Wonder Cells

Wonder CellsPřiznejte se: znáte někoho, kdo touží být starší? Ponechejme zatím stranou pošetilá přání dětí… Převážně si však lidé spíše přejí omládnout, protože s mládím máme spojené pocity vitality a energie. Mládí, to je štíhlá a pružná postava, husté vlasy a také krásná pleť. Aby se na vaší pokožce stárnutí ve formě vrásek neprojevilo příliš brzy, tak od toho je zde pleťová kosmetika Wonder Cells.

 

 

Zjistit cenu     Zobrazit uživatelské recenze produktu

Kůže a její důležité funkce

Kůže je největší orgán, který pokrývá povrch lidského těla a představuje tak jakousi bariéru mezi ním a okolním prostředím. Skládá se ze tří vrstev: pokožky, škáry a podkožního vaziva. Každá z nich je pak tvořena ještě několika dalšími vrstvami. Kůže má celou řadu nezastupitelných funkcí, jako je např.

  • ochrana před nebezpečnými bakteriemi a viry, před ztrátou vody a UV zářením,
  • ochrana před škodlivými chemickými látkami,
  • ochrana před mechanickým poškozením, tlakem, nárazy a oděrkami,
  • termoregulace neboli ochrana před extrémním chladem či teplem

Lidská kůže také pomocí smyslových buněk zajišťuje vnímání: v kůži se nachází více než půl milionu hmatových tělísek. Prostřednictvím vylučování mazu a potu zbavuje tělo přebytečných odpadních látek a kožní tukové buňky slouží jako důležitá zásobárna energie a živin. Kůže má na starosti také látkovou výměnu a její pomocí se dokonce uskutečňuje velká část nonverbální komunikace.

Kromě všech výše uvedených funkcí je zde ještě jedna, která má pro mnohé z nás velký význam – estetická. Vždyť kdo by nechtěl mít svěží, pružnou a na první pohled zdravou pleť? To znamená takovou, která není zarudlá, s pokožkou, která je rovnoměrné zbarvena a nereaguje přecitlivěle na změny teploty či tlaku, respektive dokáže se s nimi rychle vypořádat. Naproti tomu poškozená kůže je suchá, zhrubělá, ochablá nebo náchylná na okolní vlivy či zasažení infekcí. Takové poškození samozřejmě nemusí vždy být fatální, neboť kůže má také schopnost se sama regenerovat. Proces obnovy se však přirozeně zpomaluje s přibývajícím věkem. V těle se postupně snižuje produkce kolagenu, který se nachází hned pod vnější vrstvou kůže. Kolagen má na starost její správnou vlhkost a pružnost, zajišťuje, aby kůže byla vypnutá a také zmírňuje následky celulitidy.

Postupem času tedy kožní buňky mění svůj tvar, sesychají a odumírají. Dochází ke ztenčení jejich původní vrstvy, což se navenek projevuje přítomností vrásek.

To je ten nejvyšší čas, kdy začít používat pleťové tonikum Wonder Cells.

Wonder Cells – prostředek, který účinně brání projevům stárnutí kůže

Vedle přirozeného procesu stárnutí své kůži výrazně škodíme i my sami. Přestože značný vliv má v tomto směru genetika a škodlivé vlivy okolního prostředí, rovněž špatná životospráva má svůj význačný podíl na povadlé pleti a různých kožních onemocněních.

Jak se správně starat o pokožku? Rozhodně bychom měli dbát na vyváženou stravu s dostatkem vitamínů, především vitamínů A, C, E a vitamínů skupiny B, z nichž patrně nejdůležitější je biotin, také označovaný jako vitamín B7. Pleti prospějete i dostatkem spánku a minimem stresu. Odborníci doporučují omezit požívání většího množství alkoholu, příležitostná sklenička vína vám však neuškodí. Dále je vhodné vyhnout se kouření i nadměrnému slunění, ať již v soláriu nebo na slunci. Do svého denního programu rovněž zařaďte pravidelný pohyb.

Neméně důležitá je i správná péče o pokožku. Dámy by neměly zapomenout na obligátní pravidlo o každovečerním odličování, o svou pokožku by ale pravidelně měli pečovat také muži.

