Snail Farm

Snail FarmCitát jednoho známého anglického spisovatele a dramatika říká, že čas je dobrý lékař, ale špatný kosmetik. Je to tak, nikdo z nás, byť by měl vysoké společenské postavení a peněz na rozdávání, nedokáže zastavit čas. Proces stárnutí je zcela přirozený, bohužel ale nezvratný. Ani ten nejdražší make-up nepomůže ke kráse tam, kde je pokožka povadlá, unavená, dehydratovaná a úplně bez života. Naštěstí existují prověřené moderní způsoby založené na používání tradičních i méně tradičních přírodních prostředků, které pleti pomáhají udržet si pružnost a stálou svěžest. Jedním z nich je Snail Farm.

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Snail Farm – vítězství v boji s postupujícím časem

K povrchovým změnám pokožky dochází již přibližně okolo 25. roku věku, kdy si to většina z nás ještě ani zdaleka neuvědomuje. Nejviditelnějším projevem jsou jemné linky a později i hlubší vrásky. Zejména části těla vystavené intenzivnímu slunečnímu záření (např. obličej, uši, hřbet rukou, předloktí, pleť na krku aj.) trpí nejvíce. Pokud o ni správně nepečujeme, je pokožka v těchto místech sušší, drsnější a mohou se na ní začít objevovat různá kožní onemocnění. Poškození od slunce, aktinická keratóza, stařecké skvrny, akné a ekzémy.

Fyziologické stárnutí je asi z 30 % zapříčiněno genetickými dispozicemi, ale ještě větší vliv mají neurohormonální změny. S postupujícím věkem se objevují negativní estetické projevy, především ztráta objemu a celkový pokles pružnosti kůže. Příčinou je především snížená produkce kolagenu, ubývání kolagenových vláken, změna jejich uspořádání, zkrácení a zhrubnutí. K tomu dochází už přibližně po 30. roce. Pleť rovněž může být dehydratovaná díky nižšímu obsahu vody i odlišné sekreci kožního mazu. Příroda je však nekonečným zdrojem inspirace, díky níž profesionální dermatologové mohou vrátit mladistvý zjev mnoha mužům, ale především tisícům žen. Důkazem je právě krém Snail Farm.

Péče o pleť – to je méně stresu, více spánku a dostatek vitamínů

Výše popsaný proces stárnutí je však možné do značné míry ovlivnit. Pokožce je nezbytné věnovat adekvátní péči, a to jak zvnějšku, tak i zevnitř.

Pleť se vám mladistvým vzezřením odmění tehdy, když to nebudete příliš přehánět s kosmetikou a dopřejete jí pravidelné čištění. Stopku byste samozřejmě měla vystavit alkoholu, cigaretám a stresu. Zavelte si i ke včasnému odchodu do ložnice, ne nadarmo naše babičky používají úsloví vyspat se do krásy.

Pleti bychom měli dopřát zejména dostatek vitamínů a minerálů. Ke kvalitní výživě rovněž patří dostatek bílkovin. Ty patří k základním stavebním kamenům tkání a kůže se bez nich nemůže přirozeně regenerovat. A právě vláknitá kloubní bílkovina kolagen je společně s dalšími nepostradatelnými látkami obsažena  v pleťovém séru Snail Farm.

Složení krému

Sérum využívá unikátní složku, kterou je výtažek z hlemýždího slizu. Ano, možná to nezní zrovna přitažlivě, ale nemusíte mít obavu. Moderní výrobní metody a nejnovější poznatky renomovaných odborníků, kteří se procesy stárnutí pokožky zabývají již dlouhou řadu let, společně dokážou zázraky.

V případě přípravku Snail Farm dermatologové vsadili na sliz šneků rodu Achatina. Tato ingredience má svůj původ v korejské kosmetice, kde si získala mimořádnou oblibu pro výrazný obsah látek, které lidské pokožce nesmírně prospívají.

