Ostelife

krém OstelifeOstelife aneb jak na život bez bolavých kloubů

Jak se to vlastně tak přihodí, že člověka začnou bolet klouby? A lze s tím něco dělat Nejprve odpověď na druhou otázku: ano, existují prostředky, které přinášejí efektivní léčbu bolavých kloubů. Jedním z nich je krém Ostelife. Ještě než se však dostaneme k popisu jeho účinků, složení a schopností, povězme si nejprve něco o samotné bolesti kloubů, jejích příčinách a příznacích.

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Když nás klouby bolí

V lidském těle se nachází přibližně 180 kloubních spojení. Bezproblémový pohyb však dovolují pouze tehdy, jsou-li zdravá. Příčin bolavých kloubů může být hned několik. Jedním z důvodů bývá porucha či ztráta imunity. Dále to může být infekční onemocnění, ale také dědičná či vrozená metabolická vada. Typickými revmatickými chorobami jsou především revmatoidní artritida nebo osteoartróza.

Zpočátku se tyto nemoci projevují poměrně nenápadně. Mezi první symptomy těchto nevítaných hostů patří například otok, zvýšená citlivost na dotek či pocit zatuhlých kloubů, typicky se objevujících především v ranních hodinách nebo v chladnějším počasí. Nepříjemná ztuhlost však může přetrvávat i několik hodin. Později se přidávají bolesti, postižený kloub se deformuje, přestává plnit svou funkci a nemocný se pohybuje jen s velkou námahou. Situaci může navíc zkomplikovat zánět, který se šíří i do okolních tkání. Nejčastěji bývají zasaženy kolena, kyčle nebo články u prstů rukou, přičemž bolest se v pozdější fázi projevuje i v klidovém stavu.

Přestože k přirozenému opotřebování kloubů dochází též s věkem a první známky můžete pozorovat již okolo čtyřicítky, rozhodně se nejedná o neduh postihující výhradně seniory. Ohroženou skupinou osob jsou kupříkladu i sportovci, kteří klouby jednorázově přetěžují.

Krém Ostelife – dopřejte svým kloubům pořádnou regeneraci

Ostelife svým jedinečným složením pomáhá stimulovat obnovu kolagenu.

Složení krému

Kolagen

Kolagen je živočišná, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je pro správnou funkci kloubů a vazů nezbytná. Správné tvoření kolagenu má rovněž pozitivní vliv na naši kůži, na šlachy, na kvalitu vlasů, zubů či nehtů. Produkce tohoto skleroproteinu ovšem s postupujícím věkem v těle výrazně klesá. Vnitřně se to projevuje sníženou ochranou kloubního pouzdra a navenek právě výraznou bolestí.

Vápník

Druhou klíčovou složku přípravku proti bolesti kloubů Ostelife představuje je vápník (lat. Calcium), jež je zásadním biogenním prvkem nutným pro náš organismus. V tělech všech obratlovců se podílí na výstavbě zubů a kostí. A abychom si kosti zachovali co nejdéle zdravé, musíme tělu vápník dodávat, a to zejména v období, které je pro zdravý vývoj jedince klíčové, tedy v dětství a dospívání. Větší příjem vápníku je velmi důležitý i pro těhotné ženy a pro starší lidi, kteří jsou ohroženi osteoporózou.

Vinná réva

Doplňkově přípravek obsahuje taktéž extrakt z listů vinné révy, který má příznivý vliv na kardiovaskulární systém a prokazatelné antioxidační a protizánětlivé účinky.

Arabská guma

Dále pak ve složení Ostelife najdeme arabskou gumu neboli pryskyřici obsaženou v míze akácie senegalské a arabské (lat. Acacia senegal, Acacia arabica). Má značné využití zejména v lékařství a také v potravinářství při výrobě cukrovinek, kde se jako zahušťovadlo přidává např. do želé nebo do žvýkaček. Takže ideální látka, která dodá vaší chůzi opravdovou pružnost.

Glykosaminoglykany

Posledním prvkem, který tvoří součást prostředku proti bolavým kloubům Ostelife, jsou glykosaminoglykany známé pod starším názvem mukopolysacharidy. Ty přispívají k obnovování buněčných procesů i k tvorbě a regeneraci pojivové tkáně.

Ostelife – krém, který zabírá

Účinné látky v krému Ostelife působí i preventivně. S jeho aplikací tak rozhodně nemusíte čekat až na fázi, kdy začnete trpět bolestmi. Lze jej nasadit jako opatření u osob, u nichž se předpokládá zvýšené riziko revmatických onemocnění nebo bolestí kloubů, to znamená například u sportovců těsně před plánovanou fyzickou aktivitou. Tělu zcela přirozené složení nikterak neškodí ani při dlouhodobém používání. První výsledky zaznamenáte již po jediné aplikaci, nicméně pro výraznější zlepšení byste v léčbě měli vytrvat přibližně 10 až 15 dnů a nanášet prostředek v přiměřené vrstvě na postižené místo dvakrát až třikrát denně. Krém se příjemně roztírá po kůži, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film, tudíž nešpiní a nezabarvuje oděv.

Několik doporučení na závěr

Ostelife díky svému jedinečnému složení působí přímo zevnitř a řeší samotnou příčinu vašich zdravotních obtíží, neodstraňuje pouze důsledky, tedy bolesti kloubů. Poskytne vám tak dlouhodobou a účinnou úlevu. Jedná se navíc o zcela bezbolestnou alternativu tradiční léčby podávané injekčně. Současně díky přírodnímu původu všech složek nezpůsobuje alergie a nebyly ani prokázány žádné jiné nežádoucí účinky. Jediné, co tak musíte udělat, je dodržovat pravidelnost v jeho aplikaci.

Krém je dostupný i bez lékařského předpisu, nicméně měli byste věnovat pozornost veškerým informacím v příbalovém letáku. Pokud rovněž užíváte jiné léky nebo jakékoli další preparáty, konzultujte používání Ostelife se svým lékařem. Informujte ho neprodleně i tehdy, když si všimnete jakékoli neobvyklé reakce, u níž máte podezření, že by mohla být vyvolána právě působením tohoto krému.

Kde krém objednat?

Jestliže užívání krému Ostelife ve vašem případě nebrání nic, můžete si jej objednat přímo z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetu. Svou objednávku budete mít doma během několika málo dní.

Zkušenosti a recenze zákazníků

Nalezené recenze na Ostelife jsou velmi kladné, lidé si ho v diskuzích často chválí. Proto ho doporučujeme vyzkoušet.

Recenze

Ostelife
4.9 Celkem
Plusy
  • snadná aplikace
  • účinkuje i preventivně a lze používat dlouhodobě
  • rychlá úleva od bolesti
Mínusy
  • objednávejte pouze originální výrobek, který vám zaručí uvedené výsledky. Nakupujte pouze u ověřeného prodejce.
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.