Psoridex

PsoridexLupénka je velice nepříjemné chronické kožní onemocnění, které může napadat nejen kůži, ale také klouby a nehty. Není životu ohrožující, ale postiženým dokáže hodně zkomplikovat a znepříjemnit život. Nehledě na psychiku, protože lidé s lupénkou se obvykle neradi svlékají do plavek a stydí se za své onemocnění. Bohužel lidé jsou často velice netaktní až zlý, bojí se, že tato nemoc je nakažlivá a trpí různými předsudky. Protože jde o dlouhodobý problém, který nelze zcela vyléčit, ale potlačit, hledali jsme přípravky, které by mohly pomoci. A našli jsme Psoridex.


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Psoridex?

Jde o přípravek na zcela přírodní bázi, který by měl pomoci potlačovat projevy psoriázy, tedy lupénky. Podle výrobce mezi jeho hlavní účinky patří:

  • Snižuje svědění
  • Zmírňuje zánět
  • Desinfikuje pokožku
  • Revitalizuje pokožku, dodává jí potřebnou pružnost a hebkost
  • Výrobce udává, že snižuje riziko recidivy a poskytuje trvalé výsledky

Tento produkt byl uveden na trh teprve nedávno a o to více nás zaujal. Největší tajemství tkví v jeho složení, které je čistě na přírodní bázi.

Z čeho se Psoridex skládá

Jak bylo výše uvedeno, Psoridex je 100 % přírodní:

Slunečnicový olej

Patří mezi oblíbené stolní oleje. Má však i důležité účinky na naše zdraví. Obsahuje nasycené mastné kyseliny, nenasycenou olejovou kyselinu a především kyselinu linolovou. Působí velice příznivě na naši pleť. Má totiž protiplísňové a analgetické vlastnosti.

Tekutý parafín

Parafín se získává při destilaci ropy nebo krystalizačním odparafinováním hnědouhelného dehtu. Má žlutou barvu a je bez chuti i zápachu. Velmi často se používá v kosmetickém průmyslu a v lázeňství. Má antibakteriální vlastnosti, léčí a podporuje pronikání jednotlivých složek do kůže.

Mandlový olej

Přírodní mandlový olej je hotový balzám na pokožku. Mandlový olej je velice příjemný, má zklidňující účinky. Potlačuje zánět a reguluje mazové žlázy. Mandlový olej patří mezi nejprospěšnější. Je bohatý na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny.

Šípková růže

Tento planě rostoucí keře má skvělé antioxidační vlastnosti, které jsou důležité také pro pleť. Obsahuje mnoho cenných vitamínů a minerálů. A především nádherně voní.

Olej z pšeničných klíčků

Má perfektní využití v péči o pokožku. Obsahuje omega – 3 mastné kyseliny a vysoký obsah polynenasycených tuků. Stimuluje pokožku a urychluje její regeneraci. Podporuje odstranění odumřelých buněk. Olej odstraňuje toxiny z pokožky.

Jak přípravek aplikovat?

Aplikace je jednoduchá. Postiženou část kůže stačí důkladně omýt teplou vodou. Poté si vezměte malé množství krému, naneste rovnoměrně na postiženou část a nechte působit. Abyste dosáhli optimálních výsledků, je třeba aplikovat 2x denně.

Odborníci poukazují na to, že Psoridex pomáhá nejen v počátečních fázích, ale také u těžkých projevů. Některé statistiky dokonce uvádí, že pomůže až u 93 % případů. Lidé tak mohou prožít kvalitnější život.

Jak objednat?

Tento produkt není zatím dostupný v drogeriích ani lékárnách. Je nutné si jej objednat pouze přes webové stránky výrobce. Stačí jen napsat jméno a telefonní číslo, operátor zodpoví vaše dotazy a dokončí s vámi objednávku.

Výrobce zaručuje rychlé dodání a platbu na dobírku. Dávejte si však pozor na levnější napodobeniny.

Recenze a zkušenosti

Protože je Psoridex na trhu teprve krátce, není na něj mnoho recenzí. Nicméně z dostupných zdrojů jsme se dozvěděli, že mnoha lidem trpícím lupénkou skutečně pomohl. Oceňují především přírodní složení a příjemnou konzistenci. Doporučujeme tedy určitě vyzkoušet.

Recenze

Psoridex
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní složení
  • certifikovaný produkt
  • jednoduchá aplikace a snadné vstřebání
  • platba na dobírku
Mínusy
  • dostupný pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.