Valgomed

ValgomedTrápí vás časté otlaky na nohou ze zimních bot a máte sklony k takzvanému vbočenému palci? Tento problém dokáže člověka pořádně potrápit a to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Lidé se za to stydí, protože to nevypadá vůbec pěkně. Navíc kolikrát to ani sebelepší obuv nezachrání. Jaká je léčba? Obvykle je třeba se snažit prsty mezi palcem a ukazováčkem u nohy snažit roztáhnout. K tomu jsou určeny speciální korektory do bot. Na trhu jsou různé druhy od mnoha výrobců. My jsme se zaměřili na značku Valgomed, která nás skutečně zaujala na první pohled. Je to skutečně takový pomocník, jak výrobce tvrdí, nebo se jedná o podvod?
Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

O co se jedná?

Na první pohled je to klasický korektor mezi prst vylepšený o to, že lze snadno nasadit. Jedná se o unikátní meziprstní korektor, který je vyrobený z příjemného hypoalergenního silikonu. Výrobce uvádí, že jde o skvělou pomoc u vbočeného palce. Tento produkt se postupně rozšířil do v USA i Evropě. Balení obsahuje dva kusy korektorů na levé a pravé chodidlo.

Jak funguje?

 • Zamezuje otlakům a vzniku modřin
 • Zajišťuje maximální pohodlí při chůzi
 • Lze nosit do každé obuvi v každém ročním období

Odborníci upozorňují na to, že Valgomed je účinný jak v počátcích problému, tak v pokročilém stádiu.

Co je to vlastně vbočený palec? Na první pohled to poznáte tak, že kloub u palce u nohy je jakoby vbočený ven. Nevypadá to moc hezky, ale hlavně to vadí při chůzi. Velmi často se tento problém objevuje u žen, které nosí těsnou obuv a vysoké podpatky. Z malého hrbolku, který se objeví na počátku, se může stát opravdu velmi bolestivý a hodně výrazný hrbol. Budete pak mít problém vejít se do obuvi, při chůzi vás to bude bolet.

Jak Valgomed pomůže?

 • Srovná vychýlený palce a zmírní otlaky
 • Zbaví vás bolesti
 • Působí proti plochým nohám
 • Snižuje zatížení přední části chodidla
 • Je pohodlný, snadno jej nasadíte, je bezpečný a diskrétní
 • Vaše nohy budou opět zdravé a chůze už nebude utrpením
 • Zajišťuje správnou polohu prstů

Na druhou stranu je třeba připomenout, že podobné korektory se vyrábí celkem běžně a lze je sehnat prakticky ve všech zdravotnických potřebách i v některých lékárnách. Výrobce však trvá na tom, že Valgomed je unikátní a jeho výsledky nemají konkurenci.

Jaké jiné metody pomáhají při vbočeném palci? V nejhorším případě musíte na operaci. Můžete vyzkoušet také různé masáže a protahovací cviky nohou nebo lokální mastičky a krémy. Konektor mezi prst je však dlouhodobě nejúčinnější a navíc i nejpraktičtější.

Jak používat?

Pevně nasunete korektor na palec a přitiskněte. Můžete nosit naboso i do ponožek, je vhodný do všech typů obuvi, maximálně diskrétní a pohodlný. Rychle si na něho zvyknete a nebudete vůbec vědět, že jej máte. Je určený ke každodennímu nošení, sundávejte pouze na noc.

Jak koupit?

Jednoduše přes webové stránky výrobce (ve zdravotnických potřebách a lékárnách není momentálně k dostání). Zadáte své údaje, doručovací adresu a zvolíte objednat. Platba probíhá při převzetí zboží.

Recenze uživatelů

Recenzí k tomuto produktu jsme našli poměrně hodně. Na webu je samá chvála, dokonce i fotky, jak Valgomed pomohl zacelit vbočené palce. Určitě věříme tomu, že význam to má. Můžete tedy produkt vyzkoušet.

Recenze

Valgomed
4.9 Celkem
Plusy
 • hypoalergenní výrobek z elastického materiálu
 • snadná a diskrétní aplikace
 • pohodlný a účinný
Mínusy
 • lze koupit jen u výrobce přes internet
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.