Fulfix

Fulfix na vlasyVypadávání vlasů je velmi častý problém nejen u mužů, ale také u žen. Poškozené, lámavé, řídké vlasy nevypadají vůbec pěkně a dokážou potrápit také psychiku. A protože každá žena touží po tom, aby její vlasy byly zdravé, zkouší různé „zázračné“ přípravky. Většinou se však jedná o podvod. Narazili jsme na sprej Fulfix, který slibuje něco podobného. Ovšem je zde několik podnětů, které nás opravdu oslovili, zejména to, že jde o zcela přírodní produkt. Pojďme si o něm tedy říci více.

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Fulfix?

Pod tímto názvem se ukrývá čistě přírodní produkt určený k řešení problémů s vlasy, které mají sklon k vypadávání a třepení se. Sprej Fulfix je založený na přírodních ingrediencích. Jedná se především o výtažky vzácných bylinek obohacené kombinací aminokyselin a mnoha nezbytnými vitamíny. Výrobce uvádí, že výroba tohoto produktu nebyla „vaření z vody“. Šlo o dlouholeté výzkumy, na základě kterých byl vyvinut právě tento přípravek.

Fulfix by měl podporovat růst zdravých vlasů, zastavit procesy šednutí vlasů. Sérum obsahuje také cenné živiny, které zacelují a obnovují vlas. Vaše kštice by tak měla zůstat hebká a lesklá.

Jak to funguje?

Fulfix je sérum určené na poškozené a padající vlasy. Ono logicky to spolu souvisí. Poškozené vlasy mají větší sklon k vypadávání. Podle výrobce a některých uživatelů Fulfix funguje opravdu skvěle. Stačí aplikovat na vlasy a výsledky se brzy dostaví. Neobsahuje žádné parabeny, sulfáty, syntetické vůně ani bělidla. Zkrátka je přírodní a bezpečný bez vedlejších účinků. Nenajdete zde ani žádná pojiva či umělé konzervanty.

  • Zastavuje procesy, které zodpovídají za padání vlasů
  • Posiluje a vyživuje vlasy po celé jejich délce
  • Stimuluje růst vlasů a navrací jim sílu, hebkost a barvu

Jak Fulfix používat?

Použití je velice snadné a nezabere vám to mnoho času. Vlasy nejprve důkladně omyjte a na vlhké vlasy nastříkejte sprej Fulfix (přibližně 10 až 15 stříknutí). Poté krouživým pohybem jemně vmasírujte do pokožky hlavy a po celé délce vlasů. Sérum se nevymývá. Vlasy poté upravte běžným způsobem. Doporučuje se používat alespoň dvakrát týdně.

Co přípravek obsahuje?

Nyní se dostáváme ke složení přípravku Fulfix. Výrobce upozorňuje na kombinaci speciálně vybraných bylin, živin a aminokyselin. Pojďme si je tedy podrobněji představit.

Hořčík

Je důležitý minerál, který odpovídá za mnoho funkcí v našem těle. Při nedostatku hořčíku nám mohou mimo jiné začít padat vlasy. Díky hořčíku budou vaše vlasy silné a správně vyživené. Hořčík je pro fungování našeho těla zkrátka nenahraditelný.

Keratin

Tvoří doslova stavební kámen vlasů, díky kterému budou vlasy hebké a zářivé. Dodává vlasům pevnost a komplexní ochranu.

Gotu Kola

Pomáhá eliminovat zápaly, jež bývají příčinou vypadávání vlasů.

Pupečník asijský

Je malá bylinka, která je opravdu velice vzácná. Pomáhá prokrvit vlasové cibulky a kožní buňky. Působí na vlasy jako hnojivo na zahrádce. Vlasy začnou hojně růst.

He Shou Wu

Je silný antioxidant, který v sobě ukrývá celou řadu léčivých a blahodárných složek.

Saw Palmetto

Extrakt je vhodný pro muže i ženy, které trápí vypadávání vlasů. Blokuje proměnu testosteronu na DHT, jež podporuje plešatost.

Ženšen

Jedna z nejvíce blahodárných rostlin vůbec. Má celou řadu příznivých vlastností a mimo jiné také podporuje růst vlasů, má regenerační schopnosti.

Mezi další významné složky tohoto přípravku patří Gingko biloba, semena vinné révy a mnoho dalších.

Všechny ingredience jsou čistě přírodní a velice prospěšné. Některé rostliny jsou vzácné, protože rostou jen na několika málo místech naší planety. Tento koktejl bylinek, aminokyselin a vitamínů by měl být pro naše vlasy doslova skvělý. Výrobek získal několik certifikátů.

Jak přípravek Fulfix objednat?

Sprej není aktuálně dostupný v lékárnách, drogeriích či vlasových salónech. Můžete si jej objednat pouze přes webové stránky výrobce. Zboží zaplatíte bezpečně dobírkou.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Při výběru takto drahého produktu vás jistě budou zajímat zkušenosti uživatelů.  Zda je tento výrobek skutečně tak účinný, nebo se jedná o podvod?

Uživatelé o tomto produktu hodně diskutují. Mnoho lidí odrazuje cena a také možnost objednání pouze přes jediný web. Většinou si lidé tento přípravek chválí.

Recenze

Fulfix
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní složení produktu
  • snadná aplikace
  • ověřený a certifikovaný výrobek
  • platba na dobírku
Mínusy
  • dostupnost pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.