Prostalgene

ProstalgeneVyzkoušejte Prostalgene, účinné kapky proti chronickému zánětu prostaty. Prostata patří mezi přídatné pohlavní žlázy, které se podílejí na tvorbě ejakulátu. Její primární funkcí je produkce sekretu, jehož úkolem je zvyšovat životaschopnost spermií. Sekret tvoří svým objemem zhruba 15 až 30 % celkového objemu ejakulátu. Prostata je svalově-žláznatý orgán, který u zdravého muže dosahuje velikosti odpovídající přibližně vlašskému ořechu. Uložena je pod močovým měchýřem.


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Prostalgene nám pomůže cítit se lépe. Mužněji.

Všem pánům, mužům i mládencům je tedy jasné, že předstojnou žlázou nás matička příroda nevybavila jen tak pro nic za nic. Abychom si užívali radostí života naplno a naši mužští potomci, které na světě zanecháme, taktéž. Jenže život není procházka růžovým sadem a občas na nás pány tvorstva číhá kdejaká záludnost. Například chronická prostatitida.

I muži mají svá trápení

Prostatitida je onemocnění, které se projevuje častým a bolestivým močením. Může mít jak chronickou, tak akutní formu. O akutní formě hovoříme tehdy, pokud příznaky přetrvávají minimálně tři měsíce. Dalšími symptomy bývají horečka a bolesti, které jsou lokalizované v genitáliích, ale také v tříslech či v podbřišku. Akutní formu doprovází též nevolnost, zvracení, zimnice či celková slabost. Ohroženou skupinu představují muži nad 50 let, problémy však postihují i mladší osoby.

Příčin zánětu může být více, viníkem bývá bakteriální infekce, zřídka viry nebo plísňové onemocnění. Akutní formu zánětu vyvolává bakterie E.coli, jejíž přenos je možný přes močovou trubici. Bakterie se mohou přenášet také pohlavním stykem.

Vzhledem k tomu, že pouze za zlomkem případů stojí coby původci bakterie, léčba antibiotiky nemusí být vždy účinná. Většina diagnóz si navíc vyžádá rovněž hospitalizaci, méně často lze indikovat pouze ambulantní léčbu, a to v délce minimálně čtyř týdnů. U chronické formy je léčba velmi zdlouhavá s častými recidivami a ani urologové nejsou v léčebném postupu zajedno. Pro pacienty to tak znamená významné omezení v běžném životě a psychickou zátěž. Neléčená prostatitida může znamenat rozšíření zánětu dále do organismu. V případě prostatitidy chronické zase hrozí pacientům neplodnost.

Co je Prostalgene?

Prostalgene je čistě přírodním preparátem se šetrným složením. Příznivé účinky vykazuje při léčbě chronické prostatitidy a dále jej lze používat na léčbu benigní prostatické hyperplazie.

Složení – tajemství přírody ověřené generacemi předků

Co stojí za těmito skvělými výsledky?

Serenoa plazivá

Výtažek z plodů palmy zvané serenoa plazivá neboli saw palmetto. Olej z těchto bobulí obsahuje celou řadu užitečných mastných kyselin, fytosterolů a dalších látek, jež jsou známé pro svoje příznivé účinky na prostatu. Zabraňují zvětšování jejího objemu a zhoršování potíží při močení. Původní národy Severní Ameriky je současně využívají coby afrodisiakum.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní je známá léčivá bylina, která roste v suchém prostředí Evropy, Asie, Afriky i Austrálie. Její listy, stonek, nať i kořeny obsahují látky prospěšné lidskému organismu, mj. fytosteroly, sapogeniny, glykosidy, flavonoidy a alkaloidy. Některé z nich napomáhají k posílení erekce a obnově mužského libida.

Vrbovka malokvětá

Vrbovka malokvětá se tradičně používá jako léčivá bylina s protizánětlivým efektem na urologický trakt. Kromě jiných látek obsahuje např. lektiny, kempferol, quercetin, myricetin, které úspěšně pomáhají léčit poruchy prostaty, odstraňují bolestivost při močení, zabírají proti chorobám ledvin a další nemocem, které trápí zejména muže vyššího věku.

