Psorilax

PsorilaxLupénka neboli psoriáza je chronické kožní onemocnění, které dokáže potrápit dospělé i děti. Bohužel jakmile se jednou objeví, velmi často se vrací a lze říci, že jde o téměř celoživotní boj. Částečně jde o genetické faktory, někdy se zkrátka objeví zcela nečekaně. Bohužel tato porucha kůže nejen svědí, až bolí, ale také je značně viditelná. Nedá se úplně vyléčit. Nicméně existují určité přípravky, které alespoň částečně zmírní. A jedním z nich je například Psorilax. Pojďme si o tomto produktu napsat více informací.

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Psorilax?

Psorilax je krém, který by měl pomoci při lupénce. Postupně odstraňuje všechny příznaky a zmírňuje svědění. Odborníci varují, že psoriáza postihuje až 4 % celosvětové populace, což rozhodně není málo. Většinou se jedná o lidi v mladém věku, pro které je to nejen fyzické, ale také psychické utrpení.

Psorilax je přírodní přípravek, který můžete používat kdykoli. Pokud jej zkombinujete s tradičními metodam, můžete se těšit na velmi dobré výsledky. Protože bylinné přípravky jsou bez vedlejších účinků a na někoho působí opravdu skvěle. Proč to tedy alespoň nezkusit?

Výrobce slibuje, že první účinky se objeví prakticky po první aplikaci přípravku.

Jaké jsou hlavní přednosti tohoto přípravku?

 • Lze jej používat v jakékoliv fázi choroby
 • Odstraňuje takzvanou palindromii
 • Působí protizánětlivě
 • Je příjemný na kůži

Z čeho se Psorilax skládá?

Za zmínku stojí zejména složení přípravku, které tvoří tu nejdůležitější část. Jak už bylo výše zmíněno, jedná se pečlivě vybrané přírodní produkty.

Olej ze slunečnicových semen

Slunečnicová semínka mají bohaté využití jak ve stravě, tak v kosmetice i lékařství. Je známo až 60 druhů slunečnic. Semena slunečnice obsahují kvalitní bílkoviny a tuky. Obsahuje vitamín E, který poskytuje kůži ochranu. Není tedy divu, že tvoří významnou složku v přípravku proti lupence.

Glycerin

Je jednou z nejpoužívanějších látek v kosmetickém průmyslu. Často se přidává jako zvlhčovadlo do různých krémů, mýdel, šampónů i zubních past. Nachází se dokonce i ve žvýkačkách a lécích. Má antimikrobiální a léčivé účinky, do pleti se absorbuje v průběhu několika málo minut.

Mandlový olej

Je velice příjemný na pokožku. Pro svou jemnost se používá k ošetření velice jemné a citlivé pokožky. Je považován za jeden z nejcennějších rostlinných olejů vůbec. Zmírňuje záněty a reguluje funkci mazových žláz. Má silné zklidňující účinky.

Kyselina mléčná

Pleť krásně hydratuje, zlepšuje její elasticitu a je vhodná i na velmi suchou pleť. Má silné antioxidační účinky, obsahuje cenné minerály a vitamíny. Zesiluje účinnost antioxidantů.

Urea

Neboli močovina představuje konečný produkt odbourávání bílkovin. Zpevňuje pokožku, poskytuje úlevu od svědění a bolesti.

Výrobce uvádí, že Psorilax zbavuje příznaků a působí zároveň jako prevence proti návratu nemoci.

Použití

Krém je potřeba aplikovat na čistou pokožku, kterou nejlépe před použitím opláchněte vlažnou vodou a důkladně osušte. Poté naneste tenkou vrstvu přípravku a nechte působit co nejdéle. Psorilax nemá žádné vedlejší účinky, nemastí a dobře se vstřebává.

Jaké jsou výsledky?

 • Svědění a bolest ustupují
 • Zmizí zarudnutí a kůže se přestává loupat
 • Kožní šupiny se změkčí a pokožka získává normální vzhled

Jak koupit?

Přípravek můžete koupit pouze prostřednictvím webových stránek výrobce, prozatím není ke koupi v lékárnách. Stačí zanechat kontaktní údaje, operátor vás bude kontaktovat a zodpoví veškeré dotazy a dokončí objednávku. Platíte až při převzetí zboží.

Jaké jsou recenze a zkušenosti

Recenze na produkt jsou vesměs velice kladné. Lidé, kteří jej údajně vyzkoušeli, si produkt chválí. V běžných internetových diskuzích lze kladné hodnocení najít. Zaujalo nás i kvalitní složení, navíc produkt je vysoce šetrný. Takže můžeme doporučit.

Recenze

Psorilax
4.9 Celkem
Plusy
 • přírodní složení krému
 • žádné vedlejší účinky
 • snadná aplikace
 • rychle se vstřebává
 • platba až při dodání
Mínusy
 • není na trhu moc známý
 • lze objednat pouze na internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.