Flexa Plus Optima

Flexa PlusBolest kloubů dokáže pořádně potrápit. Je to hodně nepříjemné a čas od času se to nevyhne nikomu z nás. Existuje několik inovativních přípravků, které jsou určeny k posílení chrupavky. Jedním z nich je také produkt Flexa Plus Optima. Podle výrobce jde o doplněk stravy, který pomáhá na bolest kolen a loktů a potlačuje potíže při pohybu. Jde skutečně o takový zázrak nebo je to jen tahání peněz z kapsy a podvod? Pojďme si jej představit blíže.

 

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Flexa plus Optima?

Přípravek FlexaPlus je vhodný pro každého, koho trápí častá bolest kloubů, kolen a loktů. Chrání a posiluje klouby při námaze. Je možné jej používat při potížích, i jako prevenci.

Jak  funguje?

Degenerativní změny na kloubech jsou dnes velice skloňovaný pojem. Často se objevují u lidí starších 40 let a ještě častěji u seniorů. Bolest bývá nepříjemná a navíc omezuje pohyb. K rozvoji napomáhá nadváha, oslabení svalů, poruchy stavby kloubů, objevují se u závodních sportovců i u lidí se sedavým zaměstnáním.

Z čeho se přípravek skládá?

Hlavní tajemství tkví v přírodním složení:

Přeslička

Je ideální léčivka, která se často využívá při potížích s močovými cestami. Můžete si ji vypěstovat na zahrádce. Dělají se z ní čaje, je zdravá a posiluje imunitu. Má širokospektré použití. Dokáže zastavovat krvácení, používá se při vážném onemocnění ledvin a močového měchýře. A je velmi účinná také při zánětlivých onemocnění.

Kopřiva

Kopřivu známe všichni dobře. Obsahuje kyselinu mravenčí. Disponuje mnoha dalšími důležitými látkami, kterými jsou chlorofyl, karotenoidy, flavonoidy, organické kyseliny, glukosiny a vitamíny. Využíváme ji zejména podporu krvetvorby, působí na srdce, ženské i mužské orgány a podporuje hojení ran. Je také bohatá na křemík a bor, které jsou důležité při léčbě zánětu kloubů.

Maca

Není jen rostlina plodnosti. Působí protizánětlivě, má antiseptické a protivirové účinky. Pomáhá při bolestech kloubů a odstraňuje záněty. Zvyšuje fyzickou a psychickou výkonnost.

Fialka tříbarevná

Má antirevmatické a protibolestivé vlastnosti. Posiluje chrupavku, chrání je před degenerativními změnami a odstraňuje nepříjemnou ztuhlost kloubů. Je bohatým zdrojem vitamínu C.

Pampeliška

Je bohatá na kolagen, který tvoří stavební základ chrupavkové tkáně. Představuje výbornou podporu pro oslabené klouby.

Jak přípravek Flexa Plus Optima pomáhá?

  • Zbavíte se bolesti
  • Získáte novou energii do života
  • Budete se moci hýbat bez bolesti a vést aktivní život

Aby měla léčba co nejvyšší úspěchy, je vhodné snížit váhu, cvičit a posilovat svaly, snažit se odlehčit kloubům a velmi nápomocné jsou také ledové obklady. A samozřejmě užívat přípravek po určitou dobu. I když bolest zmizí, je vhodné s užíváním pokračovat dále.

Kde koupit?

Výrobek můžete koupit pouze přes webové stránky výrobce, v lékárnách ho prozatím nekoupíte. V eshopu vyplníte vaše základní údaje a produkt zaplatíte až po převzetí na dobírku. Výrobce udává 100% záruku spokojenosti.

Recenze a zkušenosti

Našli jsme několik recenzí na tento přípravek a obecně jej lidé chválí. Nicméně nezbývá než vyzkoušet.

Recenze

Flexa Plus
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní složení
  • přijatelná cena
  • snadné užívání
Mínusy
  • dostupnost pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.