Fresh Fingers

Fresh FingersNohy jsou stejně jako ruce vaší vizitkou. Zejména pak v letních dnech, kdy často nosíte otevřenou obuv a trávíte více času na koupališti. Ovšem to neznamená, že v zimě na své nohy nebudete pečovat vůbec. Nejde totiž jen o krásu, ale také o zdraví a určitý komfort. Častým problémem bývají nepříjemné plísně, které se objevují zejména v okolí nehtových lůžek. Plísně a mykózy nejsou pouze záležitostí intimních míst, ale také plosek nohou. A právě přípravek Fresh Fingers byl vyvinut tak, aby vám pomohl zbavit se všech typů plísní, které mohou infikovat nejen nehtová lůžka, ale také kůži na prstech.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Záněty a mykotické infekce trápí muže i ženy

Z dosavadních průzkumů vyplývá, že jde o velmi častý jev. Nejedná se o nikterak závažný problém, ale spíše nepříjemný. Bohužel chodidlo je místo, které nemůžeme jen tak zavázat a izolovat. Tato nepříjemná situace se tedy velmi složitě řeší a často není snadné najít vhodný lék. Pokud si nevíte rady, samozřejmě je vhodné navštívit dermatologa, který vám poradí. A právě mnoho dermatologů často doporučuje přípravek Fresh Fingers. Dokáže vám skvěle pomoci s jakýmkoliv zánětem, alespoň to tvrdí výrobce.

Jak poznáte, že trpíte mykotickou infekcí?

Mykotickou infekci lze poznat poměrně snadno, nicméně raději vám všechny základní symptomy přiblížíme:

 • Kůže na chodidlech je hrubá
 • Mezi prsty se objevují drobné kožní výrůstky
 • Nehty se začínají třepit, lámat a nevypadají pěkně
 • Kůže na prstech červená, svědí, prsty mohou otékat

Co je to Fresh Fingers ?

Sprej Fresh FingersJde o volně dostupný sprej sloužící k léčbě mykotických infekcí. Tento přípravek je ve formě příjemného spreje, který se snadno aplikuje. Jde o výrobek, který má za úkol efektivně odstraňovat infekci a zánět. Pomáhá v boji proti různým druhům plísní. Fresh Fingers působí velice důvěryhodně, neboť byl oficiálně patentován.

Tento produkt můžete používat bez doporučení lékaře. Obsahuje pouze přírodní ingredience a je hypoalergenní. Tento produkt je na trhu teprve krátce, ovšem již nyní si získal mnoho příznivců.

Na jakém principu Fresh Fingers  funguje?

Výrobce slibuje, že jde o efektivní sprej s výbornými výsledky, a potvrzují to i někteří dermatologové. Ovšem jak se říká: „důvěřuj, ale prověřuj“! Je určený k léčbě mykotické infekce. Dokáže proniknout hluboko do pokožky a zbavit vás problémů rychleji, než většina ostatních krémů, které jsou navíc na předpis. Intenzivně odstraňuje všechny následky mykózy.

Hlavní přínos tohoto produktu je následující:

 • Zmírňuje nepříjemné svědění
 • Vyhlazuje kůži
 • Odstraňuje příčiny infekce a šupinatění kůže
 • Působí jako prevence proti mykotickým infekcím

Léčba mykózy trvá několik týdnů, někdy i měsíců. Přestože je tento přípravek v boji s mykózou úspěšný, je třeba vydržet a obrnit se trpělivostí.

Složení Fresh Fingers

Tajemství tkví ve speciálních ingrediencích, které se v přípravku Fresh Fingers nachází. Pojďme si je postupně vyjmenovat a popsat blíže.

Climbazole

Je účinná látka, která omezuje tvorbu kvasinek, zmírňuje svědění, zastavuje růst plísní a mykóz. Jde o patentovanou látku, která velmi významně omezuje množení kvasinek.

Farnesol

Se přirozeně vyskytuje v silicích mnoha rostlin. Jde o bezbarvou olejovou kapalinu, která má antiseptický účinek. Zjemňuje kůži, navíc vyniká příjemnou květinovou vůní. Reguluje funkci potních žláz a aktivitu bakterií. Díky příjemnému aroma navíc eliminuje zápach nohou.

Vitamín E

Patří mezi vitamíny rozpustné v tucích. Jde o významný antioxidant. Velmi blahodárně působí na naše draví celkově, ale především také na kůži, kterou vyhlazuje, zjemňuje a zbavuje šupinek.

Mátový esenciální olej

Představuje čerstvé mentolové aroma. Máta peprná patří k nejstarším bylinkám, které se používají na zklidnění a harmonizaci trávení. Vyniká svou vůní a také chladivým účinkem na pokožku. Velmi často se používá v kosmetickém průmyslu. Zmírňuje projevy ekzémů, lupénky, křečových žil a jiné.

Všechny tyto přírodní látky jsou dokonale v dokonalé harmonii, aby společně podporovaly a urychlovaly hojení pokožky. Přípravek je potřeba užívat dlouhodobě. Funguje na bázi celostní léčby. Ta zajišťuje, že se postupně dojde nejen ke zlepšení symptomů, ale také budou dlouhodobě viditelné účinky.

Výrobce uvádí, že Fresh Fingers poskytuje úlevu již během několika málo dní a postupně zcela odstraní plíseň na nohou.

Jak Fresh Fingers objednat?

Přípravek Fresh Fingers není možné momentálně koupit v lékárně nebo v drogerii. Pouze na webových stránkách výrobce. Stačí jen vyplnit základní údaje o vás a dokončit objednávku s operátorem.

Co říkají klienti?

Je překvapivé, že hodně klientů tento produkt chválí. Přípravek krásně osvěží nohy, příjemně voní a našli jsme hodně recenzí o tom, že skutečně pomohl.

Nezbývá tedy než produkt osobně vyzkoušet a pak nám můžete napsat své zkušenosti. Pomůže to také ostatním čtenářům, kteří se budou rozhodovat.

Recenze

Fresh Fingers
4.9 Celkem
Plusy
 • přírodní přípravek
 • snadné použití
 • testovaný výrobek
 • dobré recenze uživatelů
Mínusy
 • relativně vysoká cena
 • nutnost používat dlouhodobě
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.