Chlorid hořečnatý

Poslední důležitou složkou přírodního přípravku Prostalgene je chlorid hořečnatý, jenž se stará o obnovení krevního zásobení prostaty.

Aby erekce opět stála za to

Prostalgene je výrobek, který slouží k léčbě chronické prostatitidy. Muži, kteří jej pravidelně užívají, již nemusí chodit „na malou“ tak často jako předtím. Pomáhá zmírňovat bolesti a křeče ve slabinách, pocity pálení a nepříjemný tlak při močení. Má rovněž pozitivní vliv na kvalitu vašeho sexuálního života. První známky zlepšení je možné pozorovat již během prvního týdne užívání Prostalgene. Nežádoucí symptomy se zároveň ani po ukončení léčby nevracejí. Současně tak dochází i k posílení erekce.

Přípravek nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky na organismus a je vhodný i pro seniory, kteří jsou obtížemi s prostatou ohroženi nejvíce. Vymizení dlouhotrvajících problémů má současně příznivý vliv na psychický stav pacienta. A to za to, pánové, přece stojí!

Prostalgene – jak se užívá?

Stud z návštěvy ordinace urologa jsou bohužel častými příčinami, proč někteří muži léčbu problémů s prostatou odkládají. U Prostalgene tyto obavy odpadají, lze jej objednávat z pohodlí domova přes internet.

Navíc se snadno užívá, stačí jej nakapat do sklenice a vypít. Je bez vůně, barvy i chuti. Má podobu roztoku, který se užívá v koncentraci 10 kapek, jež se podávají s vodou. Doporučená dávka je 10 kapek vždy 2x denně. Pacienti uvádějí již po dvouměsíční léčebné kúře úplné či téměř úplné vymizení nežádoucích příznaků, jako jsou bolesti, křeče či časté močení.

Objednávka během pár minut

Je snadné Prostalgene získat. Stačí pár kliknutí a o všechno další už se výrobce postará. Žádné návštěvy přecpaných supermarketů, žádné zdlouhavé dojíždění. Objednávejte na oficiálních stránkách výrobce. Již teď se můžete těšit na úhledný balíček doručený zásilkovou službou.

Co o Prostalgene říkají spokojení uživatelé?

Řada recenzí, zveřejněných na internetu, uvádí, že účinnost přípravku prošla testováním a u drtivé většiny pacientů byl prokázán pozitivní efekt. Velká část zákazníků rovněž pozorovala zmírnění bolesti, křečí a pocitů pálení.  Většina mužů je přesvědčeno o tom, že Prostalgene pomáhá navrátit velikost prostaty do původního stavu. Nejsou to snad dostatečně pádné důvody  pro to, abyste jej také vyzkoušeli?

Recenze

Prostalgene
4.9 Celkem
Plusy
  • neobsahuje žádné syntetická látky a nejedná se o antibiotikum. Jeho užívání tedy nepředstavuje pro organismus zátěž
  • je k dostání bez lékařského předpisu
  • užívání je stoprocentně bezpečné, veškeré složky procházejí šetrnými technologickými procesy, které umožňují získat extrakty s maximem účinných látek bez jakýchkoli nežádoucích příměsí
Mínusy
  • k dostání pouze na internetu u výhradních prodejců
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

4 Replies to “Prostalgene

  1. Jsem důchodce, měl bych zájem o váš přípravek, ale nikde jsem se nedočetl kolik stojí. Sdělte mi prosím cenu. Děkuji.

  2. Přípravek je super užíval jsem jej 3 měsíce a mam po problému. Byl jsem lekařem uznán k operaci prostaty, za pouhý dva týdny užívání Prostalgene se prostata tak zlepšila že lekař s údivem musel konstatovat že operace již není třeba. Jen mam jediný problém tento lék již nejde koupit na internetu prostě zmizel, divné že???

  3. Prosim,muze mne nekdo vysvetlit,kdyz si chci pripravek PROSTALGENE zakoupit,tak zadna stranka,kde bych si ho mohl zakoupit,nejde otevrit?Dekuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.