VaricoFix

VaricoFixKřečové žíly se odborně nazývají varixy a jde o velmi nepříjemné onemocnění dolních končetin. Varixy jsou patrné na první pohled, tvoří estetický i zdravotní problém. Způsobují horší proudění krve v těle, bolesti a mohou vést k dalším komplikacím. Boj s křečovými žilami je běh na dlouhou trať s nejistými výsledky. Léčba by měla být komplexní. Jako skvělého pomocníka můžeme představit gel VaricoFix. Jak tento produkt účinkuje, jaké jsou recenze a zkušenosti?

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Jak vznikají křečové žíly

Příčin vzniku křečových žil může být celá řada. Často je na vině obezita. U lidí trpících nadváhou se křečové žíly objevují mnohem častěji. To ovšem není jediný faktor. Mezi další kritéria patří životní styl, nedostatek vlákniny, vitamíny, vysoký krevní tlak, sedavé zaměstnání a tak dále.

VaricoFix jako účinné řešení?

Lidé trpící křečovými žilami hledají různé možnosti, jak se tohoto nepříjemného onemocnění zbavit. Ideální přírodní cestou. Velmi oblíbené jsou mastičky a gely, které se snadno nanáší a nemají žádné vedlejší účinky. Jedním takovým přípravkem je také gel proti křečovým žilám VaricoFix. Jakmile se křečáky objeví, není na co čekat.

Mezi hlavní účinky, které přípravek nabízí, patří tyto:

 • Odstranění svědění a bolesti
 • Omezení zánětu žil
 • Zvýšení vaskulární permeability
 • Zmírnění nadměrného chladu v končetinách
 • Zlepšení stavu krevních cév
 • Zmírňuje otoky a brnění

Přípravek VaricoFix má speciální složení vybraných ingrediencí, které působí proti křečovým žilám bez vedlejších účinků. Výrobce slibuje, že produkt může pomoci odstranit projevy lokálních zánětů, zmírňuje bolest a otoky. Pokud budete křečové žíly mazat pravidelně tímto přípravkem, měl by se celkový stav vašich žil viditelně zlepšit.

Z čeho se VaricoFix skládá?

Největší síla tohoto produktu tkví především v pečlivě zvolených ingrediencích.

Arnika

Je významná bylinka, která pochází z francouzských hor. Uvolňuje krevní sraženiny, tlumí bolest, podporuje krevní oběh, má dezinfekční a regenerační vlastnosti.

Pupečník asijský

Jde o extrakt, který pochází ze starověké čínské kultury. Tato tradiční léčivá bylina snižuje usazování cholesterolu v cévách a působí protizánětlivě.

Kokořík Přeslenitý

Roste především v horských oblastech. Výtažek z oddenku posiluje žíly a pomáhá zbavit se symptomu takzvané „skvrnité kůže“. Má hojivé účinky.

Listnatec

Jeho kořeny obsahují velmi důležité saponiny. K těm nejvýznamnějším patří ruscogenin a neoruscogenin. Tyto látky jsou důležité především oblasti žilního systému.

Šišky cypřiše

Jsou významným zdrojem důležitých tříslovin. Podporuje pružnost krevních žil, obnovuje jejich odolnost.

Heparin

Jde o látku, která působí proti tvorbě krevních sraženin. Tato látka je velmi cenná při léčbě zánětu žil, velmi rychle účinkuje.

Všechny tyto látky jsou zcela přírodní. Složení tohoto přípravku by mělo zajistit také dostatečnou prevenci tohoto onemocnění a zmírnit projevy již vzniklých křečových žil.

Jak aplikovat?

Výrobce doporučuje aplikovat gel VaricoFix 2 krát denně, nejlépe však ve večerních hodinách, kdy jsou nohy hodně unavené. Namazat je však můžete také ráno, než odejdete z domu do práce. Gel se dobře vstřebává, nezanechává stopy ani mastnotu na kůži. Můžete jej použít kdykoliv, kdy se objeví bolest těžkých nohou. Přípravek se používá pouze na nohy.

Účinek gelu můžete podpořit tím, že budete nosit pohodlnou obuv, dopřejete si pohyb, vyváženou stravu a zmírníte stres.

Jak koupit?

VaricoFix můžete koupit přes oficiální internetové stránky. Výhodou je, že neplatíte za dopravu. Výrobce garantuje 100 % záruku a v případě nespokojenosti můžete výrobek vrátit. Platba probíhá na dobírku, takže platíte při převzetí zboží, což má také své výhody. Aktuálně není gel k dostání v lékárnách.

VaricoFix recenze

Jaké jsou recenze a zkušenosti s tímto přípravkem? Před koupí vás jistě zajímá především to, zda VaricoFix opravdu funguje, nebo jde o podvod? Musíme připustit, že zcela přírodní složení gelu působí velmi důvěryhodně. Obecně lze najít hodně pozitivních recenzí k tomuto výrobku, dejme tomu až 90 %. Ovšem mnoho uživatelů oceňuje snadné použití, rychlé vstřebávání.

Recenze

VaricoFix
4.9 Celkem
Plusy
 • snadná aplikace
 • přírodní ingredience
 • platba na dobírku
 • neplatíte poštovné
Mínusy
 • je potřeba dlouhodobé používání
 • lze objednat pouze po internetu
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.