Slim Pectin

Slim PectinStalo se hubnutí doslova vaší noční můrou? Stále se snažíte shodit přebytečná kila, ale zatím neúspěšně? Na trhu je mnoho různých přípravků, které vám slibují, že zhubnete prakticky bez námahy a diety. Objevili jsme produkt s názvem Slim Pectin, který funguje na bázi rozpuštěné vlákniny. Působí to velice jednoduše, ovšem nás zajímalo, jaké jsou zkušenosti s tímto produktem a zda se nejedná o podvod. Pojďme si jej tedy více přiblížit.

 


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Slim Pectin?

Pod tímto názvem se ukrývá přírodní přípravek, který slibuje, že zhubnete velmi snadno a rychle. Tajemství tkví v pečlivě vybraných ingrediencích, které mají za úkol vyvolat pocit zasycení a zrychlují metabolismus. Jednoduše řečeno, budete jíst menší porce, aniž byste měli hlad, zároveň se urychlí spalování tuků. A to vše vede k hubnutí.

Balení obsahuje práškový pektin a sáčky s BIO medem. Tento přípravek byl vytvořen na základě zcela jednoduchého principu pro zdravé hubnutí. Všechny složky jsou zcela přírodní bez vedlejších účinků, žádná chemie. Myšlenka je to téměř geniální. Kombinace fruktózy a vlákniny pomáhá tělu spalovat tuky a pocit nasycení přichází mnohem rychleji.

Nutno připomenout také to, že med obsahuje řadu cenných látek, zejména pak vitamínů a minerálních prvků (draslík, vápník, hořčík, fosfor, jod, zinek a jiné). Pektin obaluje stěny žaludku a střev, díky tomu dochází k rychlejšímu vstřebávání zdraví prospěšných látek.

Jaké jsou hlavní účinky přípravku Slim Pectin?

Uživatele nejvíce zajímá, jaké jsou hlavní účinky tohoto produktu. Vyjma hubnutí a pocitu plnosti bychom ještě rádi zmínili následující:

 • Posiluje imunitní systém
 • Reguluje trávení
 • Snižuje krevní tlak
 • Prevence proti rakovině tlustého střeva
 • Vyplavuje z těla nebezpečné toxiny
 • Normalizuje hladinu cholesterolu

Z čeho se SlimPectin skládá?

Pektinové látky jsou obsaženy v různých druzích ovoce. V tomto produktu se nachází pektin z jablek, který podporuje a urychluje proces hubnutí. Pektiny jsou rozpustné ve vodě, jsou schopné na sebe vázat vodu a tím se podílí na hospodaření buněk s vodou. Zlepšuje střevní peristaltiku, upravuje střevní flóru a podporuje vyplavování škodlivých látek z těla.

slimpectinDalší významnou látkou obsaženou v tomto produktu je již výše zmíněný med. O medu bychom mohli psát opravdu dlouho, protože jeho význam v našem jídelníčku je skutečně velice bohatý a významný. Velkou výhodou medu je, že je nejen zdravý, ale také chutný. Proto jej můžeme používat jako zdravější sladidlo do nápojů i pokrmů. Med dává přípravku Slim Pectin lepší chuť a podporuje působení pektinu. Tyto dvě látky se naprosto skvěle doplňují. Urychluje spalování tuků a odplavuje z těla škodlivé látky. Posiluje imunitní systém, rozšiřuje krevní cévy, pomáhá při nemoci srdce, ledvin, žaludku, střev a také slouží jako skvělá prevence proti nachlazení.

Jak Slim Pectin užívat?

Užívání je poměrně snadné a nenáročné. Stačí se držet následujících kroků:

Nejprve si připravte tekutinu, do 50 ml (vody, džusu, mléka), zamíchejte 1 balení pektinu a 1 balení medu. Nechte působit asi 5 minut, dokud se oba přípravky zcela nerozpustí.

Nechte ještě odstát 15 až 20 minut. Přípravek je vhodné užívat nalačno vždy 30 minut před jídlem. Nápoj je chutný a jistě také zdravý.

Jak přípravek objednat?

Přípravek můžete objednat pouze přes webové stránky výrobce. Bohužel v lékárnách a jiných obchodech není dostupný.

Recenze a zkušenosti veřejnosti i odborníků

Na stránkách produktu se dočtete samou chválu. Odborníci tento produkt doporučují, protože je složený z přírodních přípravků. Uživatelé se shodují na tom, že přípravek dobře chutná, užívání formou nápoje mnoha lidem vyhovuje víc, než polykat tabletky a určitě působí na lepší trávení. Nicméně poměrně vysoká cena mnoho lidí odrazuje.

Recenze

Slim Pectin
4.9 Celkem
Plusy
 • přírodní přípravek
 • produkt je známý a bezpečný
 • bez vedlejších účinků
 • slibuje efektivní a zdravé hubnutí
 • upravuje zažívání
Mínusy
 • vysoká cena
 • nutnost dlouhodobého užívání
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.