MultiSlim

MultiSlimNejkratší cestou ke štíhlé linii s produktem MultiSlim

Pochybovat je lidskou přirozeností. Pochybujeme o zdravém úsudku druhých, pochybujeme o „nezpochybnitelných“ tvrzeních vědeckých autorit, pochybujeme sami o sobě. O svém vzhledu. Záleží nám na tom, co si o nás myslí ostatní. Co o nás říkají. Pokud někdo tvrdí, že je mu vlastně jedno, jak vypadá, pravděpodobně za tímto navenek pevným postojem jen skrývá svou vnitřní nejistotu. Člověk je zkrátka tvor společenský, a tak nikomu z nás není lhostejné, jak vypadá. Jak nás vnímají ostatní. Partneři. Známí. Spolužáci. Kolegové. Je pro nás nesmírně důležité, jaký uděláme první dojem při pracovním pohovoru. Není proto žádným tajemstvím, že se řada lidí (a týká se to nejen žen, ale samozřejmě i mužů) touží zbavit přebytečného tuku a dosáhnout vysněné štíhlé postavy.
Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

K tomuto výsledku vedou různé cesty. K cíli určitě nevedou drastické diety, za nimiž se skrývá spousta trápení, únava, stres, hladovění, zvýšená nervozita a další nepříjemné situace, které tělo jen oslabují a vyčerpávají. A pak jsou zde také způsoby daleko pohodlnější, šetrnější a spolehlivější, které se obejdou bez radikálních zásahů do životosprávy. Jde o osvědčené potravinové doplňky založené na generacemi prověřených radách a zkušenostech moudré Matky přírody. Jedním z nich jsou kapky MultiSlim.

Přírodní složení je základem úspěchu

S převratným produktem Multi Slim dosáhnete výrazného spalování tuků za velice krátký čas. Můžete si být jisti jeho plně přírodním složením. Můžete být zcela bez obav: konzumací kapek MultiSlim nevystavíte své tělo zbytečné zátěži, zachováte si přirozenou vitalitu i pevné zdraví a načerpáte spoustu nové energie, zatímco budete efektivně hubnout.

Zní to téměř nereálně, ale celé kouzlo je založeno na jednoduché rovnici. Každé ráno stačí vypít 20 ml nápoje MultiSlim, čímž do sebe dostanete mix účinných přírodních látek a prvků, které zajistí spolehlivý rozklad vašich tukových zásob. Jaké je složení tohoto revolučního produktu, které stojí za jeho skvělými výsledky?

Složení

Forskolin

Rod Coleus (koleus, africká kopřiva) zahrnuje přibližně 120 druhů rostlin, které jsou rozšířené jako trvalky nebo polokeře a rostou převážně v Asii a tropické Africe. Mezi nimi vyniká bylina zvaná Plectranthus Barbatus (nesprávně též Coleus forskohlii), která je pro své blahodárné účinky na zdraví využívaná již celá staletí. Obsahuje totiž látku forskolin, což je labdanový diterpen, jehož hlavní předností je zejména příznivý vliv na kardiovaskulární systém. Bylinný extrakt z forskolinu navozuje po požití pocit plného žaludku a omezuje tak chuť k jídlu. Nevyniká však jen těmito vlastnostmi. Také urychluje fungování celého metabolismus, účinně napomáhá spalování tuků a lidskému tělu dodává nezbytnou energii.

Artyčok

Artyčok zeleninový (lat. Cynara Scolymus) je rostlina, u níž se zpracovávají převážně listy. Mají mírně nahořklou chuť připomínající celer a používají se ve studené i v teplé kuchyni. V artyčoku najdeme látky jako hořčin cynarin, vitamín A, enzymy a třísloviny. V minulosti byl artyčok známý hlavně pro své detoxikační účinky. Kromě toho, že zamezuje ukládání cholesterolu v cévách, také vyživuje kosti, chrání játra a pečuje o náš žaludek. Cynarin se rovněž stará o zvýšenou tvorbu žluči. Tento proces má za následek zrychlené trávení a pomoc při nadýmání.

Jablečný pektin

Jedná se o vlákninu pocházející z jablek. Jablečný pektin nastartuje organismus a postará se o jeho správný chod. Ovlivňuje tělo hned v několika směrech. Nabaluje na sebe toxické látky jako jsou radionuklidy, toxiny, odpadní látky nebo soli těžkých kovů a odvádí je z těla ven. Nejen k odstranění škodlivin nám může být tento malý pomocník užitečný: je také ideální k ukládání tělu prospěšných látek a vitamínů. Příznivě podporuje funkce některých orgánů jako např. žlučník, játra či srdce. Udržuje hladinu cukru v krvi a pomáhá s vyprazdňováním.

Stévie

Stévie sladká (lat. Stevia rebaudiana) je světlomilná tropická rostlina, která původně pochází z oblasti Jižní a Střední Ameriky. Její sušené a drcené listy fungují jako přírodní náhražka cukru. Aby byl MultiSlim chutný, je do něj přidáváno právě sladidlo ze stévie. Sladidlo z ní připravené mohou požívat i diabetici. Netvoří se po něm zubní kaz a neobsahuje téměř žádné kalorie.

Malinové aroma

Ovocná aromata jsou osvěžující, chutná a krásně voní. Proto se na kapky Multi Slim budete těšit každé ráno!

MultiSlim a jeho výhody

Ať už se jedná o jakoukoliv dietu, vždy vás bude v duchu strašit myšlenka, že se již shozená kila vrátí jako bumerang. V tomto případě ovšem nemusíte mít obavy: tyto kapky představují zdravou a přirozenou variantu hubnutí bez zbytečného trápení.

Multi Slim si našel mnoho spokojených odběratelů z různých koutů světa. Lidé se k němu vrací hlavně z důvodu, že funguje jako spolehlivá podpora sportovních aktivit. Můžete být plní energie a současně přitom hubnout a zbavovat se přebytečných tuků.

Užívání a na co si dát pozor

Jedno balení kapek MultiSlim obsahuje 300 ml a jeho doporučená denní dávka je 20 ml, vždy ráno před prvním jídlem. Dbejte zvýšené opatrnosti a neužívejte produkt, pokud jste alergičtí na některou z výše zmíněných látek. Přípravek není vhodný pro těhotné nebo kojící ženy.

Během jeho užívání je důležité se průběžně stravovat, protože produkt nefunguje jako plnohodnotná náhražka běžné stravy. Snažte se také nepřekračovat doporučenou denní dávku, protože i bylinky – stejně jako jakékoliv jiné přírodní produkty užívané v nadměrném množství – mohou být takto podávané zdraví neprospěšné.

Kde kapky MultiSlim koupit?

Přípravek lze objednat pouze přes web výrobce. Prozatím není k dostání v drogeriích ani v lékárnách.

Recenze

MultiSlim
4.9 Celkem
Plusy
  • účinný při hubnutí
  • jeho 100% přírodní složení napomáhá tělu rychle a účinně absorbovat živiny
  • má pozitivní vliv na tvorbu kůže, vlasů a nehtů
  • urychluje metabolismus a podporuje štěpení tuků a rozkládání cukrů
Mínusy
  • je k dostání pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.