Nidora

NidoraSnažíte se marně zhubnout a už jste vyzkoušeli všechno? Diety, cvičení, detoxikaci i zdravý životní styl. Zhubnout často není tak složité, jako si postavu udržet. Vyjma těchto možností existují ještě různé podpůrné přípravky, které vám s hubnutím mají pomoci. Jedním z nich je také trochu netradiční produkt s názvem Nidora. Jde o přípravek na hubnutí ve formě sypkého prášku. Výrobce slibuje vysokou účinnost a snadné užívání, což nás zaujalo. Opravdu to funguje, nebo jde o další podvod? Pojďme si o výrobku Nidora povědět více.


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Nidora?

Nidora je prášek na hubnutí, který pochází z Ameriky. Jak je známo, právě v USA mají lidé největší problém s obezitou. Ovšem pozor, tento prášek si nesypete do pití ani do jogurtu, ale na každou porci jídla. Účinek by měl být takový, že vás pokrm rychleji zasytí. Zní to hodně jednoduše, že?

Nejde o takovou převratnou novinku, jak by se mohlo zdát. Už existují různé spreje, které si nastříkáte do úst, a dodají vám pocit sytosti. Lidé jsou vůči podobným přípravkům poměrně skeptičtí, čemuž se však nelze divit. Jak se řekne „zázračný přípravek na hubnutí“, většina si myslí, že je to podvod.

Nidora je využívána po celém světě. Tento jednoduchý mechanismus by měl zajistit, abychom zhubli přirozeným způsobem bez hladovění a nezdravých diet.

Jak Nidora funguje?

Hned na začátku bychom měli upozornit, že tento přípravek se těší velkému úspěchu po celém světě. Nicméně není nejlevnější, proto je potřeba vždy zvážit všechna fakta a dozvědět se co nejvíce informací.

Jak již bylo výše uvedeno, jedná se o prášek, nikoliv tablety. Jak to tedy vlastně funguje? Princip se zdá být velmi snadný. Vezmete prášek, posypete jím každé jídlo, které se chystáte konzumovat. Naše čichové vjemy dají impuls mozku. Následně se uvolní hormony, které snižují chuť k jídlu. Jednoduše řečeno, měla by vám stačit menší porce k plnému zasycení. A díky tomu budou kilogramy ubývat.

Ovšem Nidora jde ještě více do hloubky. Odborníci říkají, že budete-li jej sypat na svá oblíbená a nezdravá jídla, přestanou vám chutnat. Brzy se tak nebudete moci ani podívat na hranolky, hamburgery i sladkosti. Navíc omezuje pocity hladu.

Jaký je hlavní princip?

Abychom si to vysvětlili podrobně, zkusme si představit následující.

  1. Aroma produktu jde do nosu a přes jazyk až do nervových receptorů
  2. Receptory vysílají signály, které vedou ke stimulaci čichu a chuti v centrálním mozku
  3. Dochází k pocitu sytosti díky hypotalamu, který zasílá signál do hypofýzy
  4. Hypofýza má za úkol uvolňovat hormony, které potlačují hlad a chuť

Z toho vyplývá, že díky Nidoře budete mít rychleji pocit zasycení, mnoho potravin vám přestane chutnat a budete jíst méně, a tím i hubnout.

Nidora – složení

Velmi zajímavé je složení tohoto přípravku. Jedná se pouze o prověřené a zcela bezpečné ingredience.

Bezlepkový maltodextrin

Tento přípravek bývá součástí bezlepkové diety. Vyrábí se z kukuřice, pšenice či brambor. Výhodou je, že tyto potraviny jsou snadno stravitelné, málo kalorické. V tomto případě je vyroben z kukuřičného lepku.

Oxid křemičitý

Se nachází běžně v přírodě, ale také v zelenině, cibuli, rýži a dalších potravinách. Používá se hlavně k absorpci vody v práškových potravinách.

Fosforečnan vápenatý

Jde o vápenatou sůl, která se přispívá ke správné tvorbě kostí a zubů. Pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku a fosforu v lidském organismu, aby se dobře ukládal a měnil na energii. Nachází se také v bonbónech a džemu.

Sójový lecitin

Má podle dostupných studií dopad na snižování cholesterolu a triglyceridů, podporuje naopak zdravý cholesterol v krvi

Přípravek obsahuje také sóju a mléčné složky, i různé koření. Všechny příchutě jsou zcela bezpečné

Jak objednat?

Objednat můžete přes webové stránky (v lékárnách není k dostání). Doprava je zdarma.

Recenze uživatelů

Recenze uživatelů jsou velice rozmanité. Na oficiálních stránkách se dozvíte samou chválu, jak zhubli 25 kg a nemuseli dělat nic navíc, jen užívat přípravek Nidora. Je pravda, že na někoho to skutečně působí. Na neoficiálních stránkách jsme totiž pozitivní zkušenosti zákazníků našli.

Recenze

Nidora
4.9 Celkem
Plusy
  • snadné použití
  • ověřený produkt
  • platba při převzetí zboží
Mínusy
  • doporučení užívat dlouhodobě
  • k dostání pouze přes oficiální web
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.