Slimmer spray

Slimmer spraySnažíte se zhubnout, ale marně? Hubnutí je takové věčné téma. Někomu to jde snadno, jiní musí zkoušet a hledat různé tipy a postupy. Pokud patříte do té druhé skupiny, máme pro vás tip. Stojí určitě za pozornost. Je to sprej do úst s názvem Slimmer spray. Tedy v překladu zeštíhlující sprej. Ano, zní to velice jednoduše. Nastříkáte do úst a zhubnete. Je to pravda, nebo se jedná o podvod?

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Spreje na hubnutí

Existují tabletky, nápoje, čaje, ale také spreje na hubnutí. Spreje u nás nejsou zatím tak rozšířené, jako ve světě. Možná proto, že tomu lidé zkrátka nevěří. Zní to totiž příliš jednoduše. Slimmer spray nastříkáte pod jazyk a budete hubnout. Bez diet a pohybu. Ovšem podle recenzí a složení tento produkt nelze zcela zavrhnout. Je totiž zcela přírodní, ověřený a recenze na něj jsou velmi pozitivní.

Jak to funguje?

Princip je vlastně jednoduchý. Jeho hlavním účinkem je, že potlačuje chuť k jídlu. Vstříknete jej do pusy a účinné látky pronikají rychle do organismu. Šíří se prostřednictvím oběhu krve a dostanou se přesně tam, kde je třeba. Sprej má za úkol navodit pocit sytosti a zmírnit pocit hladu. A samozřejmě, pokud nebudete mít hlad a chuť, nebudete tolik mlsat a jíst zbytečně velké porce. Myšlenka je skutečně jednoduchá až geniální.

SlimmerSpray se skládá pouze z přírodních surovin, neobsahuje žádná barviva ani další chemické přísady.

Co tento přípravek obsahuje?

Samozřejmě největší tajemství je ukryté právě ve složení přípravku. Všechny suroviny jsou pouze přírodní:

Extrakt z manga a Akai

SlimmersprayJak víte, mango je ovoce, které si můžete dopřát s klidem při hubnutí. Africké mango bývá doslova vynikající při hubnutí a byla by tedy škoda jeho extrakt nevyužívat také do přípravků na hubnutí. Akai je superpotravina, která díky svému nutričnímu složení pozitivně působí na lidský organismus. Obě tyto složky jsou součástí přípravku na hubnutí. Obsahují glykosidy a flavonoidy, které blokují ukládání nežádoucích tuků. Působí pozitivně na zažívání a také zlepšují imunitu.

Kyselina citronová

Jistě už jste slyšeli o tom, že při hubnutí je vhodná voda s citrónem. Měli bychom ji vypít nalačno. Je to skutečný zázrak na hubnutí, který opravdu funguje. Pomáhá totiž aktivovat metabolismus a detoxikuje jej, tedy vyplavuje škodlivé látky z těla.

Mentol a máta

Ano, i tyto dvě složky podporují hubnoucí proces. Například mátový čaj je při hubnutí prakticky nezbytný. A pokud si dopřejete vodu s citronem a mátou, máte nejen osvěžující nápoj, ale také skvělého pomocníka ke snížení váhy. Mentol a terpenoidy totiž urychlují spalování tuků a také osvěží dech.

Zelená káva (Green Coffee)

Už jste o ní slyšeli? Nejde o klasickou kávu, ale o původní zrnka kávovníku, ze kterých se teprve připravuje klasická pražená káva. Přírodní nepražená káva pomáhá odbourávat tuky z našeho těla. Bývá označena jako zázračný spalovač tuků. Zelená káva také potlačuje chuť na jídlo, snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Není se čemu divit, že je v současné době jedním z nejvyhledávanějších prostředků na hubnutí.

Extrakt z rostliny Garcinia

Také tato rostlina slouží k redukci hmotnosti. Plody této rostliny jsou bohatým zdrojem kyseliny hydroxycitrónové a pektinu. Příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.

Bobule Goji

Považujeme za superpotravinu, která má širokospektré účinky na náš organismus. Obsahuje totiž mnoho aktivních prvků, které urychlují přeměnu tuků na energii. Zmírňuje chuť na jídlo a zároveň posiluje imunitu. Goji je zkrátka přírodní zázrak, který bychom měli konzumovat pravidelně.

Proč zvolit tento přípravek

  • Je certifikovaný
  • Splňuje mezinárodní standardy
  • Má lahodnou chuť
  • Výsledek se dostaví velice rychle
  • Spaluje tuky bez pohybu
  • Má vyvážené složení

Jak používat?

Stačí pouze stisknout sprej 1 až 2 krát po vložení do úst. Můžete používat dle potřeby kdykoliv během dne.

Jak přípravek objednat?

Tento přípravek můžete objednat pouze přes webové stránky výrobce, v lékárně ho prozatím nedostanete. Stačí vyplnit pouze jméno a telefon, budete pak kontaktování a domluvíte si po telefonu veškeré další informace. Za balíček můžete zaplatit při dodání na dobírku. Neplatíte tedy nic předem.

Recenze a zkušenosti

Na internetu není mnoho recenzí na tento výrobek. Našli jsme jich jen pár a vesměs kladné (včetně reakcí v diskuzích). Přípravek má snadné použití, můžete jej nosit stále u sebe a podle všeho skutečně potlačuje chuť k jídlu.

Recenze

Slimmer spray
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní přípravek
  • bez vedlejších účinků
  • velmi dobré složení
Mínusy
  • každému tento způsob nemusí vyhovovat
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.