Hydroface

HydrofaceHledáte přípravek, který vám pomůže bojovat s vráskami a různými projevy stárnutí? Existuje samozřejmě mnoho různých krémů, olejů i tabletek. My vám dnes představíme přípravek s názvem Hydroface. Jde o sadu dvou krémů, které jsou vyrobeny tak, aby potlačovaly projevy stárnutí, vyhlazovaly vrásky a dodaly pleti potřebnou hydrataci a jemnost. Tento produkt prošel několika klinickými studiemi a obsahuje pouze přírodní složky. Proč je Hydroface tak účinný a jaké s ním mají zkušenosti skuteční uživatelé?

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Hydroface Advanced Double Active Revitalizing Set?

Hydroface se skládá ze dvou samostatných krémů:

1. Zpevňující a omlazující peptidový krém

Který je určený pro obličej a dekolt. Tento krém vyhlazuje pleť, která zůstává po použití jemná a hladká. Odstraňuje hluboké vrásky v obličeji, na krku a v dekoltu, pomalu odstraňuje nevzhlednou pigmentaci v obličeji, kterou se snažíte neustále zakrývat make-upem. Velkou předností je, že stimuluje přírodní proces omlazení buněk. Při pravidelném používání by měla být pleť dostatečně vyživená, napnutá a hydratovaná.

2. Intenzivní krém na pokožku kolem očí

Tvoří druhou složku tohoto setu. Tento krém je určený na oblast kolem očí, která vyžaduje zvláštní péči, neboť je jemnější a citlivější. Krém pomáhá odstraňovat hluboké vrásky v oblasti očí, odstraňuje kruhy pod očima i nevzhledné „pytle“ a otoky. Oblast kolem očí zůstává vyživená, hydratovaná a svěží.

Jak tento krém vlastně vznikl?

Za výrobou stojí profesor Albert Bellange. Hydro face je krém, který omlazuje DNA pokožky, co znamená, že působí velmi intenzivně do hloubky. Profesor Bellange uvádí, že výsledky tohoto přípravku byly ověřeny stovkami klinických testů.

A pro koho je krém vhodný? Pro všechny ženy, které začínají pozorovat první projevy stárnutí, tedy vrásky, suchou a povadlou pleť, zvýšenou pigmentaci, povolující pokožku v oblasti obličeje, krku a dekoltu, pro ženy po 40. roce života. Projevy stárnutí se nevyhnou nikomu z nás. Ovšem záleží hodně na tom, jak rychle a do jaké míry. Částečně je to dáno geneticky, částečně životním stylem a částečně také tím, jak o pokožku pečujeme.

Zároveň také uvádí, že nezáleží na věku, zda je ženě 25 nebo 80 let. Přípravek Hydroface mohou užívat mladé ženy, ženy ve středních letech i straší paní, které chtějí vypadat mladistvě a svěže.

Složení

Zákazníky nejvíce zajímá především složení krému. Výrobce udává, že přípravek se skládá pouze z přírodních ingrediencí, které působí přesně tam, kde je potřeba, tedy na vrásky, ostré rysy a další projevy stárnutí. Oba krémy v sobě uchovávají celou řadu antioxidantů, vitamínů, látek, které zpevňují pokožku a také důležité éterické oleje. Všechny ingredience jsou pečlivě vybrané, aby pomohly zvýšit množství kolagenu a pružnost pleti u žen, ale také u mužů. Jedině zdravá, hydratovaná pleť bez vrásek může být krásná.

Jak používat?

Hydro faceSet krémů se aplikuje každý zvlášť. Klasický krém se používá na umytou a vysušenou pokožku, která byla předtím zbavena nečistot a make-upu. Stačí pouze tenkou vrstvu jemně vmasírovat do pokožky – oblast tváře, dekoltu a krku. Pomalými krouživými pohyby. Tento krém není určený na oblast kolem očí. Na to použijte druhý kontumační krém na oči. Opět stačí jen maličkou vrstvu jemně vmasírovat do oblasti kolem očí.

Výsledky by se měly objevit již po třech týdnech pravidelné aplikace. Výrobce však doporučuje používat krém minimálně po dobu osmi týdnů, ideálně samozřejmě několik měsíců. Jedině tak byste měli dosáhnout trvalých účinků. Hydro face nemá žádné vedlejší účinky díky přírodnímu složení, ovšem může se vyskytnou jemné zarudnutí nebo vyrážka. V takovém případě tento produkt přestaňte používat. Produktu se nemusíte obávat používat také v těhotenství a v období kojení.

Jak objednat?

Produkt Hydroface lze objednat pouze přes webové stránky výrobce. Doručení je aktuálně zdarma a výrobce uvádí 100 % záruku výsledků, nebo vrácení peněz v případě nespokojenosti. Úhrada je dobírkou, tedy platíte při převzetí. Momentálně není krém k dispozici v lékárnách.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Jistě vás budou zajímat zkušenosti reálných uživatelů. Recenzí k tomuto přípravku zatím není mnoho, protože produkt není běžně dostupný. Nezbývá tedy než vyzkoušet.

Recenze

Hydroface
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní složení
  • snadná aplikace
  • měly by se rychle objevit první výsledky
  • vhodný pro ženy i muže bez ohledu na věk
Mínusy
  • vyšší cena
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

6 Replies to “Hydroface

  1. Řekla bych,že to je nejlepší hydratační krém na našem trhu,výborně se vsákne,pleť se neleskne,navíc finančně dostupný.Používám ho asi rok.

    1. Taky jsem ho používala, byl výborný, potom jsem přesedlala na jinou značku, ale není to ono. Chtěla bych se k Hydroface vrátit,ale nikde žádná objednávka není.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.