Welltox

WelltoxNa pleti hodně záleží. V mládí je pokožka krásná a bez chybiček. Ovšem postupem času se objevuje nežádoucí pigmentace. Stařecké skvrny, pihy, flíčky a různé další nedostatky. Zbavit se jich je tak těžké a často je potřeba používat hodně make-upu, abychom je alespoň trochu zakryli. Proto jsme se zaměřili na produkty, které by měly s tímto problémem pomoci. A narazili jsme na krém Welletox. Že ten název slyšíte prvně? Buďte v klidu, my také. A proto jsme se tomu podívali na zoubek. Je to pomoc nebo jen podvod?


Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Co je to Welltox?

Mnoho lidí se stydí za své pihy a různé další nedostatky na kráse. V mnoha případech je na vině genetika, někdy i věk. Nejvíce to řeší především ženy, které se snaží pihy skrýt pod vrstvou make-upu. Pomoci vám může mimo jiné Welltox. Je to kosmetický přípravek, který by měl pomoci zbavit se kožních nedostatků jednou provždy. Má bělicí vlastnosti, díky kterým pihy a flíčky blednou a to v poměrně krátké době.

Pomáhá v těchto případech:

  • Proti pihám
  • Pigmentace v těhotenství
  • Zahlazuje stopy po skvrnách
  • Zahlazuje věkové pigmentační skvrny

Podle výrobce má krém skvělé bělící vlastnosti. Díky tomu vaši pokožku zbaví nepříjemné pigmentace a dodá jí jednotvárný odstín.

Z čeho se Welltox skládá?

Největší kouzlo samozřejmě tkví ve složení tohoto přípravku, které je skutečně unikátní. Pojďme si jednotlivé složky blíže popsat:

Omegalight

Jde o významnou látku, kterou můžeme najít v tibetské houbě. Tu známe pod názvem Cordyceps neboli housenice čínská. Jde o velice významnou houbu, která se používá k prevenci a k léčbě celé řady neduhů. Někteří ji dokonce klasifikují jako prodlužovač života. Tato houba je cizopasník, který se vyskytuje v horských oblastech Číny a Tibetu. Přínos na naše zdraví je skutečně značný. Obsahuje glukany a nukleotidy, které posilují imunitní systém. Skvěle působí proti zánětům a infekcím. Snižuje stres a harmonizuje krevní tlak. Látka omegalight tvoří součást této významné houby, kterou lidstvo používá již 1500 let.

Ženšen

Se k léčebným účelům používá také již řadu let a v tradiční čínské medicíně má své významné místo. Perfektně působí proti únavě, zlepšuje duševní pohodu a sexuální výkonnost. Perfektně působí také na pokožku, kterou vypíná a zvyšuje její pružnost.

Kyselina hyaluronová

Mezi další významné složky tohoto přípravku patří kyselina hyaluronová, bez které se kosmetické přípravky dnes již neobejdou.

Dále cenné vitamíny skupiny B, C, D a E, šafrán, děhel, arbutin a mnoho dalších.

Jak krém Wlltox funguje?

Krém funguje tak, že blokuje tvorbu takzvané tyrosinasy a potlačuje další zabarvení kůže. Proniká hluboko do vrstev pokožky, rozpouští melanin. Zároveň obnovuje poškozené kožní buňky. Pleť zůstává omlazená, hydratovaná a krásně vypnutá. Navíc nemá žádné vedlejší účinky, je vhodný pro všechny typy pleti bez ohledu na věk. Lze jej aplikovat na obličej, ruce i tělo.

Jak objednat?

Jednoduše přes webové stránky výrobce. Bohužel volně dostupný tento produkt není (ani v lékárnách a ani v drogeriích). Otevřete webové stránky, zadáte své jméno a kontakt. Operátor společnosti vám zavolá zpět, zodpoví dotazy a domluvíte vše potřebné. Výhodou je, že zaplatit můžete na dobírku při převzetí.

Jaké jsou zkušenosti s tímto produktem?

Na tento přípravek jsme našli pár recenzí, které jsou vesměs kladné. Uživatelé si chválí, že je krém příjemný, dobře se vstřebává a je snadná aplikace. Pihy po aplikaci zesvětlaly a nevzhledné skvrny zmizely. Krém tedy stojí za vyzkoušení…

Recenze

Welltox
4.9 Celkem
Plusy
  • velmi dobré a přírodní složení
  • vhodný pro každého
  • bez vedlejších účinků
  • platba při doručení zboží
Mínusy
  • lze koupit pouze na oficiálních stránkách výrobce
  • nelze dohledat mnoho recenzí
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.