Nikotinoff

NikotinoffKouření, neustálé téma a problém mnoha lidí po celém světě. Je snadné si na kouření zvyknout, ale tak těžké se této neřesti vzdát. Každý, kdo už kouření propadl, dobře ví, jak je to složité z rozjetého vlaku vystoupit. A pro obchodníky je to skvělá příležitost neustále vymýšlet osvědčené přípravka, díky kterým přestanete kouřit v krátké době a prakticky bez námahy. Zní to pohádkově, ale co skutečně pomáhá, a kdy se jedná o placebo? Pojďme si teď posvítit na kapky NikotinOff, které by měly pomoci přestat s kouřením jednou provždy!


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Za jednu kúru bez kouření

NikotinOff slibují, že se zbavíte kouření již po jedné kúře. Zní to skvěle, že? Přípravek obsahuje saponiny, tedy látky přírodního původu, které zbavují chutě na cigarety. Fungují jednoduše, blokují receptory, které člověku dávají pocit uspokojení z kouře. Tím pádem zamezí, že budete mít na cigaretu chuť a potěšení z kouření. Navíc přípravek je naprosto bezpečný, jedná se o přírodní látky, které lidskému zdraví neškodí. Vyjma toho, že přestanete kouřit, ještě dodáte svému tělu dokonalou detoxikaci a budete v pohodě po psychické i fyzické stránce.

Kapky k vnitřnímu užití

NikotinOff nejsou žádné náplasti ani magnety do uší. Jedná se o kapky, což vás možná maličko překvapí. Kapky rostlinného původu obsahují aktivní látky, které chrání neurony v mozku před škodlivým působením nikotinu. Odstraňují nervozitu a potlačují chuť na jídlo.

A jaké jsou výsledky? Podle výrobce skvělé! Až 93 % uživatelů si chválí, že díky NikotinOff přestali kouřit, zlepšila se jim pleť, chuť do života a získali lepší fyzickou kondici. Nehledě na zlepšení v sexuální oblasti.

Z čeho se NikotinOff skládá?

Základem přípravku jsou takzvané saponiny. Jde o chemické sloučeniny, které se nachází v určitých druzích rostlin. Mají nahořklou chuť a jejich účinky spočívají ve schopnosti tvořit komplexy se steroly. Hojně se využívají v lékařství, v kosmetice, do zubních past a jsou součástí přípravku NikotinOff. Blokují receptory a díky tomu člověk přestává mít chuť na tabák.

Součástí tohoto produktu jsou také různé vitamíny a výtažky z léčivých bylin.

Jak přípravek funguje?

Je to jednoduché, když budete kapky NikotinOff používat pravidelně, dosáhnete těchto účinků:

 • Budete mít menší chuť na cigaretu
 • Zbavíte se závislosti
 • Nepřiberete
 • Nebudete nervózní
 • Budete se cítit lépe a ušetříte za cigarety

Jak používat?

Použití je snadné. Do sklenice nalijte teplou vodu a přidejte 30 až 40 kapiček. Smíchejte a vypijte. Takto užívejte až 3x denně po dobu 30 dnů, kdy by se měly dostavit účinky.

Jak objednat?

Objednat můžete pouze přes webové stránky výrobce (v lékárnách prozatím kapky k dostání nejsou). Stačí, když vyplníte formulář, vyčkáte, až se s vámi operátor spojí. Zboží obdržíte do třech dnů a platíte při převzetí na dobírku.

Recenze a zkušenosti

Recenze a zkušenosti s tímto produktem jsou vesměs dobré. Lidé si chválí, že díky přípravku přestali kouřit a neměli žádné abstinenční příznaky. Zejména pak ženy si také pochvalují, že nepřibraly. Tento přípravek doporučují dokonce i odborníci. A náš názor? Podle všeho můžeme doporučit.

Recenze

Nikotinoff
4.9 Celkem
Plusy
 • snadné použití
 • přírodní složení bez vedlejších účinků
 • certifikovaný produkt
 • platba dobírkou
Mínusy
 • ke koupi pouze na internetu
 • každému nemusí tento způsob vyhovovat
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.