Levasan Maxx

Levasan MaxxBolí vás každé ráno celý člověk, chodíte v předklonu a každý pohyb vás stojí spoustu sil a přemáhání? Nevěřícně kroutíte hlavou (aspoň to ještě zvládnete) a říkáte si, co se to děje. Neděje se nic jiného, než že i vás – tak jako řadu jiných lidí – dostihl problém s klouby. Pokud mu chcete utéct, začněte používat osvědčený prostředek: gel Levasan Maxx.

 

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Problémy s pohybovým aparátem aneb dary, o které nikdo nestojí

Jako revmatické nemoci se označují degenerativní choroby pohybového aparátu, které patrně znáte pod souhrnným lidovým označením revma. Výraz, pod kterým si lze představit bolesti zad, kyčlí, svalů i záněty kloubů, vazů a šlach. Pod tento pojem tedy můžeme zahrnout více diagnóz, např. revmatoidní artritidu, která bývá způsobena virovou či bakteriální infekcí nebo selháním autoimunitního systému. V takovém případě útočí buňky vlastního imunitního systému prostřednictvím bílých krvinek na kloubní výstelku napadeného kloubu a způsobují chronický nitrokloubní zánět.

Průvodním jevem revmatoidní artritidy mohou být oteklé a pobolívající klouby prstů na rukách i na nohách, na kolenech či loktech, jejich zvýšená citlivost a teplota vzhledem k okolní pokožce. Mezi další typické příznaky, kterou se tato nemoc projevuje, můžeme zařadit zatuhlost po ránu, revmatoidní uzly (tvrdé podkožní útvary nad kostními výstupky zejména v blízkosti loktů a zápěstí), zkřivené a zvětšené prsty, v méně častých případech pak také chudokrevnost.

Revmatoidní artritida postihuje ženy častěji než muže, přičemž většinou se rozvine zcela naplno někdy ve věku od 40 do 60 let. Mezi revmatická onemocnění dále patří artróza (jinak též osteoartróza neboli osteoartritida), tedy opotřebení kloubů stářím, dnavá artritida a mnohé další nemoci. Veškerá revmatická onemocnění jsou doprovázena dlouhodobým zánětem šlach, svalů či kloubů.

Levasan Maxx – pohyb jako zamlada

Gel Levasan Maxx představuje účinnou neinvazivní metodu, která přináší úlevu lidem trpícím bolestmi pohybového aparátu, ať již jsou to potíže s krční páteří, s klouby nebo jde o záněty svalů či šlach. Chcete se zbavit otoků, pocitů dřevěnění nebo ranní ztuhlosti? Hledáte pomoc při regeneraci vašeho organismu po vleklých úrazech a zraněních? Pak vyzkoušejte Levasan Maxx.

Výhody gelu

Největší výhody tohoto účinného prostředku s ryze přírodním složením, které uvádí výrobce, jsou:

 • napomáhá odstranit zánět
 • přispívá k významné redukci bolestí kloubů i páteře
 • podílí se na rychlé regeneraci kloubů, na posílení kostí a pružnosti šlach
 • podporuje produkci synoviální tekutiny, která zabezpečuje výživu chrupavek a zvyšuje
  jejich pružnost
 • podporuje rekonstrukci poškozených chrupavčitých tkání a zvýšení pohyblivosti
 • rychle ulevuje od bolestí kloubů, svalů i šlach

Svěřte se do rukou tibetské medicíny

Skvělá kondice, houževnatost a legendární odolnost tibetských mnichů, kteří jsou schopni dlouhodobého pobytu v extrémních nadmořských výškách, to vše má své důvody a rozhodně nejde o žádnou náhodu. Účinky tradiční tibetské lidové medicíny jsou známé po celém světě a využívají je i moderní a renomované vědecké instituce.

Složení

Nejinak je tomu i v případě hydrogelu Levasan Maxx, jehož základem je směs 27 bylinných extraktů. Obsahují aktivní složky, které stimulují tvorbu kolagenu a stabilizují jeho množství v šlachách, vazech a kloubech. Vzácné léčivé rostliny, z nichž je tato směs namíchána, byly pečlivě vybrány podle starých klášterních receptury mistrů z Tibetu a jejich dokonale vyvážená kombinace a přesné dávkování jsou zárukou toho, že drtivá většina uživatelů je s výrobkem Levasan Maxx nadmíru spokojena a v případě potíží je pro ně volbou č. 1.

Levasan Maxx – snadná pomoc

Látky, které hydrogel Levasan Maxx obsahuje, urychlují obnovu poškozených chrupavčitých tkání a posilují kosti. Jejich postupné uvolňování do pokožky dokáže nejprve účinně utlumit bolest a postupně nastartovat regeneraci kloubů. S pomocí gelu mohou lidé trpící potížemi pohybového aparátu očekávat brzký návrat ztracené kondice. Tento bezpečný prostředek bez vedlejších účinků je rovněž vhodný k eliminaci výskytu křečových žil. Vyzkoušejte Levasan Maxx a zjistíte, že první pozitivní účinky jeho působení zaznamenáte již během několika dní.

Praktické balení, rychlá objednávka a spolehlivý dovoz

Objednávku gelu Levasan Maxx lze uskutečnit pouze přes oficiální webové stránky (odkaz na konci stránky), kde je uvedena i aktuální cena. Aktuálně není dostupný v lékárnách. Je to velmi snadný a rychlý způsob, kdy během několika okamžiků a z pohodlí domova vyplníte a odešlete jednoduchý formulář. Pak již zbývá jen počkat pár dní na doručení objednaného zboží. Balení obsahuje gel v tubě o objemu 75 ml. Vše je vyřešeno pomocí pár kliknutí na ta správná tlačítka. A pak už se můžete těšit na to, až před vaším domem zastaví auto dodávkové služby a její pracovník vám předá balíček s prostředkem, který konečně přinese úlevu vašemu pohybovému aparátu.

Další informace o gelu

Co říkají uživatelé?

Řada recenzí a diskuzí, které jsme našli na internetu, uvádí, že pozitivní zkušenost drtivé většiny zákazníků. Určitě tedy stojí za vyzkoušení.

Recenze

Levasan Maxx
4.9 Celkem
Plusy
 • lehce se vstřebává a nezanechává stopy na pokožce
 • je zcela bez negativních vedlejších účinků, protože neobsahuje žádné umělé příměsi, ani zdraví škodlivé chemické látky
Mínusy
 • je dostupný pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.