Fito spray

Fitospray, Fito sprayFito spray patří mezi revoluční přípravky a slibuje zbavení se přebytečných kil velmi snadno a rychle. Ačkoliv nejde o žádnou novinku, do povědomí zákazníků se teprve dostává. Jde o sprej, který stačí stříknout pod jazyk a vaše kila půjdou dolů. Je to skutečně tak zázračné, nebo se jedná o podvod? Kdyby to bylo tak snadné, už by tento produkt dostal Nobelovu cenu. Nicméně nelze jej hned zavrhnout. Pojďme si o tomto přípravku říci více.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Trendy je být štíhlý

S nadváhou bojuje stále více lidí včetně malých dětí. Ovšem mít nějaké to kilo navíc není příjemné ani z estetického hlediska, ani zdravotního. V současné době je trendy být fit a starat se o sebe. Lidé zkouší různé zázračné diety, hubnou a zase nabírají. Pokud si však chcete štíhlou linii udržet, bez pevné vůle to nepůjde. Vyjma klasického zdravého stravování a pohybu existují různé zeštíhlovací nápoje, prášky a také Fito Spray. Výrobce slibuje snadné použití a rychlé a viditelné účinky.

Z čeho se FitoSpray skládá?

Přípravek FitoSpray má vyvážené složení, všechny ingredience jsou certifikovány a schváleny pro efektivní a rychlé výsledky.

Zelená káva

Patří v současné době mezi nejvyhledávanější přírodní přípravky na hubnutí. Jedná se o původní zrnka kávovníku, ze kterých se teprve pražením připraví známá černá káva. Unikátní spojení silného antioxidantu a nízké dávky kofeinu pomáhá spalovat přebytečný tuk a potlačuje chuť na jídlo, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a odstraňuje z těla toxiny.

Extrakt z rostliny Garcinia

Jedná se o plody, které jsou bohatým zdrojem biologicky aktivní kyseliny hydroxycitrónové. Tato kyselina je považována za kompetitivní inhibitor enzymu, který v našem těle katalyzuje tvorbu látky označované jako acetyl CoA. Tato látka pomáhá blokovat přestavbu přebytečných sacharidů na tuk, urychluje rozklad tělesných tuků a potlačuje chuť na sladké.

Goji

Jsou plody asijské rostliny, která je známá pod názvem kustovnice čínská. Jedná se o superpotraviny, které působí na naše zdraví velice komplexně. Jde o bohatý zdroj antioxidantů a dalších blahodárných látek, které pomáhají urychlovat přeměnu tuků na energii. Chrání naše srdce a podporují imunitní systém

Extrakt z manga a Acai bobulí

Obsahuje řadu důležitých glykosidů a flavonoidů, které zamezují ukládání přebytečných tuků a chrání membrány buněk, posilují náš imunitní systém.

Kyselina citrónová, mentol a máta

Tyto látky dodávají přípravku chuť, zároveň posilují detoxikační proces, dodají vám pocit svěžesti a urychlují spalování tuků.

Fito Spray účinky

fitosprayJistě vás bude zajímat, jak vlastně tento produkt funguje a jaké jsou jeho základní účinky. Výrobce udává, že bez diety, cvičení i stresu můžete zhubnout, je to skutečně pravda?

Velkým bonusem přípravku je jeho zcela přírodní složení. Všechny výše uvedené ingredience patří mezi velmi zdravé potraviny s prověřenými výsledky. Při pravidelném užívání by tedy mělo dojít k těmto výsledkům:

 • Odstranění přebytečného tuku
 • Podpora imunitního systému
 • Zlepšení metabolismu
 • Zabraňuje ukládání tuku
 • Získání potřebné energie a vitality
 • Osvěžení dechu

FitoSpray se skládá pouze z přírodních surovin, neobsahuje barviva, syntetické látky ani jiné přídavky.

Jak užívat?

Přípravek stačí nastříkat do úst každý den po jídle. Stačí 1 až 2 vstřiky do pusy. Můžete používat dle potřeby dlouhodobě. Je vhodný pouze pro dospělé lidi.

Jak objednat?

Výrobek můžete objednat pouze přes webové stránky výrobce. Postup je snadný, stačí objednat formulář, poté se s vámi spojí pracovník společnosti, který s Vámi objednávku dokončí. Prozatím výrobek není k dispozici v lékárnách.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Podobným „zázračným“ přípravkům lze jen stěží uvěřit, že opravdu fungují. U tohoto výrobku je přesvědčující jeho složení. Produkt obsahuje opravdu samé dobré a kvalitní složky, které jsou pro naše zdraví cenné a důležité.

Většina uživatelů se shoduje na tom, že produkt snižuje chuť k jídlu. Někteří se dokonce vyjadřují, že jde o podvod. Najdou se i tací, kteří nedají na Fito Spray dopustit a říkají, že jde o revoluční produkt, který jim pomohl dosáhnout vytoužené váhy. Oceňují také snadné užívání, sprej lze nosit stále v kabelce a mít jej po ruce.

Recenze

Fitospray
4.9 Celkem
Plusy
 • přírodní složení
 • snadné použití
 • relativně příjemná chuť
 • certifikovaný výrobek
Mínusy
 • vysoká cena
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

2 Replies to “Fito spray

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.