Micinorm

MicinormMicinorm je krém určený pro boj s plísní na chodidlech. Jaké má krém složení, jak účinkuje a nejedná se o podvod? To vše se dozvíte v následující recenzi.

 

 

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Jednoduchý způsob, jak se zbavit plísně na nohou

Krém Micinorm slibuje, že při pravidelném používání pomůže zbavit se plísně na chodidlech. Zároveň by mělo zmizet svědění a loupání kůže, nadměrné pocení nohou a praskliny na chodidlech. A to vše během 30ti denní kůry bez dalšího omezování.

Složení

Vlaštovičník (Chelidonium)

Má zabránit růstu a rozvoji kvasinek a plísně. Odstraňuje svědění.

Třezalka a Provazovka

Májí zabránit aktivitě bakterií, napomáhají dezinfikovat kůži a dodají lehkou květinkovou vůni. Pro zajímavost – Wikipedia uvádí, že „Třezalková mast standardizovaná na obsah hyperforinu (1,5 %) má prokázanou účinnost při léčbě atopického ekzému.“.

Propolis

V kožním lékařství se propolis osvědčil proti houbovým onemocněním.

Dále Micinorm obsahuje oleje amaranta a hroznové pecky.

Jak Micinorm používat?

Výrobce doporučuje v první řadě umýt si nohy a utřít do sucha. Následně nanést tenkou vrstvu krému na celé chodilo a vetřít do kůže. A vyčkat cca 1 až 2 minuty, než se krém vstřebá. Tento postup opakovat každý večer před spaním po dobu 30 až 35 dní. Po této době byste se měli zbavit problémů.

Kde přípravek koupit?

Tento krém lze aktuálně zakoupit na internetu. Občas se objevují i různé slevové akce, budete-li mít štěstí, tak při nákupu ušetříte. Momentálně není k dispozici v lékárnách a kamenných prodejnách.

Názory a diskuze uživatelů

Z recenzí a diskuzí nalezených na webu a ve fórech vyplývá, že uživatelům přípravek pomohl. Jejich reakce na krém Micinorm jsou vesměs pozitivní. Podělte se i vy o Vaši zkušenost ve formuláři níže.

Recenze

Micinorm
4.9 Celkem
Plusy
  • má napomoci zbavit se plísně na chodidlech
  • mělo by zmizet svědění a loupání kůže
  • snadné použití a rychlé vstřebávání krému
  • výsledky během 30ti dní
Mínusy
  • momentálně lze koupit pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.