Eyes Cover

Eyes Cover gelová maskaKruhy pod očima jsou velmi nepříjemné a trápí prakticky každou ženu, ale také muže. A protože každý z nás touží po tom vypadat mladě a svěže, hledáme různé cesty, jak toho dosáhnout. Někteří z nás vsadí na razantní řešení v podobě botoxu nebo různých lékařských zákroků. Existují však mnohem jednodušší možnosti, na které často ani nepřijdeme. Všimla jste si, že máte velké pytle a tmavé kruhy pod očima, působíte unaveně? Máme pro vás zajímavé řešení. Jedná se o výrobek Eyes Cover neboli gelovou masku na oči.


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Proč vyzkoušet Eyes Cover mask?

Tato gelová maska eliminuje otoky, zmírňuje tmavé kruhy a pytle pod očima. Pomáhá odstraňovat první známky únavy i drobné vrásky kolem očí. Podporuje krevní oběh a uvolňuje obličejové svaly. Je navíc velice příjemná a relaxační.

Její hlavní přednosti jsou:

  • Neztrácí elasticitu
  • Maska nezamrzá, když ji budete ochlazovat
  • Zákazník ocení snadné a rychlé použití

Můžete ji používat jak v ochlazené, tak v teplé podobě. Jde tedy o dva produkty v jednom balení!

Jak používat Eyes Cover?

Výrobce udává, že použití je mimořádně jednoduché a zvládne to každý. Stačí pouhých 15 minut a výsledek se dostaví. Podle zkušeností uživatelů vyplývá, že vhodnější je ji použít chladnou v dopoledních hodinách teplou na noc před spaním. Stačí si ji nasadit na oči, udělat si pohodlí a relaxovat. Výsledkem jsou vyhlazené vrásky, zmírnění kruhů pod očima, otoky zmizí a pleť bude dostatečně posílená. Výhodou je, že tato maska zaručuje téměř okamžitý výsledek.

Použití za studena

Masku vložíte do chladničky, kde ji ponechte alespoň hodinu, případně ji dejte na 10 minut do mrazáku.

Použití za tepla

Masku ponořte do teplé vody, ideálně 80 stupňů Celsia. Voda nesmí být vařící. Nevkládejte ji do mikrovlnky ani trouby. Jakmile dosáhne požadované teploty, ihned přiložte na obličej.

Jaké jsou výsledky?

Maska dokáže zmírnit viditelnou únavu kolem očí a posílit plasticitu ciliárního svalu. Pozitivně působí také na zrak, neboť uvolňuje napětí očí.

Chlazená maska redukuje tmavé kruhy pod očima a odstraňuje pytle. Kůži tonizuje a napíná. Teplá maska redukuje bolest, působí relaxačně. Odstraňuje modřiny kolem očí.

Maska Eyes Cover je měkká a příjemná, má módní design. Nezabere mnoho místa, můžete ji snadno sbalit na cesty. Často bývá využívána v kosmetických salónech i lázních. Není toxická a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

Jak o masku pečovat?

Maska je určena k opakovanému použití, ovšem měli bychom o ni dobře pečovat. Vyčistit ji můžete jednoduše jemným mýdlem a vodou, případně saponátem. S maskou manipulujte opatrně, pozor na ostré a těžké předměty, které by ji mohly poničit.

Pro koho je maska vhodná?

EyesCoverTento produkt je vhodný pro dospělé lidi bez ohledu na pohlaví. Ocení ji především ženy, ale také muži. Lze ji používat také v kombinaci s kosmetickými přípravky. Odborníci dokonce poukazují na to, že maska pomáhá zmírnit příznaky stresu a jde o skvělý relaxační prostředek. Nezpůsobuje alergické reakce a perfektně zmírňuje otoky, například po operaci. Pleť kolem očí je viditelně omlazená a svěží.

Jak masku objednat?

Masku můžete objednat pouze přes webové stránky výrobce, zatím není dostupná v lékárnách ani v drogeriích. Doprava je aktuálně zdarma.

Zkušenosti uživatelů

Mnoho zkušeností na diskuzích jsme nenašli. Ovšem ty, které ano, jsou vesměs pozitivní. Lidé masku velice chválí, zejména ženy. Dokonce vidí velké rozdíly oproti jiným gelovým maskám a účinky, které se dostavují. Samozřejmě u každého za různě dlouhou dobu, to je velice individuální.

Recenze

Eyes Cover
4.9 Celkem
Plusy
  • bezpečný produkt
  • snadné použití
  • možnost používat opakovaně teplé i studené
Mínusy
  • lze objednat pouze u výrobce
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.