RealQuit

RealQuitKouření je závislost, která se týká stále více lidí po celém světě. Kuřáci ohrožují své zdraví, ovšem přestat kouřit je mnohdy běh na dlouhou trať. Proto objevují a zkouší různé další možnosti, jak s tím skoncovat. Neexistuje žádná zázračná metoda, díky které přestanete kouřit ze dne na den. Nicméně existují různé podpůrné prostředky, které jsou více či méně účinné. A jedním takovým je také přípravek RealQuit.

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Přestaňte kouřit

RealQuit je inovativní přípravek, který slibuje, že vám pomůže s kouřením snadno a rychle bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Odvykání kouření je většinou spojeno s nervozitou, přibývání na váze, neklidností a poruchami spánku. Real Quit však zaručuje, že se všem těmto vedlejším účinkům můžete vyhnout a to cenově snadno dostupnou cestou. Přitom se nejedná o náplasti, žvýkačky, tablety ani jiné další metody.

Pod názvem RealQuit se ukrývá set bioaktivních magnetů, které jsou pokryty vrstvou z 24 karátového zlata. Magnety mají skvělou vodivost a nezpůsobují žádnou alergickou reakci. Jde o takzvanou metodu aurikuloterapie, které se umístí na určitý bod v uchu. Díky tomu dochází k omezení chutě na kouření a tím se postupně odbourává závislost na nikotinu.

Jak používat RealQuit?

Real QuitPoužití je velice snadné. Stačí postupovat podle návodu. Magnety uchopíte konečky prstů a přiložíte na přední část vašeho ucha a na zadní část. Zkrátka proti sobě.  Noste je pravidelně 3 až 4 hodiny denně, ideálně když jste v klidu doma po dobu jednoho týdne. Výrobce udává, že v této době můžete také kouřit. Měli byste postupně ztrácet chuť na cigarety a ke konci této kúry už nemusíte kouřit a na cigaretu si ani nevzpomenete.

Co je to aurikuloterapie

Tato metoda nepatří mezi žádné novinky. Byla vyvinuta již v průběhu 50. let minulého století. Tato metoda je tedy prověřena mnohaletými zkušenostmi. Číňané jej používali po desítky let a nemohli si ji vynachválit. Je to vlastně taková určitá forma akupunktury. Tyto magnety jsou velmi populární například v USA.

Jak objednat?

Tento přípravek je potřeba objednat přes oficiální stránky výrobce, v lékárnách není aktuálně k dispozici. Doprava je zdarma, objednané zboží zaplatíte na dobírku. Tedy převezmete a platíte, nic neřešíte předem. Výrobce dává 30 dní záruku v případě nespokojenosti.

Do objednávky stačí vyplnit jméno, příjmení, telefon, adresu a emailovou adresu.

Recenze a zkušenosti zákazníků

Pokud stále ještě váháte, zda si přípravek RealQuit pořídit, jistě vás zajímají zkušenosti ostatních uživatelů. Nejedná se o podvod a skutečně funguje? Někteří uživatelé jej velice chválí, že je to jednoduchá cesta, jak se zbavit závislosti. Zejména mezi mladými lidmi je tato metoda poměrně oblíbená.

Recenze

RealQuit
4.8 Celkem
Plusy
  • jednoduchá aplikace
  • lety prověřené
  • bez vedlejších účinků
  • bezpečné
Mínusy
  • lze objednat pouze přes webové stránky výrobce
  • tato metoda nevyhovuje každému
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

3 Replies to “RealQuit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.