Eco Slim

Eco SlimPotřebujete zhubnout a stále hledáte ten nejlepší způsob, jak na to? Cvičení a zdravotní životní styl může pomoci, ale někdy je potřeba udělat ještě něco navíc. Vyzkoušet můžete nový přírodní produkt Eco Slim na hubnutí, kdy výrobce garantuje velký váhový úbytek. Užívaní přípravku je navíc zcela bezpečné, neboť neovlivňuje srdce ani nervovou soustavu a nemá žádné vedlejší účinky. Na základě čeho Eco Slim funguje a jaké jsou recenze a zkušenosti uživatelů?

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Očistěte své tělo

Zkoušeli jste si někdy pročíst etikety potravin, které konzumujete? Možná by to stálo za úvahu. I zdánlivě zdravé potraviny obsahují řadu konzervantů a tolik neblahých „éček“, dochucovadel a barviv. V těle se nám tak usazují toxiny, kterých je třeba se zbavit. Jinak mohou způsobovat řadu problémů, především pak zažívací potíže a také přibírání na váze.

O detoxikaci těla jste jistě slyšeli. Můžete vyzkoušet mnoho různých způsobů. Pokud však jste pohodlní a hledáte jednoduchou a účinnou cestu, nabízí se přírodní produkt Eco Slim. Jde o kapky, které obsahují vitamíny v přirozené formě a dokážou v těle eliminovat toxické látky. Vyvážená kombinace jednotlivých ingrediencí napomáhá nejen k detoxikaci těla, ale také zbavení se přebytečných kilogramů.

Eco Slim složení

Eco Slim je 100 % přírodní a ekologický produkt, který se skládá z následujících surovin.

L-carnitin

Tato látka je derivátem hydroximáselné kyseliny. Naše tělo si jej vyrábí samo z aminokyseliny, ale také jej přijímáme běžnou stravou či potravinovými doplňky. Tato lipotropní látka pracuje s tukem, neboť působí na mastné kyseliny s dlouhými molekulami. Podporuje tak úbytek tuku v našem těle, pomáhá dosahovat lepších výsledků při cvičení a reguluje tukové zásoby.

Kofein

Kofein je látka, která je opředená mnoha polopravdami a mýty. Někteří jej považují za něco nezdravého a špatného. Ve skutečnosti je v přiměřeném množství pro náš organismus velmi důležitý. Tato látka se vyskytuje v pravé kávě a v rostlině guarana. Využívá se pro své stimulační účinky. Podporuje činnost vyšší nervové soustavy a tepovou frekvenci. Jednoduše nám pomáhá proti únavě. Málokdo však tuší, že přeměňuje tuk na energii a proto patří mezi účinné prostředky působící na podporu spalování tuku.

Extrakt z Coleus forskohlii

Přírodní extrakt z této nadzemní rostliny se využívá již tisíce let v tradiční medicíně. Má stimulační účinky. Sportovci jej používají k lepšímu spalování podkožního tuku a nárůstu svalové hmoty.

Kyselina jantarová

Tato bílá krystalická látka se vyskytuje ve všech živých buňkách. Je obsažena například v medu, ve vejcích, ovoci. Zvýrazňuje chuť potravin a v medicíně se používá také jako účinné projímadlo.

Chitosan

Jde o potravinovou vlákninu, která má významnou roli při trávení. Působí proti zácpě, snižuje hladinu cholesterolu v těle a udržuje nízký glykemický index. Chitosan také zpomaluje proces stárnutí a má celkově ozdravné účinky na náš organismus.

Extrakt z guarany

Tato tropická rostlina má velmi pozitivní účinky na lidské tělo. Patří mezi velice účinný přírodní stimulant, který dokáže dodat energii až na 8 hodin. Podporuje soustředění a koncentraci, snižuje chuť k jídlu a zvyšuje energii.

Extrakt z řasy Fucus

Mořská řasa je významným přírodním zdrojem jódu. Má protivirové, protizánětliví a antibakteriální účinky. Obsahuje celou řadu silných antioxidantů, pomáhá při trávení a vyprazdňování.

Vitamíny B2, B5, B6, B8 a B12

Nedílnou součástí přípravku Eco Slim jsou také vitamíny z řady B. Pomáhají normalizovat hladinu hormonů v těle, regulují metabolické procesy, podporují spalování tuků a cukrů, čistí tělo od toxinů a obnovují buňky.

Všechny tyto látky jsou dokonale vyvážené tak, aby jejich účinky byly opravdu maximální.

Jak Eco Slim funguje?

Eco Slim je zcela bezpečný přírodní přípravek. Jeho hlavní předností je, že obsahuje vyvážené množství minerálů, jejichž nedostatek způsobuje přibírání. Je vyvinutý na bázi vitamínů skupiny B, které podporují spalování tuků.

Jak přípravek Eco Slim užívat?

Eco slimPro očistu těla jednoduše rozpusťte kapky Eco Slim ve sklenici s vodou. Hotový nápoj pijte ideálně při jídle, nebo až po jídle, a to 1 krát denně. První výsledky by se měly dostavit už po týdnu užívání.  Zlepšíte své trávení a zažívání, a navíc byste měli zaznamenat úbytek kilogramů. Výrobce poukazuje na to, že kombinace kofeinu, taurinu a extraktu z guarany vám pomůže s hubnutím, neboť tyto látky rozkládají tukové buňky v problémových partiích.

Produkt můžete objednat přímo na webových stránkách uvedených níže, nyní za akční cenu.

Jaké zkušenosti mají uživatelky?

Přestože se jedná o nový výrobek, recenze lze najít.  Našli jsme několik, ve kterých si ženy chválí snadné užívání, relativně dobrou chuť a především úbytek váhy. Samozřejmě jsou i názory, ve kterých některé uživatelky poukazují na podvod, protože kilogramy nejdou dolů tak, jak by si představovaly. Musíme si uvědomit, že každé tělo reaguje na různé látky odlišně a hubnoucí efekt je tak u každého individuální.

Recenze

Eco Slim
4.9 Celkem
Plusy
  • úbytek hmotnosti o 10 až 12 kg za měsíc
  • 100 % přírodní složení
  • přímo ovlivňuje rozklad tukových zásob
  • žádné vedlejší účinky
  • přispívá ke zlepšení zdraví
Mínusy
  • vyšší cena
  • na každého působí přípravek jinak
  • nutnost dlouhodobého užívání
Kvalita
Účinek hubnutí
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.