Max Lift

Max Lift nightKaždá žena touží po krásné pleti bez vrásek a dalších nehezkých vad. Mít však pokožku bez chybičky není s postupujícím věkem tak snadné. Pouze pečlivá a správná péče vede k těm nejlepším výsledkům. Hledáme pro vás neustále výrobky, které jsou něčím výjimečné a často až podezřele dokonalé. Jedním z nich je pleťová maska Max Lift Night, která by měla pomoci pleť vyživovat, hydratovat a obnovit její strukturu. Skutečně to funguje, nebo se jedná o podvod?

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Max Lift Night?

Pod tímto názvem se ukrývá pleťová maska, která obsahuje aktivní složky, jež působí na pleť. Naše pokožka by tak měla být více elastické, sjednocená bez známek únavy a prvních projevů stárnutí. MaxLift dodá pokožce potřebnou hydrataci a výživu. Vše je ověřené na základně testů. A protože se jedná o univerzální masku, je vhodná pro všechny typy pleti. Velmi pozitivní je především skutečnost, že maska je složena ze 100 % přírodních surovin.

Jaké je složení?

Právě složení této masky by mělo být skutečně jedinečné. Některé ingredience jsou známé, jiné méně. Proto bychom vám je rádi více přiblížili.

Kolagen

Pružný kolagen tvoří stavební jednotku naší pleti. Často bývá označován jako elixír mládí, neboť pleť vypíná, dodává jí pružnost a hydrataci. Kolagen má doslova omlazující schopnosti. Není divu, že v přípravku je tato složka zastoupena opravdu z velké části. Bez kolagenu se prakticky neobejde žádný kvalitní kosmetický přípravek.

Komplex aminokyselin

Tyto látky podporují regeneraci a růst vlasů. Jejich nedostatek se na vlasech velmi rychle projeví. Ochraňují pleť proti stárnutí.

Modrý jíl

Poněkud netradiční složka, která má obrovské účinky. Redukuje vrásky, odstraňuje stařecké skvrny a další nedokonalosti pleti. Je to účinný bojovník proti akné a jizvám.

Alginát sodný

Je potravinový prášek, který se získává z hnědých řas. Pleť hydratuje a zbavuje toxinů.

Betain a esenciální oleje

Mají za úkol pleť krásně hydratovat, zjemnit, esenciální olej z růžové palmy navíc krásně voní.

Všechny tyto složky se vzájemně skvěle doplňují.

Jaké jsou výsledky?

  • Pleť je jemná a hladká
  • Vrásky jsou méně a méně viditelné
  • Pleť je dostatečně vyživená a hydratovaná
  • Maska odstraňuje napětí a zmenšuje póry

Výrobce navíc garantuje snadné použití a výsledek viditelný již za krátkou dobu. Maska navíc nemá žádné vedlejší účinky a je vhodná prakticky pro každého. Zároveň však upozorňuje na to, že nenahrazuje estetické zákroky u lékaře.

Díky svým aktivním složkám by však účinky měly být vidět. Max Lift Night údajně obstál také v testech a může se pyšnit potřebnými osvědčeními.

Jak a kde koupit MaxLift?

Pleťovou masku Max Lift nekoupíte v drogerii ani v lékárně. Pouze přes webové stránky výrobce. Jednoduše přejděte na webové stránky, vyplníte formulář, zvolíte si typ doručení a přípravek zaplatíte po doručení na dobírku, což je rozumné.

Výrobce uvádí, že výrobek obdržíte do jednoho týdne od objednání. Buďte však opatrní, neboť k dostání jsou různé napodobeniny. Odkazy na originál naleznete v horní a spodní části článku.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Max Lift NightMasku na obličej Max Lift u nás zatím nevyzkoušelo mnoho uživatelů. Nelze najít ani dost relevantních recenzí, které by vypovídaly o spokojenosti nebo nespokojenosti klientů. Samozřejmě jsme narazili na recenze u výrobce, u blogerek a ve fórech, kde masku velice chválí a dokonce přidávají fotky, kde mají obličej po užívání masky více vyhlazený a vrásky zredukované. Doporučujeme tedy masku vyzkoušet. Složení je opravdu přírodní a všechny ingredience zcela bezpečné.

Recenze

Max Lift
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní přípravek
  • testovaný
  • cena relativně příznivá
  • snadné použití
Mínusy
  • nemožnost si masku vyzkoušet předem
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.