Psorimilk

PsorimilkLupénka neboli psoriáza je neinfekční zánět kůže, který se nejčastěji objevuje na loktech, pod koleny, na rukou i v okolí vlasů. Dokáže člověka hodně potrápit. Nejen fyzicky, ale také po psychické stránce. Bohužel stále mnoho lidí má vůči tomuto onemocnění předsudky a mají obavy, aby ho nechytli. Lupénka je onemocnění trvalé. Jeho průběh se může měnit a existují různé podpůrné prostředky, které dokážou příznaky eliminovat. A jedním z nich je Psorimilk.

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Psorimilk?

Jde o krém, u kterého výrobce slibuje vysokou účinnost. Psorimilk je navíc zcela bezpečný. Jedná se o nehormonální přípravek vhodný pro každého bez ohledu na věk a zdravotní stav. Navíc kůra za pomoci Psorimilk nevyžaduje dodržování diety a nemá žádné vedlejší účinky. To vše jsou skutečně velké bonusy.

Statistiky jsou však neúprosné. Podle oficiálních údajů trpí lupenkou až 6 % na celém světě. To je opravdu hodně vysoké číslo. I přes veškeré medicínské pokroky je léčba lupénky stále velice složitá a často s vedlejšími účinky. Navíc nemoc může propuknout kdykoliv znovu a ještě ve větším rozsahu.

Odborníci doporučují

Psorimilk k nám přichází z Ameriky, kde jej odborníci nadšeně doporučují. Jedná se o poměrně nový produkt, který se objevil na trhu nedávno. Tento přípravek pomáhá s léčbou dalších kožních problémů, mezi které patří tyto:

 • Dermatitida
 • Mykóza kůže a nehtů
 • Kvasinky
 • Seboreická dermatitida
 • Ekzém
 • Opary a akné

Jaké jsou hlavní účinky přípravku Psorimilk?

 • Změkčuje kůži
 • Potlačuje rozdělování buněk
 • Snižuje zánět a normalizuje mikrocirkulaci krve
 • Má dezinfekční účinky
 • Kůže zůstává hladká a jemná
 • Vyživuje kůže potřebnými látkami a vitamíny

Výhodou je, že tento produkt můžete používat v jakémkoliv stádiu lupénky nebo u prakticky všech kožních nemocí.

Z čeho se přípravek skládá?

Psorimilk je komplex přírodních složek. Jde převážně o bylinky a rostlinné výtažky, které mají na pleť ověřené blahodárné účinky.

Panthenol

Je jednou z důležitých účinných látek, které se hojně využívají v kosmetickém průmyslu. Jde o velmi významný provitamin A, který pomáhá rychle regenerovat pokožku. Zároveň zklidňuje svědění a má hojící a hydratační účinky. Vyjma lupenky je skvělý například při léčbě popálenin od sluníčka.

Močovina

Pomáhá udržet kolem sebe velké množství molekul vody.

Bambucké máslo

Je doslova zázračné. V kosmetickém průmyslu má přednostní postavení. Je plné prospěšných látek a vitamínů. Používá se k ošetření popálenin, spálenin od sluníčka, k regeneraci odřenin a jizviček. Je bohaté na nenasycené mastné kyseliny, obsahuje cenné antioxidanty a vitamíny skupiny A, D, E a F.

Vitamín E

Je silný antioxidant, který čistí kůži a přispívá k přirozené regeneraci pokožky. Patří mezi vitamíny, které jsou rozpustné v tucích.

Fitoformula

Tato látka má silné dezinfekční účinky. Zabraňuje šíření infekce a kvasnice na zasaženém povrchu kůže.

Přípravek naopak neobsahuje žádná barviva, konzervanty. Výsledky by se měly dostavit již po prvním použití. Tento produkt nemá žádné vedlejší účinky, tedy s výjimkou alergií na některé složky v krému.

Jak aplikovat?

Krém je potřeba nanášet na čistou a suchou část těla. Poté krém jemně naneste na kůži. Opakujte 2x až 3x denně podle potřeby.

Kde koupit?

Abyste nenaletěli podvodníkům, je vhodné produkt koupit přímo u výrobce. Doručení trvá přibližně 4 až 7 dní ode dne objednávky. Krém není aktuálně ke koupi v lékárnách ani v drogeriích.

Jaké jsou recenze a zkušenosti uživatelů?

Na tento produkt mnoho recenzí nenajdete. Možná je to tím, že je na trhu teprve krátce. Nicméně dostupné recenze jsou převážně kladné a tento krém má skvělé složení. Stojí tedy rozhodně za vyzkoušení.

Recenze

Psorimilk
4.9 Celkem
Plusy
 • přírodní složení bez konzervantů
 • snadná aplikace
 • platba při převzetí zboží
Mínusy
 • lze zakoupit pouze přes internet
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

One Reply to “Psorimilk”

 1. Nevím jestli to bude komentář k PSORIMILKU, ale pomohl mi opravdu moc a moc, jenomže nelze ho nikde objednat – neznám už žádnou jinou možnost jak tento vynikající krém získat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.