NikoStop Antistress

NikoStop AntistressNikoStop – učiňte přítrž věčnému zlozvyku

Možná znáte ten vtip, jak vejde kuřák do ordinace a ptá se staršího doktora, jak by měl se svým zlozvykem přestat. Lékař se podiví: „Přestat kouřit? Vždyť na to nic není! Já sám jsem přestal s kouřením už nejmíň dvacetkrát.“

Kouření je a vždy bylo tak trochu společenským nešvarem. Ale současně i určitou pózou a výrazem dospělosti. Sebevědomí. Samostatnosti a svobody. Frajeřinou, která hlavně teenagerům umožňuje zařadit se do určité skupiny stejně smýšlejících lidí. Jen pramálo lidí si v okamžiku, kdy propadnou kouření, uvědomí, že jeho následky mohou způsobit nenávratné zdravotní obtíže. Pokud jste se po dlouhém rozvažování rozhodli s kouřením jednou provždy „seknout“, máte teď jedinečnou šanci. Na trh totiž přicházejí kapky určené pro snadné odvykání kouření NikoStop Antistress, které vás zcela dokáží zbavit chuti na cigaretu.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Trpký úděl kuřáků

Zbavit se závislosti na cigaretě představuje pro většinu kuřáků téměř nadlidský úkol. V poslední době přichází obrovský společenský tlak, který má za cíl kuřákům jejich zlozvyk zošklivit a znechutit. Ať již jde o zákaz kouření v restauracích, potisky krabiček s odpudivými obrázky zobrazující negativní zdravotní následky dlouhodobého kouření a jiná, mnohdy často kontraproduktivní opatření, která se zcela míjejí účinkem. Spolehlivě nefungují ani různé nikotinové žvýkačky, náplasti či pastilky, jejichž účinek brzy vyprchá. Naproti tomu kapky NikoStop Antistress jsou spolehlivé, jejich účinek má rychlý nástup a fungují dlouhodobě.

Mezi kapkami a tradičními prostředky, jako jsou nikotinové žvýkačky či náplasti, existuje jeden zásadní rozdíl. Kapky Niko Stop Antistress dokážou člověku, který se snažit omezit kouření nebo úplně přestat, efektivně pomoci od stresu, ztráty koncentrace a nepohodlí, které odvykání většinou provázejí.

Složení kapek NikoStop Antistress

NikoStop je bylinný přípravek, který tvoří tyto důležité složky:

Meduňka lékařská

Látky obsažené v aromatických listech meduňky, této užitečné byliny dorůstající 70 až 150 cm, efektivně napomáhají k vyrovnání se se stresovými situacemi, nervozitou a depresemi, které vznikají v důsledku náhlé nepřítomnosti nikotinu u kuřáků. Jsou to silice, třísloviny, organické kyseliny, sliz, flavonoidy a minerální látky, které zlepšují spánek, mají pozitivní vliv na nervovou soustavu, celkovou psychiku a dobré zažívání.

Levandule lékařská

je bylina původně rostoucí ve francouzské části Středozemí. Můžeme ji popsat jako bohatě větvený polokeř s vyššími stonky a s podlouhlými klásky fialových květů. Tato aromatická a léčivá rostlina slouží jako silný přírodní adaptogen bez vedlejších účinků, který zaručuje zvýšení odolnosti lidského organizmu vůči některým stresujícím faktorům a psychické nerovnováze. Tato látka činí odvykání kouření snazším a snesitelnějším. Kromě jiného čistí tělo od nebezpečných toxinů, které při kouření tělo vstřebává.

Hloh jednosemenný

Tato zázračná rostlina, která původně pochází ze severozápadní Afriky, západní Asie a Evropy a dosahuje vzrůstu malého stromku (cca 6 m), se často používá v tradičním lidovém léčitelství. Dokáže výrazně zlepšit činnost srdce, používá se zejména při léčení srdeční arytmie, vysokého tlaku a rovněž jako lék vhodný při angíně pectoris. Drobné malvičky hlohů (tzv. hložinky) obsahují řadu užitečných látek – karoteny, třísloviny, glykosidy, flavonoidy, pektiny, vitaminy C a B a cukry.

Tryptofan

Patří mezi nepolární, esenciální aromatické aminokyseliny. Podílí se na zvýšené produkci serotoninu a částečně i melatoninu. Napomáhá snižovat psychické a nervové napětí, vyrovnávat prudké výkyvy nálady, podporuje zdravý a kvalitní spánek, tlumí deprese i abstinenční symptomy, které souvisejí s ukončením konzumace návykových látek.

Vitamín B6

Zvaný též pyridoxin, si lidský organismus není schopen sám vytvořit, a tak jej musíme přijímat z jídla. Vyskytuje se v řadě potravin, najdeme jej např. ve vejcích, ve vepřovém mase, v bramborách i špenátu, obsahují jej také banány, ořechy či obiloviny. Vitamín B6 pomáhá při trávení tuků a bílkovin, posiluje imunitní systém, dokáže zlepšit náladu a léčit nervové potíže.

Vitamíny B1 a B3

Poskytují tělu potřebnou rovnováhu. Ani vitamín B1 označovaný jako thiamin neumí tělo (stejně jako vitamín B6) samo syntetizovat. Pokud jej chcete v organismu pravidelně doplňovat, pomohou vám vitamínové doplňky, popř. tyto potraviny: ovesné vločky, celozrnné pečivo, ořechy, mléko, libové vepřové maso aj.

Thiamin pomáhá při zánětu nervů, při zažívacích obtížích, dokáže zlepšovat náladu a zabraňuje únavě.

Vitamín B3 (tzv. niacin) je užitečný z mnoha důvodů: posiluje imunitní, kardiovaskulární a nervový systém. Pomáhá při psychickém vyčerpání a zlepšuje funkci krevního oběhu.

Kde kapky koupit?

NikoStop Antistress aktuálně pořídíte pouze na webových stránkách výrobce (k dostání nejsou v lékárnách). Stačí jen vyplnit kontaktní údaje, operátor se vám ozve a společně domluvíte další podrobnosti. Zaplatíte až při převzetí.

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenze a zkušenosti zákazníků s produktem NikoStop Antistress jsou vesměs pozitivní. Uživatelé si chválí snadné použití a účinky produktu. Přípravek můžeme doporučit, má skvělé složení.

Recenze

NikoStop Antistress
4.9 Celkem
Plusy
  • efektivně se podílí na likvidaci nežádoucího zlozvyku a naopak pomáhá vytvářet a upevnit zvyk nový
  • odstraňuje stres, duševní nerovnováhu, potlačuje další psychické poruchy, které při přerušení kouření vznikají
  • pomáhá zbavit intoxikovaný organismus nikotinu a dalších škodlivých látek
  • jde o ryze přírodní produkt
Mínusy
  • je k dostání pouze na internetu
  • dodržujte pokyny výrobce uvedené v příbalovém letáku
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.