Především se jedná o kolagen a elastin, tedy látky, jež jsou zcela klíčové pro zachování pružnosti pokožky a které se ve šnečím slizu vyskytují ve vysoké koncentraci. Dále hlemýždí sekret, který patří do skupiny vysokomolekulárních glykoproteinů nacházejících se na sliznicích a ve slinách. Taková látka se označuje jako mucin a obsahuje vitamíny A, C a E, které poskytují pokožce nezbytnou výživu. Kyselina hyaluronová pak zajišťuje přirozenou hydrataci a vyplnění vrásek díky své schopnosti na sebe výrazně vázat vodu. Kyselina glykolová zase slouží k šetrné exfoliaci neboli k odstranění mrtvých kožních buněk z povrchu kůže.

V revoluční kosmetické anti-aging řadě obsažený mucin přispívá k efektivní látkové výměně a tím i k rychlejší regeneraci fibroblastů díky obsahu allantoinu. Dalším velmi důležitým prvkem, které omlazující sérum Snail Farm obsahuje, je Syn-ake peptid, který přispívá k odstranění vrásek a slouží k hloubkové regeneraci a obnovení pružnosti pokožky. Výsledkem je hladká, čistá, svěží a zářivá pleť. Krém také napomáhá k tomu, aby vaše pokožka byla barevně sjednocená a vždy dokonale hydratovaná.

Aplikace séra

Sérum Snail Farm stačí aplikovat jedenkrát denně, doporučuje se vždy večer. Můžete jej zařadit do své běžné péče o pleť po odlíčení. Ráno naopak použijete standardní kosmetiku, na kterou jste zvyklá, a to včetně té dekorativní.

Krém lze bez problémů kombinovat s libovolnými jinými produkty, vzájemné působení složek se nijak neovlivní. Individuální snášenlivost přípravku je však samozřejmě nutné předem otestovat. Přecitlivělou reakci kůže nelze vyloučit, byť většina uživatelů snáší krémy a séra s obsahem hlemýždího slizu bez jakýchkoliv problémů. Tuto látku lze navíc aplikovat nejen na pleť zdravou, ale i poškozenou.

Po aplikaci séra je však vzhledem k jeho tužší konzistenci nutné chvíli počkat, než se vstřebá. Kosmetika s obsahem šnečího slizu může být některým uživatelům poněkud nepříjemná díky tomu, že chvíli zanechává na kůži mazlavý film.

Při používání přípravku je nutné zachovávat pravidelnost a vytrvat delší dobu, aby se mohly jeho účinky projevit naplno. Žádný krém vám nicméně nezaručí nádhernou pleť doslova přes noc, zázraky a kouzla najdete na stránkách pohádkových knížek pro děti.

Je nutné si přirozeně uvědomit i fakt, že od žádného krému nebo séra nelze očekávat takové výsledky jako od chirurgického zákroku. Žádný krém proto určitě nedokáže nahradit klasický facelifting, nicméně se jedná o komfortní, přirozenou a neinvazivní metodu péče o pleť.

Kde krém Snail Farm objednat jaká je cena?

Hlemýždí sliz se v poslední době stal velmi populární složkou kosmetiky. Účinnost však do velké míry závisí i na jeho koncentraci. Proto je nutné vždy objednávat ověřené produkty od seriózních prodejců pomocí formuláře umístěného na webových stránkách prodejce (odkaz na konci článku), kde zjistíte i aktuální cenu. Jinak si můžete být jen těžko jisti tím, co výrobek skutečně obsahuje. Originální Snail Farm zakoupíte výlučně prostřednictvím oficiálních stránek. Po odeslání své objednávky můžete očekávat, že vás bude telefonicky kontaktovat obchodní zástupce, který s vámi probere veškeré detaily vaší objednávky tak, abyste byla maximálně spokojena.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Účinky séra Snail Farm potvrzují i recenze jeho uživatelů. Na internetu lze dohledat celou řadu pozitivních hlasů, které potvrzují vysokou účinnost kosmetiky založené na hlemýždím mucinu. Současná vlna výrazné popularity je toho zřejmým důkazem.

Chcete-li, aby vaše pleť byla dlouhodobě krásná a čistá, používejte pleťové sérum Snail Farm.

Recenze

Snail Farm
4.9 Celkem
Plusy
  • lze používat na pokožku zdravou jako prevence
  • přispívá i k hojení akné
  • je zpravidla dobře snášen
Mínusy
  • lze jej zakoupit jen prostřednictvím internetu od autorizovaných výrobců
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.