Varikosette

VarikosetteKřečové žíly trápí mnoho žen a mužů. Nejenže tvoří estetický problém, ale také mohou způsobovat nepříjemné zdravotní obtíže.  Pokud se chcete křečových žil úspěšně zbavit bez operace, je třeba nejen dodržovat určitá fyzická opatření, ale také vyzkoušet účinné prostředky. Jedním z nich je přípravek Varikosette. Jde o příjemný krém, u kterého výrobce slibuje eliminaci projevů této choroby a také posílené krevních cév. Jak Varikossete účinkuje a jaké jsou recenze a zkušenosti uživatelek?

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Křečové žíly trápí téměř každého

Křečové žíly dnes patří mezi běžné onemocnění, kterým trpí prakticky každý druhý dospělý člověk. Začíná to zcela nenápadně. Nejprve se na nohou začnou objevovat drobné žilky, po čase vyleze velká žíla, která je silně vidět a také může bolet. Výskyt křečových žil se zvyšuje věkem. Jednoduše řečeno čím jste starší, tím máte větší pravděpodobnost, že se u vás „křečáky“ objeví. Poslední možností je operace, které se však lze mnohdy vyhnout.

Existuje celá řada volně prodejných mastí a gelů. Jedním z nich je také produkt Varikosette. Tento krém je vyvinutý vynikajícími cévními odborníky. Výrobce slibuje pouze zcela přírodní ingredience. Použití produktu je tedy zcela bezpečné.

Jak funguje přípravek Varikosette?

Při pravidelném užívání tohoto krému by se měly dostavit tyto účinky:

 • Odstranění bolesti a otoku
 • Snížení výskytu křečových žil
 • Odstranění zabarvení
 • Přípravek funguje jako účinná prevence
 • Podporuje funkci žilních chlopní
 • Posiluje cévní stěny

Hlavním benefitem jsou dokonale vyvážené přísady, díky jejichž pečlivě vybranému složení lze rychle a snadno dosáhnout zmírnění symptomů křečových žil, tedy bolesti a opuchnutí.

Varikosette složení

Přírodní přípravek Varikosette funguje zcela bezpečně a velmi efektivně díky speciálně zvoleným ingrediencím.

 • Ginkgo Biloba bývá označována jako lék na zapomnětlivost. Jde o extrakt z jinanu dvoulaločného. Tento jehličnan patří mezi nejstarší stromy na světě a pochází z východní Asie. Přispívá ke zlepšení paměti a pomáhá prokrvovat organismus. Je tedy vhodný pro lidi, kteří mají neustále studené nohy a ruce. Extrakt z Ginkgo Biloby tedy podporuje dostatečné prokrvení, aby nedocházelo k poškození cévní stěny. Tvoří tedy velmi významnou položku v boji proti křečovým žílám.
 • Extrakt z kaštanu, který obsahuje aescin. Tato látka dosahuje skvělých výsledků v boji proti zánětům a otokům. Pomáhá proti zvyšování napětí v cévních stěnách a ochraňuje je před jejich rozšiřováním. Zamezuje tak vzniku křečových žil. Tento saponin se vyskytuje v jírovci maďalu, který bývá též nazýván kaštan koňský.
 • Troxerutin snižuje propustnost cév, má pozitivní vliv na lepší flexibilitu žil a jejich zpevnění. Velkou výhodou je, že náš organismus jej snadno vstřebá a jeho účinky jsou velice rychlé.

Mezi další přísady patří gel z aloe vera, výtažek z kořene Listnatce pichlavého, výtažek z citronové kúry, olej z muškátové růže a arganový olej, výtažek ze zlatobýlu.

Všechny tyto přísady mají za úkol zmírnit bolestivé pocity při vzniku křečových žil, působí preventivně proti jejich vzniku, pomáhají ředit krev, tonizují, posilují žilní stěnu a také zabraňují vzniku krevních sraženin.

Důležité informace o přípravku Varikosette

Tento produkt je aktuálně k dostání pouze na internetu, v budoucnu pravděpodobně i v lékárnách.

Způsob použití

Krém by se měl užívat dlouhodobě, ideálně 2 krát denně. Malé množství krému naneste na postižená místa a jemně vmasírujte do úplného vstřebání. Pro dosažení žádoucích výsledků je třeba přípravek užívat 3 až 6 měsíců nepřetržitě.

Recenze a zkušenosti

VarikosetteTaké vás zajímá, zda se nejedná o podvod a tento přípravek má skutečně slibované účinky? Mnoho zákazníků odrazuje poměrně vysoká cena, lze však získat produkt ve slevě. Varikosette působí velmi dobře jako účinná prevence před vznikem křečových žil. Tento produkt doporučují především lékaři a léčitelé, kteří se zabývají alternativní medicínou.

Varikosette je složen z nejkvalitnějších homeopatik, neobsahuje žádná syntetika, umělá barviva či uhlovodíky. Někteří však mají s přípravkem záporné zkušenosti a říkají, že se jedná o podvod a nepomohl jim. Odborníci však apelují na to, že „moc“ bylinek je omezená. Pokud máte opravdu velké potíže s křečovými žílami, je vždy vhodné navštívit lékaře a Varikosette využívat jako doplňkovou léčbu.

Recenze

Varikosette
4.8 Celkem
Plusy
 • přírodní přípravek
 • žádné vedlejší účinky
 • jednoduchá aplikace
Mínusy
 • cena
 • dlouhodobé užívání
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.