Royal Gold Mask

Royal Gold MaskKaždá žena touží být krásná a k tomu patří také krásná a zdravá pleť. Toho můžeme dosáhnout správnou a pravidelnou péčí.  Na trhu jsou k dostání různé krémy a séra, která pomohou s větším či menším účinkem. Nicméně my jsme se zaměřili na trošku dražší produkt, který má dle výrobce fenomenální výsledky – masku Royal Gold Mask. Pojďme si ji představit blíže, zda opravu pomáhá, nebo jde jen o reklamní tah.

 


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Zlatá maska proti vráskám

Royal Gold Mask vychází z úkazů starého Egypta, kde dobře věděli, jak získat ionty zlata a použít je v boji proti vráskám. Díky tepelné vodivosti a nízkému elektrickému odporu pomáhají stimulovat a rychle obnovovat buňky. Pleť tak vypadá mladší a zdravější.

Jaké budou výsledky? Pleť bude vypadat mladší, dopřejete si tu nejlepší péči v pohodlí domova a to nejlepší, obnovené výsledky se udrží až 4 roky, což zní vážně skvěle.

Jak působí?

Ionty zlata volně pronikají do hloubky kůže, kde se připevňují společně s dalšími složkami masky. Dostanou se skutečně hluboko a maska tak může působit přesně tam, kde je třeba. Všechny vitamíny a minerály působí v nejhlubších vrstvách kůže. Společně se spojují a vytváří kostru, která vypíná pleť. Výsledný efekt by měl být stejný, jako byste se svěřili do rukou plastického chirurga.

Maska vám zajistí:

  • Svěžest
  • Rozzářenou pleť
  • Hebkost
  • Vyrovnání reliéfu kůže

Jedná se o jedinečnou formuli, která maximálně eliminuje kožní problémy.

Z čeho se maska skládá?

Nejdůležitější je složení masky. Jde o samé přírodní a nezávadné suroviny, které jsou pro pleť maximálně šetrné a bezpečné.

Olivový olej

Kdo by jej neznal. Výkonný pomocník nejen v kuchyni, ale také v kosmetice. Obsahuje vysoké množství potřebných antioxidantů a často bývá označován jako tekuté zlato Středomoří. Kolébkou olivového oleje je ostrov Kréta, odkud jsou dodnes olivové oleje nejvíce ceněné. A také se říká, že právě tento tekutý poklad přispívá k dlouhověkosti tamních obyvatel. Obsahuje méně nasycených mastných kyselin než řada ostatních olej a najdeme v něm vitamín E, betakarotén, vápník, železo a již zmíněné antioxidanty. Hydratuje pleť.

Ženšen

Cenný poklad, extrakt z kořene ženšenu. Jeho účinky na naše zdraví i krásu jsou nedocenitelné. Na pleť působí jako životabudič, neboť zpomaluje stárnutí a zlepšuje její elasticitu. Odstraňuje příznaky únavy a přispívá k regeneraci buněk. A abychom nezapomněli, opět se jedná o silný antioxidant. Dokáže velmi komplexně podpořit zdraví.

Ginkgo Biloba

Je jedním z nejstarších asijských stromů a v posledních letech vědci odhalují jeho pozitivní účinky na pleť. Listy obsahují cenné flavonoidy, které mají silné antioxidační vlastnosti a ochraňují zdraví buněk a DNA. Extrakt z ginkgo poskytuje také přirozenou ochranu před sluncem a chrání pokožku.

Vápník

Je pro nás velice cenný, jeho nedostatek způsobuje těžkou malátnost. Je také důležitý v buněčném metabolismu kůže. Má vliv na zdraví a vitalitu, udržuje pleť mladistvou.

Všechny tyto složky působí na pokožku jako přírodní botox. Vyhlazují pleť, zjemňují ji a dodávají matný vzhled. Přípravek je testován, je tedy naprosto bezpečný.

Jak používat?

Masku je vhodné aplikovat na problematické oblasti kůže. Vyhněte se místům kolem očí a oblasti vlasů. Masku aplikujte v silné vrstvě a vyčkejte 25 minut. Jakmile vysychá, začíná působit, aktivují se cenné látky, které pronikají hluboko do kůže. Nakonec masku odstraňte plynulým pohybem a zbytky opláchněte vodou. Používejte alespoň 3 krát týdně.

Jak objednat?

Objednat masku musíte pouze přes webové stránky, v drogeriích a v lékárnách zatím dostupná není. Do formuláře zadáte jméno a telefon a počkáte, až vás kontaktuje operátor a dokončí s vámi objednávku.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Našli jsme poměrně hodně recenzí na Royal Gold Mask. Zákazníci si chválí, že pleť po aplikaci byla skutečně více vypnutá, vrásky se zjemnily a pleť vypadala mladší. Viděli jsme také hodně fotek s pokožkou před a po aplikaci a rozdíly jsou skutečně viditelné. Proto ji doporučujeme.

Recenze

Royal Gold Mask
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní složení přípravku
  • snadná aplikace
  • platba na dobírku
Mínusy
  • objednání pouze přes internet
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.