Fungonis gel

Fungonis gelTéměř každý člověk má nějakou zkušenost s plísněmi a kvasinkami. Někdo si jejich negativního vlivu ani nevšimne, u jiného se projeví například špatným stavem nehtů, nevzhlednými skvrnami na pokožce či nepříjemným zápachem. Co jejich vznik na lidském těle podporuje a jak mu předejít? Jak se účinně bránit, když už problém propukl? Na trhu je několik volně dostupných přípravků. Jenže který si vybrat? Který má dobré účinky a nejedná se o podvod? Pojďme si blíže představit přípravek Fungonis gel.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Recenze přípravku Fungonis gel

Internet je plný zaručených rad, jak zatočit s mykotickou infekcí. Někteří doporučují potírat zasažené nehty slabým roztokem octa nebo peroxidem vodíku, jiní vsází na kyselinu salycilovou. Někdo dokonce navrhuje si plísní nevšímat, protože zmizí samy. To je ale omyl. Rozvinuté plísňové infekce se sami od sebe nikdy nezbavíte. Její řešení můžete probrat s odborníky anebo použít prostředek, který specialisté vyvinuli. Jmenuje se Fungonis gel a díky jeho gelové formě je jeho použití tak jednoduché, že jej stačí pouze pravidelně vtírat do postižené oblasti. Aby byl účinek stoprocentní, je potřeba jej vmasírovávat alespoň po dobu 4 týdnů.

V čem se Fungonis gel liší od běžných přípravků na plísně dostupných v lékárnách?

Běžné prostředky určené na kvasinky, které můžete zakoupit v lékárnách, váš problém nevyřeší, pouze jej zamaskují. Tyto přípravky kvasinkovou infekci uspí a ta se po určité době opět projeví. Výsledkem je odlehčení vaší peněženky, které ale nic nevyřeší. Gel řeší samotnou příčinu a velice efektivně vám pomůže se jí zbavit.

Kromě jiného řeší:

 • Všechny dosud známé typy plísní a kvasinkových infekcí.
 • Svědění, dráždění a bolest doprovázející plísňové onemocnění.
 • Množící se bakterie způsobující zápach.
 • Kompletní a 100 % účinnou dezinfekci nohou.
 • Pomáhá obnovovat buňky infekcí již zasažené.
 • Hydratuje kůži, pro kterou je pak snazší bojovat s nemocí.
 • Zlepšuje imunitu a zabraňuje růstu patogenní mikroflóry.
 • Pomáhá obnovit strukturu nehtů a zbavit je prasklina poškození.

Je na místě obávat se při použití přípravku Fungonis gel nějakých kontraindikací?

Vůbec ne. Všechny složky gelu jsou zcela přírodní a nezpůsobují alergické reakce ani u osob citlivých na některá léčiva. Gel na plísně Fungonis je založen na pozitivních vlastnostech smrkové pryskyřice, kterou v lidovém léčitelství využívali již naši předkové. Smrková pryskyřice pomáhala předcházet i zmírňovat důsledky celé řady chorob, od hnisavých vředů po záněty či běžné poranění pokožky. S úspěchem se používala ale také na zmírnění bolestí kloubů a namožených šlach.

Jaké hlavní složky a účinné látky obsahuje gel Fungonis?

Využití smrkové pryskyřice je opravdu široké a díky vysokému obsahu složek funguje skvěle i jako velmi účinné antimykotikum. Zabraňuje tedy růstu plísní a lze ji použít také při mykóze nehtů. Svými účinky navíc podporuje rychlou regeneraci postižené tkáně.

Dalšími složkami jsou kakaové máslo, které působí jako nosný prvek, a zklidňující šalvějový extrakt s dezinfekčními účinky zmírňující pocení nohou. Jako látka změkčující a regenerující pokožku je použita dubová kůra, jež je proslulá svými výjimečnými účinky na různé kožní záněty a stahující a čistící účinky. Pro chladící a hydratační efekt je přidán glycerin, který dokáže udržet v pokožce vodu a tím usnadňuje její hojení při vzpamatovávání se z mykózy. V gelu je použita také látka zvaná climbazol využívaná například i v šampónech proti lupům, která proniká hluboko do pokožky a zabíjí plíseň v samém zárodku.

Jako komponenty promazávající a vyživující kůži působí v gelu olivový olej a včelí vosk. Přídavek vitamínu E a eukalyptového éterického oleje příznivě ovlivňují regeneraci pokožky a její svěžest.

Kde můžete Fungonis gel koupit?

Přípravek je certifikován v celé řadě evropských a asijských států, například v Německu, Francii nebo Číně a Japonsku. V posledních výše zmíněných proběhly také studie, které prokázaly vysokou účinnost přípravku a umožnily jeho přímý prodej. Díky tomu máte i vy možnost pořídit si Fungonis gel prostřednictvím jednoduché online objednávky (v lékárnách je prozatím nedostupný). Časově omezená zaváděcí cenová akce nabízí Fungonis za skvělou cenu. Cena přípravku je uvedena na webu oficiálního prodejce gelu.

Recenze

Fungonis gel
4.9 Celkem
Plusy
 • řeší samotnou příčinu mykotické infekce
 • hydratuje kůži
 • jednoduchá aplikace
 • rychlé dodání
Mínusy
 • k dispozici pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.