Gemoderm

GemodermHemoroidy, nepříjemné onemocnění konečníku, které nás dokáže pěkně potrápit. V dospělosti se objeví prakticky u každého člověka v souvislosti se sedavým zaměstnáním, nevhodným stravováním, u těhotných žen i starších lidí. Odborníci dokonce poukazují, že určité potíže s konečníkem má více než 50 % lidí. Toto číslo je dostatečně alarmující. Navíc se jedná o velmi citlivé téma a ne každý to chce řešit s doktory. Proto hledáme různé alternativní prostředky, kterými se můžeme použít v domácím prostředí. A narazili jsme na přípravek Gemoderm.

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Gemoderm?

Pod názvem Gemoderm se ukrývá produkt, který by měl pomoc s úpornými a nepříjemnými hemoroidy. Jde o sprej s jednoduchou aplikací. Navrací pokožku do původního stavu. Zajímavostí je, že na trhu se jiný podobný produkt nevyskytuje. Na hemoroidy většinou používáme čípky, mastičky, gely či odvary. Ale sprej? To je opravdu novinka. Výrobce ještě dodává, že jde skutečně o jediný produkt své kategorie. Gemoderm se skládá pouze z přírodních ingrediencí, neobsahuje žádná barviva ani konzervanty. Je navíc zcela bezpečný. A nemusíte se obávat vedlejších účinků. To jsou argumenty, které zní docela přesvědčivě. V každém případě, pokud trpíte hemoroidy, doporučujeme tak jako tak navštívit lékaře.

Na jakém principu tento přípravek funguje?

Výrobce udává, že Gemoderm funguje prakticky okamžitě, což nám přijde trochu jako scifi. Nicméně po první aplikaci by mělo přejít nepříjemné svědění a pálení. Přípravek navíc prý funguje také jako prevence před dalšími hemoroidy.

Na co tedy konkrétně pomáhá?

  • Zmírňuje projevy a bolestivost hemoroidů a prasklin
  • Sprej má antiseptické účinky
  • Napomáhá odstraňování hemoroidních uzlů a zastavuje krvácení

Z čeho se přípravek skládá?

Trokserutin

Je známý flavonoid, který má protizánětlivé účinky. Vrací žíly zpět do tonusu a zamezuje krvácení.

D-Panthenol

Je důležitý pro normální činnost povrchových kožních i slizničních buněk. Odstraňuje jizvy a regeneruje kůži. Podporuje její hojení. Jde o aktivní látku, která se v kosmetice hojně používá.

Jírovec

Je vytrvalá léčivka, která na jednom místě dokáže růst více než 100 let. Je účinný při chronické žilní nedostatečnosti.

Ginkgo biloba

Je naprosto jedinečná rostlina, kterou známe především v souvislosti s lepší pamětí. Uchovává v sobě cenné ginkgolidy, což jsou látky, díky kterým jsou cévy pružnější a nejsou náchylné ke krvácení.

Heřmánek

S heřmánkem se volné přírodě setkáme snadno. Nejde však o pouhý plevel. Tato nenápadná rostlinka má antiseptické a hojivé účinky. Často se využívá ve zdravotnictví i v kosmetickém průmyslu.

Kopřiva

Kopřiva je často také mylně považována za plevel. Přitom má jedinečné účinky, mimo jiné dokáže zastavit krvácení.

Jak již bylo zmíněno, všechny ingredience jsou na čistě přírodní bázi.

Jak používat?

Použití je snadné, je však třeba držet se následujících zásad. Před použitím je potřeba danou oblast pořádně opláchnout teplou či studenou vodou. Poté nastříkat sprejem. V raném stádiu, stačí používat 1x denně, ideálně na noc, v pozdním stádiu 2x denně.

Jak a kde koupit?

Přípravek Gemoderm je možné koupit pouze přes webové stránky. Stačí vyplnit jen zemi, jméno a telefon. Zaměstnanci společnosti se vám ozvou sami, zodpoví vaše dotazy a dokončí objednávku. Balíček můžete zaplatit na dobírku. Aktuálně Gemoderm není dostupný v lékárnách.

Recenze a zkušenosti

Na tento výrobek jsme mnoho recenzí nenašli, což je pochopitelné. Není u nás prozatím nikterak rozšířený. Našli jsme však pár zajímavých recenzí, které byli vesměs kladné. Sprej používají ženy po porodu, těhotné, staří lidé i všichni ostatní.

Recenze

Gemoderm
4.9 Celkem
Plusy
  • certifikovaný produkt
  • přírodní složení, žádné vedlejší účinky
  • neobsahuje parabeny, barviva ani syntetické aroma
  • snadné použití
  • platba na dobírku
Mínusy
  • k dostání pouze přes internet
  • výrobek u nás není moc známý
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.