Onycosolve

OnycosolveObjevila se u vás mykóza nehtů a nohou? Pak jistě víte, jak toto onemocnění dokáže každého z nás pořádně potrápit. Projevuje se bílými či nažloutlými skvrnami na okrajích nehtů. Infekce se rychle šíří na nehtové lůžko. Dochází k lámání a drolení nehtů. Mykóza nehtů může být velice úporná, postižené místo svědí, až bolí. Je důležité včas přistoupit k léčbě a najít vhodný přípravek. Objevili jsme Onycosolve, který by měl s těmito problémy pomoci.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Onycosolve

Tento přípravek by měl zbavit nehty a kůži plísně už za jeden týden. Zní to až neuvěřitelně, ale výrobce má k tomu dostatek argumentů. Při pravidelném používání by mělo dojít k velké úlevě:

  • Uleví od svědění a nadměrného pocení
  • Zlikviduje růst plísně a odstraní příčinu
  • Zregeneruje poškozenou a popraskanou kůži až o 98 %

Přípravek nejen pomáhá, ale pokožku také ochraňuje před vznikem další plísně. Výsledky se projeví velmi rychle. Vaše nohy a nehty budou opět krásné a hebké.

Možná si říkáte, že vám se to stát nemůže. Dodržujete hygienu a pečujete o sebe. Opak je však pravdou. Ve většině případů je onemocnění způsobeno houbou – parazitem. Ten dokáže proniknout do pokožky například s jídlem, slinami, malými oděrky, prasklinami. Stačí, aby měl plíseň někdo z vašich blízkých, a jste také ohroženi. Onemocnění se totiž velice snadno a rychle šíří.

Plíseň můžete dostat prakticky kdekoliv. Nejčastěji na veřejných místech (sauna, bazén, sprcha…).

Z čeho se sprej Onycosolve skládá?

Pojďme si nyní vyjmenovat hlavní složky tohoto přípravku:

Extrakt z dubové kůry

Se často využívá při problémech s hemoroidy. Pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku a urychluje její regeneraci. Zbavuje nepříjemného svědění i zápachu. A především má protizánětlivé účinky.

Andělika lékařská

Tato rostlinka je v lidovém léčitelství velice oblíbená. Má širokospektré léčivé účinky a perfektně působí také na naši pleť. Ve středověku dokonce věřili, že pomáhá v léčbě proti moru. Obsahuje celou řadu biologicky aktivních látek.

Šalvěj

Zná opravdu každý. Je vhodná také při léčbě akné a dalších kožních problémů. Vyhlazuje pokožku, která vypadá mladistvěji.

Olej z čajovníku

Má široké spektrum působení. Dezinfikuje, působí protizánětlivě, hojí a je vynikající při plísňových onemocněních. Tvoří tedy velmi významnou součást tohoto produktu.

Jak Onycosolve používat?

Použití spreje Onycosolve je snadné a hravě to zvládne každý. Na očištěnou a usušenou pokožku nastříkejte sprej, vetřete důkladně a nechte zaschnout. Nastříkejte na poškozené nehty i kůži alespoň 2x denně.

Jak koupit?

Přípravek Onycosolve můžete zakoupit pouze přes oficiální web prodejce. Máte 100 % jistotu vrácení peněz v případě nespokojenosti a platba probíhá až po převzetí zboží – na dobírku. Přípravek vám bude doručen do 1 až 3 dnů od objednání. Zatím není k dostání v lékárnách.

Další informace o produktu

Recenze a zkušenosti uživatelů

Na produkt Onycosolve jsme našli několik recenzí. Narazili jsme především na pozitivní. Nezbývá tedy než vyzkoušet.

Recenze

Onycosolve
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní a zcela bezpečný přípravek
  • žádné vedlejší účinky
  • platba při převzetí zboží
Mínusy
  • dostupnost pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.