Dermatologové se shodují na tom, že důležité je dodávat pleti látky, které obsahují vitamíny, hydratují ji, působí proti volným kyslíkovým radikálům a jsou dostatečně vhodné pro konkrétní typ pleti. V tomto směru má Wonder Cells, krém proti vráskám, naprosto nezastupitelnou roli.

Wonder Cells – nejen šaty dělají člověka

Krém Wonder Cells představuje efektivní neinvazivní metodu k omlazení kůže. Je určený k podpoře regenerace pleti a ke zmírnění známek stárnutí. Pokožce dodá účinné látky v podobě vitamínů a poskytne optimální hydrataci.

Složení krému

Klíčovými složkami jsou

Avokádový olej

Avokádový olej obsahuje vitamíny A, D a E, dále betakaroten, proteiny, lecitin a mastné kyseliny. Je vhodný pro pleť ochablou, suchou, kterou dokáže zbavit efektivně vrásek, a může být použit i pro pokožku poškozenou a trpící nejrůznějšími chorobami. Má tutéž konzistenci jako maz, který každá kůže přirozeně produkuje.

Kyselina hyaluronová

Obdobně důležitá je pro kůži i druhá složka revolučního výrobku Wonder Cells, kyselina hyaluronová. Jedná se o látku, která se v organismu přítomná v kůži, v kostech, chrupavkách i v kloubech. Její molekuly na sebe dokážou efektivně vázat vodu, a proto mohou pleť hydratovat a napomáhat k vypnutí vrásek.

Wonder Cells poskytuje účinnou péči založenou na pečlivě vyváženém složení z rostlinných extraktů a dalších přírodních látek. Tyto složky pronikají až do hlubokých vrstev pokožky, kde podněcují přirozenou schopnost její obnovy. Současně je možné Wonder Cells používat i coby prevenci proti předčasnému stárnutí.

Wonder Cells – abyste se opět cítili ve své kůži

Stačí přípravek zařadit do standardní denní péče o pleť. Přitom nemusíte vyhazovat žádné produkty, které vám vyhovují, ani nemusíte měnit své zvyky. Určen je primárně pro ženy, takže je na místě říci, že se můžete běžným způsobem nalíčit bez jakéhokoliv omezení.

Aplikace krému

Je potřeba dbát, podobně jako u jakékoli péče o pleť, na pravidelnost ošetřování. Pleť bude znovu mladistvá, pružná a svěží. Každá aplikace Wonder Cells, spojená s jeho jemnou vůní, se pro vás stane malým soukromým wellness rituálem, bez něhož si již nebudete moci představit žádný svůj den.

Konzistence tonika je na dotek velmi příjemná, nemastná a nelepkavá. Prakticky okamžitě po jeho použití tak můžete bez obav vyrazit ven, na schůzku či společenskou událost nebo použít běžný make-up. Wonder Cells, čistě přírodní prostředek s příjemnou parfemací, nijak nedráždí a nevyvolává alergické reakce. Neobsahuje alkohol, proto jej mohou používat i ženy s citlivou pletí.

Jak objednávat, cena produktu

Originální produkt s garantovaným složením seženete výhradně prostřednictvím oficiálních webových stránek. Objednávka je otázkou jen několika málo okamžiků a doručení objednaného zboží během pár dnů zajistí náš dopravní partner. Na oficiálních stránkách je uvedena i aktuální cena…

Recenze a zkušenosti uživatelů

O fungování Wonder Cells vás nejlépe přesvědčí zkušenosti a recenze skutečných uživatelek. Nejenže tento účinný prostředek doporučují mnozí odborníci z oboru dermatologie, ale ty nejlepší reference pocházejí právě od reálných zákaznic, které pocítily výrazné zlepšení již během prvních dní od začátku používání. Již brzy se mezi ně můžete zařadit i Vy!

Recenze

Wonder Cells
4.9 Celkem
Plusy
  • může být použit pro všechny typy pleti
  • je velmi dobře snášen, neucpává póry, nedráždí
Mínusy
  • jde o kvalitní a účinný výrobek s poněkud vyšší cenou
  • seženete jej pouze prostřednictvím autorizovaných prodejců přes internet
Kvalita
Účinek
Aplikace
Cena

Zobrazit další recenze     Přejít na oficiální web prodejce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.