Hair Megaspray

Hair MegasprayZdravé vlasy jsou vizitka každého z nás. Jenže zdaleka ne každá žena nebo muž se může pochlubit krásnou a zdravou kšticí. Na trhu existuje celá řada různých přípravků, které jsou určeny na vlasy. Ovšem zdaleka ne všechny opravdu fungují. Vždy záleží na tom, jaký problém s vlasy máte a jak přípravek používáte. Pokud jste stále nenašli ten pravý, můžete vyzkoušet produkt Hair Megaspray. Pomáhá regenerovat vlasové folikuly, obnovuje jejich vitalitu, lesk a krásu. Působí přímo u kořínků a tím zamezuje vypadávání vlasů. Pojďme si tento zajímavý přípravek rozebrat podrobněji.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Jak přípravek Hair Mega Spray funguje?

Jde o klasický sprej, který obsahuje vitamíny, esenciální oleje a další zcela přírodní extrakty, které jsou důležité pro zdravé vlasy. Protože pouze zdravé vlasy mohou být krásné a vitální. Výrobce slibuje, že výsledky se dostaví již po týdnu pravidelného používání. Vlasy budou hydratované, vyživené a sprej zabrání jejich vypadávání. Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů. Výrobce slibuje, že tento produkt vám pomůže zbavit se pleše a vypadávání vlasů. Je určený pro každodenní péči.

 • Chrání vlasy před poškozením
 • Zabraňuje jejich vypadávání
 • Hydratuje vlasy
 • Posiluje vlasy
 • Vyživuje vlasy
 • Podporuje hustotu a lesk vlasů
 • Stimuluje růst vlasů

Z čeho se Megaspray skládá?

Účinnost tohoto přípravku spočívá především v pečlivě zvoleném složení. Jednotlivé přísady si popíšeme:

Lopuchový olej

Vyrábí se z lopuchu, který často považujeme za plevel. Má však velmi širokospektré účinky a lze říci, že léčí celé tělo. Regeneruje pokožku včetně té vlasové, vlasy krásně uhladí, zacelí, dodá jim dostatek vitamínů. Perfektně působí také proti lupům.

Arganový olej

Bývá často označován jako tekuté zlato z Maroka. Má mnoho cenných vlastností, proto se hojně využívá v kosmetice, gastronomii i při různém onemocnění kůže. Jde o silný antioxidant, který hloubkově hydratuje pokožku i vlasy, vyživuje a zaceluje vlasové konečky, vlasům navrací přirozený lesk a vitalitu.

Kokosový olej

Pomáhá vlasy hydratovat, dodává jim lesk, sílu, změkčuje vlasovou pokožku a zamezuje vypadávání vlasů.

Avokádový volej

Dodává vlasům hydrataci, chrání je před poškozením.

Extrakt z heřmánku a kopřivy

Chrání vlasy před poškozením a ztrátou přirozené barvy, kopřiva vlasy posiluje již od kořínků a zamezuje jejich vypadávání.

Skořicový olej

Léčí záněty a eliminuje poškození vlasové pokožky.

Vitamín A

Vlasy posiluje, zabraňuje jejich vypadávání.

Vitamín E

Stimuluje prokrvení vlasových folikulů a urychluje růst nových vlasů

Všechny ingredience jsou pečlivě vybrané a dohromady působí velmi komplexně na vlasy a vlasovou pokožku.

Hlavním úkolem přípravku Hair Megaspray je zamezit vypadávání vlasů, eliminovat lámavost, zabránit roztřepení konečků.

Jak spej používat?

Hair Mega sprayZákazníci ocení snadné a rychlé použití. Je vhodné tento přípravek rovnoměrně nastříkat na vlasy a vlasovou pokožku, rovnoměrně vmasírovat. Poté si zabalit hlavu do igelitu a ručníku, aby mohl Megaspray lépe působit. Nechat hodinu a půl účinkovat a poté běžným způsobem umýt a upravit vlasy.

Podle dosavadních studií se padání vlasů týká každého z nás. Máme období, kdy nám vlasy padají méně, a někdy zase více. Je to dáno stresem, životním prostředím, nemocemi, nevyváženou stravou a nedostatkem vitamínů a minerálů. Důsledkem toho vlasy ztrácí lesk, vitalitu, jsou suché, třepí se a padají.

Jde o 100 % certifikovaný výrobek, který prošel mnoha testy a studiemi. Je tedy maximálně bezpečný.

Jak objednat?

Přípravek si můžete objednat online přes webové stránky výrobce, aktuálně není k dostání v lékárnách. Jedině tak budete mít jistotu, že jste si pořídili originální přípravek, nikoliv pouze levnou náhražku či napodobeninu. Jednoduše vyplníte objednávkový formulář.

Zkušenosti a recenze uživatelů

Jistě vás zajímají zkušenosti uživatelů, zda tento produkt skutečně funguje, nebo je Hair Megaspray další podvod? Zaujalo nás především to, že jej doporučují i někteří kadeřníci, kteří říkají, že vlasy se musí léčit přírodní cestou. Samozřejmě, že od tohoto výrobku nelze čekat zázraky, nicméně díky zajímavému a přírodnímu složení určitě funguje. Za zkoušku to rozhodně stojí.

Recenze

Hair Megaspray
4.9 Celkem
Plusy
 • přírodní přípravek
 • relativně příznivá cena po slevě
 • certifikovaný produkt
Mínusy
 • bez slevy je výrobek drahý
 • nutnost objednat pouze online
 • pravidelné používání
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.