím nejhorším možným způsobem: míváme sklon ho zahánět nezdravými potravinami. A tak pijeme pivo, šťávy a sladké nápoje, baštíme čokoládu, brambůrky, oplatky, zmrzlinu, občas bílé pečivo a nějakou tu klobásku. Když k tomu připočítáme nespavost, kterou často trpíme, výsledek je takový, že při pohledu do zrcadla máme pocit, že na nás zírá tvor z jiné planety. Existuje nějaká pomoc? Ale ano – vyzkoušejte Dietonus, svými účinky vás mile překvapí!

Složení

Dietonus je třífázový přípravek založený na unikátní kombinaci čistě přírodních výtažků. Jedinečné spojení tvoří kofein, synefrin, kurkuma, ženšen a guarana. Ty v první etapě působení přípravku napomáhají ke spalování kalorií a správnému fungování metabolismu.

V rámci druhé fáze s jejich pomocí dochází ke zrychlení látkové výměny a potlačování chuti k jídlu. Tento efekt vyvolávají další složky doplňku stravy: bromelain, přírodní ferment ananasu, aminokyselina 5-hydroxid tryptofan, koleus forskolin, l-carnitin a pepř.

V průběhu posledního stádia působení přípravku dochází ke spalování tuku. Současně s tím se Váš organismus detoxikuje, aby mohlo dojít k efektivnější regeneraci organismu, která je pro boj s obezitou absolutně nezbytná. Díky extraktu z plodů garcinia, moruše, spiruliny, kozlíku lékařského a kopřivy se normalizují přirozené biorytmy, stabilizuje ztracená energie, přestáváte mít pocit neustálé únavy a hladu, nepociťujete časté změny nálad. Produkt rovněž obsahuje xantony, které mají antioxidační, protizánětlivé a antibiotické vlastnosti.

Účinky

Dietonus s pomocí ovocných alfa kyselin přispívá k efektivnímu štěpení tuků, k jejich spalování a ke zrychlení metabolismu. Omezuje chuť k jídlu a napomáhá k vyrovnání hormonální nerovnováhy. Umožní vám hubnout bez stresu, omezování a jakýchkoli nežádoucích vedlejších účinků. To vše v průběhu celých 24 hodin, tedy i když spíte. Složení tohoto doplňku je čistě přírodní, nezpůsobuje alergické reakce a ani nejsou známy kontraindikace pro jeho užívání.

Jak užívat Dietonus?

Viditelné výsledky lze přitom zaznamenat již třetí den po začátku kúry. Pro dosažení optimálního efektu stačí kapsle, které slouží jako doplněk stravy, užívat pouze 30 dnů, nicméně v případě potřeby lze celý hubnoucí program také opakovat. Můžete ho užívat i dlouhodobě. Účinek má být podle výrobce již trvalý, bez tzv. jojo efektu. Dodržovat je nutné správné třífázové dávkování podle barevně odlišených kapslí (bílá, červená a modrá). Každou tobolku užijeme přibližně půl hodiny před jídlem a vždy ji dostatečně zapijeme vodou. Pozor, doporučené denní dávkování nikdy nepřekračujeme.

Výrobek je určen pro muže i ženy, nejvýraznějšího efektu dle dostupných údajů dosahuje věkové kategorie do 45 let. Doporučuje se i pro uživatele trpící výraznou nadváhou, kterým pomůže účinně nastartovat proces redukce hmotnosti. Samozřejmě vždy záleží i na výchozím zdravotním stavu jednotlivce (konzultujte se svým lékařem), proto jsou dosažené výsledky do značné míry individuální.

Kde Dietonus objednat a jaká je cena?

Přípravek je vždy nutné objednávat pouze z oficiálních stránek, odkaz naleznete na konci recenze. Jen tak získáváte jistotu, že se vám do rukou dostává originální produkt s deklarovaným složením. Nedlouho poté, co si Dietonus objednáte přes internet (aktuálně není dostupný v lékárnách), se vám ozve náš operátor, s nímž objednávku doladíte. Zásilku vám doručí spediční společnost až na práh Vašeho domu. Na Vás pak zůstává to nejsnazší – pravidelné užívání.

Více informací

Recenze kapslí Dietonus

Závěry celé řady odborníků na stravu, dietologů a nutričních terapeutů potvrzují především ti, kteří si produkt sami vyzkoušeli a skutečně se jim podařilo s definitivní platností zhubnout a přiblížit se tak k vysněné postavě. Připojte se k celé řadě žen a můžu, kterým se podařilo zbavit problému jménem obezita a kteří na Dietonus nedají dopustit. Potvrzují to i mnohé diskuze na webu.

Recenze

Dietonus
4.9 Celkem
Plusy
  • pro své přírodní složení je velmi dobře snášen
  • představuje přirozenou alternativu nepohodlného hladovění a drastických diet
Mínusy
  • jediným distribučním kanálem jsou webové stránky autorizovaného prodejce
  • často se stává snadným cílem padělatelů, proto je nutné dát pozor na to, kde jej kupujete
  • nutné dodržovat optimální stravovací návyky
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.