Prostect

ProstectZvětšená prostata potrápí za život téměř každého muže. Je to problém velice nepříjemné a často také dlouhodobý. Existuje mnoho doplňků stravy, které by měly fungovat proti prostatě. Některé jsou více účinné, jiné méně. Našli jsme další přípravek s názvem PROSTECT. O tomto produktu se hledají informace jen velmi obtížně. Přesto jsme se na něj zaměřili a zde je recenze.

 

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

O co se jedná?

Co ti tedy přesně představit pod názvem Prostect? Možná to trochu napovídá, jde o přípravek, který pomáhá v boji s chronickou prostatou. Výrobce slibuje, že už po jedné kúře se dostaví viditelné zlepšení. Vyjma toho, že se funkce oběhového systému posílí, dochází také ke zlepšení imunity a zvýšení libida.

Zde je konkrétní výčet pozitivních účinků tohoto přípravku:

 • Zbaví bolesti v oblasti hráze, konečníku a varlat
 • Podporuje sexuální zdraví
 • Pomůže proti zánětu prostaty
 • Normalizuje močení

Jak poznat problémy s prostatou

Víte, jak se vlastně zvětšená prostata může projevit? Existuje hned několik varovných signálů.

 • Chronická únava
 • Časté močení
 • Bolesti v kříži
 • Snížení libido či předčasná ejakulace
 • Problémy s močením – časté nucení, bolest, močení „po kapkách“
 • Chronická bolest svalů a kloubů

Kapky ProstectVětšinou se objeví jen některé z těchto varovných signálů a často je mylně přisuzujeme jiným problém. Teprve, když přijde bolest při močení, začneme to řešit. Odborníci upozorňují na to, že pokud se u vás objeví minimálně dva až tři symptomy, je důležité začít s léčbou včas. Bohužel často se problémy dlouho neobjeví, a jakmile ano, může být pozdě.

Co se může stát, když nebudete prostatu léčit?

Neléčená prostata může vést k závažným problémům. Není dobré si s tím zahrávat. Přípravek Prostect je pouze přírodní přípravek, nikoliv lék. Tento produkt doporučují i někteří odborníci. Pokud jsou vaše problémy závažné a úporné, je vždy potřeba navštívit lékaře.

Z čeho se přípravek Prostect skládá?

Přípravek Prostect má pouze čistě přírodní složení, což je veliký bonus. Žádné vedlejší účinky a chemie do těla. To v dnešní době ocení asi každý. Pojďme si konkrétní suroviny přiblížit:

Řepeň durkoman

Potlačuje zánět.

Jalovec

Je oblíbené koření, které má mnoho pozitivních účinků na naše zdraví. Pročišťuje tělo, posiluje organismu a je močopudný. Zlepšuje tedy nejen močení, ale také sperma.

Hluchavka bílá

Kopřiva, která naše zdraví hodně posiluje. Ačkoliv se podobá klasické kopřivě, hluchavka nepálí. U mužů pomáhá při problémech s vylučováním moči. Příznivě ovlivňuje prostatu a tvoří neodmyslitelnou součást produktu Prostect.

Vrbovka

Je účinná při zánětech urologického traktu, představuje to nejlepší při problémech s prostatou.

Pýr

Není tolik známý, ale přesto je velice důležitý. Účinně zbavuje napětí a bolestivých pocitů při močení.

Jak používat?

Použití je snadné. 30 kapek přípravku přidáte do sklenice vody a vypijete po jídle. Ideální je užívat 3x denně po dobu alespoň jednoho měsíce.

Kde výrobek zakoupit?

Produkt Prostect můžete zakoupit pouze přes webové stránky výrobce. Stačí vyplnit své jméno a telefonní číslo. Operátor vás bude kontaktovat a dořeší s vámi dotazy a podrobnosti objednávky. Zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží na dobírku. Přípravek není momentálně k dispozici v lékárnách.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Na tento výrobek mnoho recenzí nenajdete. Z toho málo, co jsme našli, vychází všechny pozitivně. Proto nezbývá než vyzkoušet.

Recenze

Prostect
4.9 Celkem
Plusy
 • přírodní přípravek
 • působí komplexně
 • dle výrobce pomáhá rychle
 • bezpečná objednávka na dobírku
Mínusy
 • lze zakoupit pouze přes internet u výrobce
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.