Tinedol

TinedolKvasinky, svědění kůže, loupání, zarudnutí, zápach, to vše jsou poměrně časté problémy, které jsou spojeny s kvasinkami. To může potkat každého z nás, bez ohledu na to, jak moc dodržujeme běžnou hygienu. Otázkou však zůstává, jak se toho zbavit? Odpověď je snadná, je to běh na dlouhou trať. Na trhu je řada přípravků, které by nám měly pomoci se toho zbavit, nebo alespoň zmírnit příznaky. Jedním z nich je Tinedol. A právě na tento produkt se zaměříme. Je skutečně tak účinný, nebo jde o podvod?

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Tinedol?

Tento přípravek bojuje proti kvasinkám na nohou. Které zpravidla zasahují prsty na nohou, ale také rukou, případně i jiná místa. Chytit je můžeme snadno, na veřejných koupalištích, v sauně, v bazénu, nebo dokonce i při držení se madla v MHD. Kvasinky si však lze vypěstovat i nadměrným pocením nohou, nošením nevhodné obuvi a tak dále. Jakmile se jednou objeví, je to velký problém a nastává dlouhodobý a otravný boj.

Lidé zkouší různé typy léčby, některé jsou více úspěšné, jiné méně. Například lidové recepty, které většinou pomohou jen krátkodobě, nebo vůbec. Bylinky jsou fajn, nicméně často je to spíše „věř a víra tvá tě uzdraví“. A právě Tinedol by měl představovat spolehlivého pomocníka proti kvasinkám.

Podle výrobce by měl pomoci s těmito problémy:

  • kvasinky na chodidlech i nehtech
  • nepříjemné svědění a zápach
  • loupání kůže

Jak poznáme kvasinkovou infekci?

Kvasinková infekce má několik fází. Nejprve se objevuje nepříjemné svědění a loupání kůže. Později se přidává zápach a pocení. Na nehtech se mohou objevit praskliny, kůže je suchá, působí velice ošklivě, může začít praskat a svědění vystřídá bolest. V krajním případě může dojít až ke ztrátě nehtů.

Z čeho se Tinedol skládá?

Samozřejmě nejdůležitější je složení přípravků. Tato mast je šetrná a příjemná.

Klimbazol

Pomáhá zastavovat růst kvasinek, výrazně snižuje jejich výskyt a také nepříjemné svědění.

Farnezol

Působí na potní žlázy, které vypíná, dezinfikuje a suší. Navíc příjemně voní.

Propolis

Včelí propolis je směs bohatá na celou řadu bioaktivních látek. Má silné antibakteriální a dezinfekční účinky. Pomáhá ničit růst některých bakterií.

Všechny tyto ingredience se vzájemně perfektně doplňují. Krém zvlhčuje a vyživuje pokožku nohou, odstraňuje hrubost a hojí praskliny. Výhodou je snadné a rovnoměrné nanesení. Nemastí, rychle se vstřebává.

TinedolDalší výhodou je, že tato mast prý nezpůsobuje žádné alergické reakce, rudnutí, vyrážku ani žádné další. Žádné umělé přísady ani chemikálie. Čistě přírodní přísady, vyjma výše uvedených se jedná ještě o mátu peprnou, heřmánek a další. Samozřejmě někteří jedinci mohou mít reakci na uvedené komponenty, pokud jsou vysoce citliví.

Jak používat?

Použití je jednoduché. Stačí si umýt postižené místo mýdlem, osušit a poté nanést vrstvu krému a pořádně vetřít. Krém nemastí a rychle se vstřebá. Ideálně používejte na noc.

Kde lze zakoupit?

Přípravek je k dostání výhradně přes webové stránky výrobce, v lékárnách ani v drogeriích ho neseženete. Stačí jen vyplnit kontaktní údaje a operátor s vámi objednávku dokončí. Zboží si lze objednat na dobírku, takže nic neriskujete.

Recenze a zkušenosti uživatelů

K tomuto produktu jsme naši pár recenzí, převážně kladné. Na některých blozích si přípravek Tinedol nemohli vychválit. Tento produkt hodnotíme kladně a určitě stojí za vyzkoušení.

Recenze

Tinedol
4.9 Celkem
Plusy
  • přírodní přípravek
  • snadné použití
  • nemastí
  • krásně voní
  • bezpečná platba na dobírku
Mínusy
  • dostupnost pouze na internetu
  • vyšší cena
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.